• superhik
    11.1k
    znači ti u direktnom utjecaju kriminalca koji je pokrao klub na izbor trenera opravdavaš time da su i drugi prije u klubu imali kontakt sa njim?
  • nwankwo646
    342
    Pa Jakirović je veći dinamovac od Bišćana :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Meni je Jakirovic pravi potez, i pogotovo što je konačno miško sjeo na voley, malo se i uzrujao
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Opet jedan od tipova koji sve kroji onako kako mu odgovara i kako on zeli to shvatiti a ne onako kako jest.
    Kriminalac je nudio Kacavendu,hocemo li i njega otpisati? Kriminalac je imao super odnos sa Sikicem i Lokomotivom,prekidamo svu suradnju sa njima? Sa Miskovicem se druzio i direktno sudjelovao u njegovu uspjehu,ne zanimamo se vise za nikoga iz Rijeke dok je Miskovic tamo?
    Ako je itko protiv kriminalca ja sam ali u ovim
    teskim vremenima ajmo biti podrska da se iscupamo iz ove situacije i dodjemo tamo gdje pripadamo a ovo je jedan od najboljih izbora u ovom trenutku.
    I jos jedno pitanje,ako se provukla tema dolaska u Dinamo na kavama sa glavom sto se cudis tome?
    Hoce li sa nama pricati o tome koji nemamo (jos uvijek ali imat cemo) ni pravo glasa u Dinamu a kamo li neke druge ovlasti?
    Lijep pozdrav i vidimo se u cetvrtak na sjeveru.
  • Nino Bule
    13.8k

    Da li znamo da je jakir danas dogovoren na zdravkov mig ?
  • Bruh
    956
    Joj e vama zdravko iz zidova izlazi lik je valjda najbolji trener u hnlu trenutno kaj da moniza dovedemo...
  • Nino Bule
    13.8k

    Fer je to pitanje i trebamo znati jel zdravko ukljucen, ja samo necu skakat sa zakljuckom, ali ne treba ni zabijat glavu u pijesak.
  • superhik
    11.1k
    rekao si da su to smiješne teorije. Ja pokušavam ispitati te smiješne teorije pošto baš ne ispadaju kao samo puke teorije
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Kako god… Smatram ovo dobrim potezom,i od danas sva podrska treneru. Ne zelim si dozvoliti da svaku odluku preispitujem ima li Mamica u njoj jer to je ono sto on i hoce i u cemu najbolje pliva,kada je paznja usmjerena na njega
  • Jurki
    11.7k
    Fer je to pitanje i trebamo znati jel zdravko ukljucenNino Bule

    Tak dugo dok je i zadnji štakor u vladajucim strukturama kluba koji je dosel njegovom intervencijom i koji mu se osjeca duzan, drzi njegovu stranu … glavata spodoba je tu. Citaj Mirkec, Perasica, Vlak, Zoric itd.
    Jakir ako je bio s njim na kavi to je najmanji problem. Trenera na klupi drzi samo igra i rezultat. Drugo bas nista.

    Nama nije problem covjek koji jos nije ni sjeo na klupu, vec štakori koji su godinama na Dinamovim jaslama i sišu krv i novac kluba.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Mene od svega sad najviše motiviraju ova " Hajdučka " zanimanja za Jakirov dolazak i sprdanja odnosa Rijeke i Dinama. A oni prije dva mjeseca jadnu Istru " pojačaju" sa svojim igračima i trenerom, i pritom ju unazade za jedno deset sezona. I to je legitimno, a ovo nije. Plus kao Mišković jadikuje, a on je Zrinjskom na isti način uzeo Jakirovića uz odštetu prije skoro godinu dana. Jebi ga Damire, Dinamo se ne odbija dva puta .


    Ako je uprava našeg kluba platila odštetu, to je završena priča. Znači debili ni na plus osam i prilično solidnu situaciju nemaju živa mira i gledaju u naše dvorište. A kad vidim da se ovo moržoglavo crveno spolovilo Bernard Jurišić usudi moralizirati , e tek sam onda motiviran. Ajde Sergej, nagazi na gas !!
  • Zambatine škude
    2.6k
    Mene od svega sad najviše motiviraju ova " Hajdučka " zanimanja za Jakirov dolazak i sprdanja odnosa Rijeke i Dinama. A oni prije dva mjeseca jadnu Istru " pojačaju" sa svojim igračima i trenerom, i pritom ju unazade za jedno deset sezona. I to je legitimno, a ovo nije.Tongo Doumbia

    Koga normalnog boli kurac za Hajduk u ovoj situaciji, a posebno za njegove navijače na Fejsu, ja nikad neću shvatiti.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    kažem, izbacuje mi stalno njihovo orgijanje po internetu, pa me motivira.
  • Droljo
    8.2k
    Daj netko ko je bolje pratio. Kak igra jakir, kakva mu je ekipa u stožeru, formacije i to? Nisam uopće pratio njegov rad jer je bio u bosni a to ne gledam.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    uglavnom 4-2-3-1, bekovi su mu dosta bitni, u Zrinjskom je sve išlo s boka na Bilbiju koji je glavna špica i trpao je 20+ svake godine. Osjećam nekog Drmića koji živi od centaršuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.