• Droljo
    6.2k
    Osjećam nekog Drmića koji živi od centaršutaTongo Doumbia

    To bi značilo da postoji neki plan igre jer svi do sad treneri su igrali duge na petka pa šta on napravi i podvali krilima ili jednom od veznih koji bi se priključili, živo me zanima
  • Neki tip
    19.6k
    Kak igra jakir, kakva mu je ekipa u stožeru, formacije i to? Nisam uopće pratio njegov rad jer je bio u bosni a to ne gledam.Droljo

    Zajebavaš se sad ili?

    Znaš da je bio u Rijeci od prosinca prošle godine do danas popodne?
  • Cosey
    467
    Danas sam tek skužio da je lik Jakirović, a ne Jakirević, toliko o tome koliko sam ga pratio. Znam da su ga hvalili i u Gorici i u Zrinjskom i sad u Rijeci, ali nisam siguran da je na malo dulji period kvaliteta za Dinama. Barem u ovoj fazi karijere.

    Da je malo pederski postupio prema Rijeci, to stoji, iako nas se to ne tiče.
  • Droljo
    6.2k
    ma znam. Svejedno nisam pratio pobliže. Ovo šta sam gledao rijeku ok su izgledali
  • luka modic
    622
    Siguran sam da je Jakir bio od pocetka u Dinamu sad bi Jankovic imo solidnu minutažu
  • IceMan
    1.6k
    E al nismo mi jasni ni sebi samima..
    Čemu dvostruka il trostruka mjerila?

    Sad nam Jakir nije dobar jer ga možda u nekom trenutku predložio ZM?

    Pa jel smo crtali i radili koreografije Ademiju, Orši, Liviju i držali ih i držimo ih kao Bogove, a dotični nije imao nikakve veze s njima? I jel ko ikad kaj javno rekao kontra njega od njih samih?

    Ademi je javno rekao da ne može niš kontra njega srat jer mu je pomogao kad mu je bilo najteže, kad je imao suspenziju, i da ga cijeni itd pa mu nitko nije zamjerio. Kaj je i razumljivo. Nekako se počao svađati sve više u klubu i otišao iz njega u ne dobrim odnosima kad je i dotični ZM imao sve slabiji il nikakav utjecaj na proljeće, i to je javno opet rekao, pa nismo srali...

    Mislim da se razumijemo, protiv ZM smo se dugo i krvavo borili, i nekako jedva se izborili, ajmo prestat biti babe i boriti se protiv duhova il tračeva koje realno nemaju nikakve veze s vezom, i biti podrška klubu, ekipi i novom treneru. Vrijeme jednostavno ide dalje, pušu novi vjetrovi a on je kao što svi znamo prošlost.

    Nitko na svijetu nije više želio nego ja da Bišćan uspije, ali nije štimalo, nije išlo. Jebiga. Tako je to i u životu, pa i u nogometu. Katkad jednostavno neide il ne uspije.

    Sad je tu došao novi čovjek, pokušat će nas dići i ajmo dat sve od sebe i mi. Svi mi. Zajedno s upravom, stožerom i igračima.
  • masacusec
    3.2k
    Kaj reći o čovjeku koji tri dana prije full važne tekme iznenada ostavi momčad na cjedilu?!
  • Georg Koch
    4k
    Ristovski 8+ asistencija
    Njegovim dolaskom dosta bi trebao profitirati mali Sucic.
  • Jurki
    9.6k

    Kaj reci? dobro dosao Jakire i vadi nas iz govana kak god umijes i znas.
    A to kaj je napravil Rijeci i na koji nacin.. jebiga njegov problem.
    Ako se nama takav slucaj desi s njim onda znamo da je napravio jeben posao.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Ristovski 8+ asistencija
    Njegovim dolaskom dosta bi trebao profitirati mali Sucic.
    mm8

    Za Rileta ok, znaci Moha ne igra u prvih 11. Daj mi pojasni ovo za Sucica, mislis da ga je Biscan sikanirao? Mislis da se Dinamo mora pojacati sa par igraca Zrinjskog?
  • Georg Koch
    4k
    Tko govori da ce se Dinamo pojacavati sa igracima Zrinjskog?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ristovski 8+ asistencijamm8

    Na cemu to temeljis? Daj mi neku analizu posto se borim za vrh Fantasy HNLa :lol:

    Bas me zanima u ove 4 kljucne tekme na koga racuna i na kojoj poziciji.
  • Zagi
    5.8k
    Niti će Sučić odjednom postati član prvih 11 niti bi to postao Janković da je još tu.
    Jedno je Zrinjski, nešto potpuno drugo Dinamo.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Znaci to ne mislis. Zasto ce profitirati Sucic?
  • Zagi
    5.8k
    Na cemu to temeljis?NitkoBitan

    Jer da postoji/igraš BiH fantasy i da nemaš desnog beka i centarfora Zrinjskog u Jakirovo doba, nebi prismrdio top 100.
    To je bila glavna poluga njegove igre tamo.
    Doduše ne toliko u Rijeci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.