• dinamozivivjecno
    1.6k
    Naravno da ne, ali ispada malo ruzno sa nase strane a i sa Jakiroviceve. Bar da je sjeo i porazgovarao sa klubom, ovako ostaje gorak okus zbog nacina kako je to napravljeno. Zao mi je Rijeke pogotovo zbog utakmice sa Lillom koju su mogli proc sa Jakirom, ovako su im sanse ravne nuli.
  • Captain America
    15.2k
    Ali ne sjesti s bivsim poslodavcem i objasniti situaciju je u najmanju ruku bezveze da ne velim podlo.Jurki

    Mišković i inače nije osoba kojoj treba vjerovat. Treba nekako umirit navijače pred utakmicu s Lilleom pa je najlakše prebacit lopticu na zločeste dinamovce koji se ponašaju kao u supermarketu.
  • Majki2111
    2.8k
    Ma nee. Nećemo sad za svaku sitnicu ankete otvarat. Nisam tolko neozbiljan.
  • Neki tip
    19.6k
    Nisam tolko neozbiljan.Majki2111

    Bez brige Majki, jesam ja. :wink:
  • Mr Anderson
    6k

    Ma nebi Rijeka prošla Lille ni s Jakirom ni bez njega. Malo ih se precjenjuje. Imali su sreće sa ždrijebom u Europi i HNL-u pa izgleda ko da su strašno jaki. Jedinu jaču utakmicu su imali protiv tovara i tu ih nije bilo nigdje.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Daj ljudi prestanite sa tim vidjao se sa Mamicem. Pa nije zivio sa njim 0-24. Radio je odlican posao u Mostaru,glava je isto tamo,koliko god ga mi mrzili on je tamo pojava i “tvorac” ovog Dinama. Sto bi on sad trebao odbijati sjesti sa njim na kavu zato sto ce mozda jednog dana voditi Dinamo i to ce smetati navijacima. Znaci teorije su vam presmijesne.
  • Jurki
    9.7k
    Mišković i inače nije osoba kojoj treba vjerovatCaptain America

    Naravno da nije osoba kojoj treba vjerovati i ta je mogucnost otvorena da jednostavno laze.
    Vec se referiramo na dostupne informacije. Ak je Jakir tak naprasno otisel to nije nimalo korektno prema nikome.
  • Eduardo
    18.1k
    Sergeja sam volio kao igrača čak volim i njegov nogomet koji preferira kao trener. Međutim, malo mi je sve mučno ovo ispalo, no opet nema mjesta sentimentu ako želimo osvajati trofeje.

    Ono što od njega želim je 'totalni' nogomet u HNL-u, zavidnu, brzu i efikasnu kvalitetu nogometa. U ovom trenutku mi je fokus van europskih natjecanja i želim samo još jednu sjajnu domaću sezonu i dvostruku krunu.

    Želim vjerovati da su pred nama neka bolja vremena i da će novi trener potrajati na klupi nešto duže nego njegovi prethodnici.

    Sretno Sergej!
  • Patak
    2.6k
    A tko je ekipa koja dolazi s njim? Izgleda da smo počistili Rijeku jer osim Jakira dolazi cijeli njegov stožer kod nas.
  • Majki2111
    2.8k
    Kaj da otvorim anketu??
  • San Lorenzo
    12.7k
    Kurvinjski jedino od JakiraStr1nger Bell

    Nije ništa kurvinjski ni od koga, čovjek je prihvatio bolji posao i usput bolje plaćen...ista stvar vrijedi i za Bišćana kad je otišao iz u21.
  • dzggzd
    146
    Novi trener Rijeke predstavio je i novi stručni stožer. Sergej Jakirović sobom je iz Zrinjskog doveo pomoćnika Marka Salatovića, video analitičara Anđela Roguljića i kondicijskog trenera Marina Ivančića.
    Vjerovatno ce isto bit
  • Droljo
    6.4k
    Upravo saznao i pročitao zadnjih sto stranica.. dvije stvari: 1. mi smo rijeci uspjeli platiti i odštetu za trenera?
    2. sretno jakiru.
  • Olmic
    3.1k
    a djalovic?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.