• Georg Koch
    3.9k
    koje ne mislim? Tko ti je rekao da ce se dinamo pojacavaati igracima zrinjskog?
    Sucic je dinamov igrac, na to sam pomislio dok sam napisao svoje vidjenje ;)
  • Georg Koch
    3.9k
    ma tko ti je rekao da ce postati starter odmah? Mislio sam da ce dobivati vise prilike u odnosu na ovo do sad, zgusnut raspored cet-ned i puno tekmi. A mali je dobar, motorican i za mene lijep potencijal na 8-ici
  • Georg Koch
    3.9k
    kao sto je jedan kolega vec pisao, u zrinjskomje napravio igru na temelju bekova i dobre spice.
    Zato mislim da bi ristovski bas mogao otici sa dosta asista
  • diebalo77
    174
    Što mislite jel bi mogao doći tko iz Rijeke za njim
  • Zagi
    5.8k
    ma tko ti je rekao da ce postati starter odmah?mm8

    Nitko stari, samo sam iznio svoj viđenje.
    Sigurno ga cijeni Jakir (htio ga je i u Rijeku dovesti) ali neće ništa posebno profitirati.
  • Markelo
    2.5k
    Znači doveo ga Šimić. Međed kao i uvijek, jede govna
  • San Lorenzo
    12.4k
    Mislim da se prvih 11 neće puno mijenjati, jedino nevjerujem da će Špikić igrati desno jer uglavnom igra standardni sistem sa ljevakom desno i obratno.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Jedino koga bi volio od tamo vidjeti je Pašalić

    Al opet Dinamo treba ciljati ipak nešto kvalitetnije igrače nego što su Janković i takvi
  • Ali
    2k
    Ljudi u ovom trenutku je Dinamu trebala šok terapija. A to Jakir je.

    Bišćan se nažalost sam pokopao sa otpisivanjem 2/3 svlačionice, a sa druge strane koliko je realno bilo da mu Dario dovede novih osam igrača da bi imao nakon odlaska trojke svih 18 po svojoj mjeri i da mijenja pet igrača ... gotovo nikakva šansa. Pa tada valjda prihvatiš svlačionicu kakva je, i radiš individualno sa igračima na ispravljanju onog što te kod njih smeta i činiš jaki tim 18 ljudi koji osjećaju jaku pripadnost ekipi i koji ginu jedni za druge... A zauzvrat im pokloniš priliku i pokažeš da vjeruješ u sve njih...

    Gledao sam Rijeka vs Istra prošli tjedan, vrhunska predstava, po mojoj mjeri nogomet, nema skidanje noge sa papučice gasa i kod 5:0... ok nije Istra mjerilo, ali je pristup i potpis trenera vidljiv, diše sa ekipom , spreman se i potući ako treba da im pokažw da stoji iza njih. To mislim da treba dinamovoj svlačionici.

    A to sa kim su ga viđali u bih, pa nećemo kopitlrati torcidu da prozivamo tko je popio sa štimcem kavu. Kako kaže onaj podnaslov "nismo isti". Ako će imati rezultat, zar nije to bitno za trenera.

    Njega doživljavam kao osobu koja bi i pješke iz Rijeke došao na klupu Dinama a to je plus
  • GZomanid
    580
    Ako će imati rezultat, zar nije to bitno za trenera.Ali

    Naravno da je bitno ali bi čast ipak trebala biti iznad..
  • Ali
    2k

    A tko je to danas od trenera u modernom nogometu častan ?
    Morinho? Tuchel... sve su to vrhunski treneri, danas je profesionalni nogomet isprepleten interesima i kompromisima.
    U konačnici, nije ga Dario ili Perasica izabrala za ženu/muža do kraja života pa da je pitanje časti , trener, potrošna roba, dok imas rezultat jesi, kad nemaš nisi...
  • GZomanid
    580

    Sve stoji ali mi smo navijači a ne trgovci, kaj bi trebali zazivati samo rezultate, a zanemariti ljudske osobine igrača i trenera?
  • Neki tip
    19.6k


    Ne možemo mi znati tko je od njih kakav čovjek. Ima poslovno časnih ljudi, ali groznih očeva. Ili izvrsnih prijatelja, ali užasnih supruga. Ljudi žive različite uloge u životu i nisu u svemu jednako dobri i kvalitetni.

    Možda je Jakir nula od čovjeka. A možda je situacija, na primjer ovakva..

    Na računu nema neke ozbiljne pare.

    Zove ga Šimić/Vlatka/tko god.

    Slušaj, prvi si nam izbor, ali tvoj nam odgovor treba odmah. Jasno mi je da je nezgodno, ali nezgodno je i nama i treba nam trener hitno, ovo ti je prilika, ne znam hoće li biti druge. Koliko ti je ugovor i možeš li se izvući?

    100k, teoretski mogu, isto za 100k. Ali znaš, za 2 dana je Lille.

    Gle, Sergej, morat ćeš odlučit i to brzo. Klupa Dinama i 500k po sezoni, mi ćemo pokriti Rijeku naravno.

    Dajte mi pola sata, imam li ih?

    Imaš, ali pola sata točno

    ....

    Ne znam, možda je tad nazvao ženu. Možda pomislio što je 400 000 eura za njegovu obitelj.

    Možda je govno, a možda mi kurca znamo i o njemu i o hrpi drugih javnih osoba o kojima lako i brzo sudimo.
  • Georg Koch
    3.9k
    Sta ima bit castan, sta ne castan. Glupe price iz djecjih slikovnica.
    Covjek dobio dobru ponudu i prihvatio je, iskorak za potencijalno dobrog trenera.
    I mi debili drzimk se Miskoviceva lupetanja.
    Kaze za Frigana je bila ta i ta tarifa, Dinamo nije htio platiti i to je posao.
    A ovo za trenera mu nije posao.
    Jakir je u ugovoru imao odstetnu klauzulu isto kao sto ima Livi.
    Dinamo platio, i to je posao!
    Nemojte padati na gluposti, malo pozitive!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.