• superhik
    10.6k
    znači ti u direktnom utjecaju kriminalca koji je pokrao klub na izbor trenera opravdavaš time da su i drugi prije u klubu imali kontakt sa njim?
  • nwankwo646
    342
    Pa Jakirović je veći dinamovac od Bišćana :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Meni je Jakirovic pravi potez, i pogotovo što je konačno miško sjeo na voley, malo se i uzrujao
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Opet jedan od tipova koji sve kroji onako kako mu odgovara i kako on zeli to shvatiti a ne onako kako jest.
    Kriminalac je nudio Kacavendu,hocemo li i njega otpisati? Kriminalac je imao super odnos sa Sikicem i Lokomotivom,prekidamo svu suradnju sa njima? Sa Miskovicem se druzio i direktno sudjelovao u njegovu uspjehu,ne zanimamo se vise za nikoga iz Rijeke dok je Miskovic tamo?
    Ako je itko protiv kriminalca ja sam ali u ovim
    teskim vremenima ajmo biti podrska da se iscupamo iz ove situacije i dodjemo tamo gdje pripadamo a ovo je jedan od najboljih izbora u ovom trenutku.
    I jos jedno pitanje,ako se provukla tema dolaska u Dinamo na kavama sa glavom sto se cudis tome?
    Hoce li sa nama pricati o tome koji nemamo (jos uvijek ali imat cemo) ni pravo glasa u Dinamu a kamo li neke druge ovlasti?
    Lijep pozdrav i vidimo se u cetvrtak na sjeveru.
  • Nino Bule
    12k

    Da li znamo da je jakir danas dogovoren na zdravkov mig ?
  • Bruh
    901
    Joj e vama zdravko iz zidova izlazi lik je valjda najbolji trener u hnlu trenutno kaj da moniza dovedemo...
  • Nino Bule
    12k

    Fer je to pitanje i trebamo znati jel zdravko ukljucen, ja samo necu skakat sa zakljuckom, ali ne treba ni zabijat glavu u pijesak.
  • superhik
    10.6k
    rekao si da su to smiješne teorije. Ja pokušavam ispitati te smiješne teorije pošto baš ne ispadaju kao samo puke teorije
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Kako god… Smatram ovo dobrim potezom,i od danas sva podrska treneru. Ne zelim si dozvoliti da svaku odluku preispitujem ima li Mamica u njoj jer to je ono sto on i hoce i u cemu najbolje pliva,kada je paznja usmjerena na njega
  • Jurki
    9.6k
    Fer je to pitanje i trebamo znati jel zdravko ukljucenNino Bule

    Tak dugo dok je i zadnji štakor u vladajucim strukturama kluba koji je dosel njegovom intervencijom i koji mu se osjeca duzan, drzi njegovu stranu … glavata spodoba je tu. Citaj Mirkec, Perasica, Vlak, Zoric itd.
    Jakir ako je bio s njim na kavi to je najmanji problem. Trenera na klupi drzi samo igra i rezultat. Drugo bas nista.

    Nama nije problem covjek koji jos nije ni sjeo na klupu, vec štakori koji su godinama na Dinamovim jaslama i sišu krv i novac kluba.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Mene od svega sad najviše motiviraju ova " Hajdučka " zanimanja za Jakirov dolazak i sprdanja odnosa Rijeke i Dinama. A oni prije dva mjeseca jadnu Istru " pojačaju" sa svojim igračima i trenerom, i pritom ju unazade za jedno deset sezona. I to je legitimno, a ovo nije. Plus kao Mišković jadikuje, a on je Zrinjskom na isti način uzeo Jakirovića uz odštetu prije skoro godinu dana. Jebi ga Damire, Dinamo se ne odbija dva puta .


    Ako je uprava našeg kluba platila odštetu, to je završena priča. Znači debili ni na plus osam i prilično solidnu situaciju nemaju živa mira i gledaju u naše dvorište. A kad vidim da se ovo moržoglavo crveno spolovilo Bernard Jurišić usudi moralizirati , e tek sam onda motiviran. Ajde Sergej, nagazi na gas !!
  • Zambatine škude
    2.3k
    Mene od svega sad najviše motiviraju ova " Hajdučka " zanimanja za Jakirov dolazak i sprdanja odnosa Rijeke i Dinama. A oni prije dva mjeseca jadnu Istru " pojačaju" sa svojim igračima i trenerom, i pritom ju unazade za jedno deset sezona. I to je legitimno, a ovo nije.Tongo Doumbia

    Koga normalnog boli kurac za Hajduk u ovoj situaciji, a posebno za njegove navijače na Fejsu, ja nikad neću shvatiti.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    kažem, izbacuje mi stalno njihovo orgijanje po internetu, pa me motivira.
  • Droljo
    6.4k
    Daj netko ko je bolje pratio. Kak igra jakir, kakva mu je ekipa u stožeru, formacije i to? Nisam uopće pratio njegov rad jer je bio u bosni a to ne gledam.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    uglavnom 4-2-3-1, bekovi su mu dosta bitni, u Zrinjskom je sve išlo s boka na Bilbiju koji je glavna špica i trpao je 20+ svake godine. Osjećam nekog Drmića koji živi od centaršuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.