• dinamozivivjecno
    1.6k
    Iskreno cim su poceli pisat da ce Jakirovic doc u Dinamo sam sumnjao zbog toga sto radi dobar posao u Rijeci i napravio je odlicnu atmosferu tamo. Ali izgleda da se cuda desavaju, Sretno Jakire idemo po nove pobjede
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ja vidim da neki ne shvacaju da je Dinamo druga dimenzija u odnosu na Rijeku. Rijeka je druga dimenzija u odnosu na BiH Premijer ligu.
    Nema tog trenera u HNLu (osim mozda trenera Hajduka) koji ce reci ne Dinamu.
  • Tongo Doumbia
    3k
    I jedna stvar me veseli, s obzirom da dobro poznajem Jakirova vođenja utakmca. Vjeruje većoj bazi igrača i kod njega rijetko ima nezadovoljnih. Neki igraju više, neki manje, ali lik balansira s tolikim brojem igrača i svaki je u svakom trenutku " našpanan". Mislim da će nam to za početak trebati.
  • Captain America
    15.3k
    Ja sam za smjenu odmah danasInfinity

    Eto ko će me zamjenit ko dežurnog kritičara trenera :lol:
  • Infinity
    15.5k
    Pratim mu svaki potez. Znat cu kad ide spavati, kad ustaje, sta jede, da li koristi mobitel ili cita deklaracije dok kenja. Nece imati mira dok ne napusti klupu Dinama :rofl:
  • Schpatz
    418


    Gle... Ono kaj ja hocu rec, gledaj siru sliku cijele te price. Uostalom, onaj tko me shvatio shvatio, onaj tko ne ne. Peh. Ja vise na ovu temu nemam kaj dodat i mogu se ponavljat kao 90% ovog foruma, a to niti malo ne zelim. Malo mozak ukljucit i gledat kroz siru sliku ovu situaciju, mozda ce bit jasnije. A mozda i ne.

    Samo ponovit ono kaj se ponavlja vec 15+ godina i ono kaj cu uvijek rado ponavljat pa taman do smrti dok se ne ostvari: HOCEMO IZBORE! SLOBODA DINAMU!
  • Ivanmtk
    846
    Meni je muka. Iskreno. Potpuno suprotan osjećaj od izbora Bišćana. Ali eto, nek mu je sa srećom. Dinamo iznad svih i svakoga.
  • Georg Koch
    4k

    Daj ne budi smijesan. Ovo je pokazatelj da smo najgori navijaci na svijetu. Gori od tovara!!!
    I oko Jakira cemo negativu napravit, u jedinom trenutku kad ne bi trebali?!? Nemam komentara.
    Jakirovic je bio u opcijama dinama, i bio u kontaktu sa zm, pa sta? Gdje je trebo ic, kod Karle Del Ponte? Logicno. Sta Jakira briga tada za bbb i mamice i ostale stvari. Pa i od ovih igraca, i ovih sto su otisli u ovoj kalendarskoj godini, izjavljivali su da su ostali dobri sa mamicem, povremeno se cuju, i niko nikom!
    Najbolje da sad pravdamo Biscana jer se borio protiv zm.
    A osudimo Jakira zbog te izjave, pa presmijesno.
    Ja sam prvi protiv zm prije vise od 10 godina, ali to je iza nas. Uprava je dobila mogucnost upravljanja, znam da i sad ima igri, ali imaju mogucnost da ih pociste. Ako to ne uradi, onda je uprava za koju smo se borili -opet nesposobna.
    Najbolje da smo sad za trenera stavili sokotu, a SD marica.
    Daj ljudi skulirajte se malo.
  • DrawTube
    3.6k
    kao što je netko rekao prije, dinamo kao klub ne zaslužuje svoje navijače . Polovica pljuje igrače, novog trenera 1 sat nakon potvrde, zazivaju kriminalca a kad treba podržati klub dođe 13 000 ljudi. Da nam je tejma biti ili ne biti protiv Gorice i da zaostajemo u ligi ne bi me čudilo da dođe 2000 ljudi
  • Mali dioničar
    15.1k
    Zanimala ni me anketa koliko je Dinamov puk spreman podržavati Jakira, ako su Bišćana samo nekoliko mjeseci..Majki2111

    Možeš ti to Majki.

    https://www.zonadinamo.com/post/discussion

    Dolje desno ti je opcija poll.
  • pencilneck
    655
    Trener nam je lik koji je do sad najveću plaću imao 15.000 eura. Igrači sve gledaju kroz lovu i tko nema za biber teško da može biti autoritet u svlačionici gdje igrači zarađuju četiri, pet, šest ili sedam puta više nego što je trener ikad vidio na svom računu. Sretno mu, no bojim se da je ovo pogreška.
  • Mr Anderson
    6k
    Slažem se da nama treba neko jako, provjereno ime na klupi. Takvi treneri ti neće doći preko noći nakon par kola. Mogli smo onda žrtvovati sezonu i ostaviti Bišćana ili nekog domaćeg pa reset. Dva puta smo to mogli bezbolno napraviti. S Krznarom i Čačićem nakon što su priveli sezone uspješno kraju. Ali nismo, mislilo se da će biti dobri.
    Sad je iluzorno bilo očekivati dovesti nekog stranca pred dvije važne utakmice.
    Ove teorije zavjere da je dolazak Jakira dokaz utjecaja Mamića ni zaslužuju uopće komentar.
  • Svi na Sjever
    2k
    Za trenutnu situaciju teško smo mogli naci bolje rješenje.

    Kod Jakira mi se svidja očigledni pobjednički mentalitet a i kad izgubi nema velike drame,u izjavama poslije utakmice vidiš u njemu stav i samopouzdanje i da zna što se dogodilo na utakmici i da vec pri izjavi je detektirao stanje.

    Sinoc je on dobio utakmicu, kad nitko nebi mjenjao Jankovića koji je bio medju aktivnijim pojedincima,ubacio je Djouahru i mladog Ilinkovića kad je Loxa pala fizicki i ovaj mu je donio lagano pobjedu.
  • über alles
    1.5k
    Nisam zadovoljan,kvalitetni stranac je jedina dugorocna opcija.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Kaze Miskovic da nije imao pojma dok nije procitao u medijima da je Jakirovic otisao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.