• Jurki
    9.7k
    Decki moze nama ta situacija biti smijesna, ali Jakir se u toj situaciji nije ponio nimalo gospodski.
    Mi bi jebali majku i sve mrtvo treneru da nam tak nekaj napravi pred dve najbitnije utakmice.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Supak, normalno da će to rec..jer bi ga sad svaki navijač rijeke nabija na neku stvar
  • pencilneck
    655
    Jakirović je napravio jedino logično za sebe jer zna da mu se prilika voditi Dinamo više neće pružiti. S ovim u CVu će lakše do angažmana u Emiratima i S.Arabiji i onda je miran.

    Veći je problem što naša uprava smatra da je to kalibar trenera koji zadovoljava ambicije kluba kao što je Dinamo.
  • Dzgšb
    349
    Kako god okreneš bar će raditi zamjene za razliku od Bišćana
  • Mr Anderson
    6k

    Ako je istina što kaže Miško da ga nitko ispred Dinama nije obavijestio da se pregovara s Jakirom onda je tu ružno, da ne kažem kurvinski i od nas, a i od Jakira. S druge strane, dokaz teoretičarima zavjere da Mamić nema ništa s tom pričom.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Kaze Miskovic da nije imao pojma dok nije procitao u medijima da je Jakirovic otisaodinamozivivjecno

    Trebali smo mu još nekoga besplatno poslati možda?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    a nije kurvinski sto dobija igrace za dzabe, a kad mi njihove trazimo vrijede ko suho zlato?
  • DiddyGuela
    1.3k
    Njihovo pravo je prodati Frigana za vecu ponudu od nase.
    Nase je pravo platiti klauzulu i zaposliti njiihovog trenera.
  • Str1nger Bell
    859


    Kurvinjski jedino od Jakira, previše puta smo se mi Mišku javljali i poklanjali, pa kad smo zainteresirani za nekoga(Frigan) onda ide dizanje cijene(što je sasvim uredu, biznis je biznis). Iskoristili smo klauzulu iz ugovora i to je to.

    Ili je bio zauzet sa prodajom Ivanovica i Pašalica za 12milijuna pa nije čuo mobitel…
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    "Bar će Bišćan raditi zamjene za razliku od Čačića"
    Ne vjerujem dok ne vidim.
  • Captain America
    15.2k
    Jakir se u toj situaciji nije ponio nimalo gospodskiJurki

    Zove te puno jači klub na nekoliko puta veću plaću i to još klub čiji si navijač privatno. Pa naši igrači odlaze van stalno u moćnije klubove i nikad se ne pitaju kako će klub dalje bez njih. Nogomet je biznis gdje prevladava zakon jačega i traži se rezultat. Da je drugačije, danas bi u Dinamu igrali Olmić, Jole, Šutalo, Orša, Ademi, Majer...

    Naposljetku, ko je kriv Miškoviću što mu je stavio klauzulu u ugovor?
  • Krizy
    38.4k
    Upravo tako.
    A i ovi što pišu suprotno bi odbili 10x veći novac u nekoj drugoj firmi, kada bi im bio ponuđen?
    Nemojmo se lagati... Druga stvar je što se viđao s Mamićem, ali viđali su se i ostali. Svi osim Bišćana. Ali nažalost je čovjek sam sebi potpisao otkaz s tri izgubljene utakmice u sudačkoj nadoknadi.
  • Jurki
    9.7k
    sve je to tocno da te zove jaci klub i za vecu placu i stima. Ali ne sjesti s bivsim poslodavcem i objasniti situaciju je u najmanju ruku bezveze da ne velim podlo.
    Nek se s tim Misko zamara imamo mi svojih problema i pizdarija previse.
  • Mr Anderson
    6k

    Nema to veze, moglo ga se barem nazvati i reći mu koje su nam namjere. Nije tu bitno ni to što je Miško mali Mamić ni što nas ucjenjuje za svoje igrače, bitno je da mi iskažemo neke manire. On ga ionako nebi mogao zadržati.
  • The Undertaker
    4.5k
    Moglo se ovo napraviti i za vrijeme reprezentativne pauze ali očito da odnosi nisu više idilični. Nisam siguran koliko nam je to pametno. Uvijek čovjek pomisli da znaju što rade pa se neugodno iznenadi. Po mom nekom osjećaju, Bišćan je bio bivši kad je javno prozvao Upravu zbog pojačanja a lako moguće da je neuvođenje zamjena neki njegov inat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.