• Guinness
    2k
    Osobno mi je dosta više jednih te istih prožvakanih HNL imena i ljudi kojima je Dinamo daleko najveći vrhunac trenerske karijere, uz izuzetak Halilhodžića prije 13 godina.
  • Cosey
    467
    Kaže Osvrtnik, Jakir ili Vahid.
  • Infinity
    15.5k
    Meni je Biscan drag i zao mi ga je, ali nije trener za Dinamo, barem ne u ovom trenutku. Mozda u nekom buducem periodu, u nekom mirnijem Dinamu, ali i s vise njegovog iskustva.

    Sad ako cemo dovesti trenera u rangu imena koja se spominju onda smo mogli komotno ostaviti i Biscana. Kakvi Tomici, Sopici, Jakiri i slicne pm? Trebamo trenera koji je vodio velike utakmice. Ova trojica su zajedno u citavoj karijeri vodili manje europskih utakmica nego sto ih je Dinamo odigrao u protekle dvije sezone. Trebamo trenera s europskim iskustvom ili iskustvom vodjenja ekipe u jakoj ligi.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Mislim da si Biscan treba preispitat stozer, na fizicku spremu su se zalili u Rijeci, a ni ovdje nije bilo dobro.. Pitanje je Olimpije, ali ni tamo se nije zadrzao duze..
  • superhik
    10.6k
    Jedino što znamo je da budući trener mora biti poslušnik koji ne smije očito javno prozivati upravu za pojačanja koja nisu dovedena na vrijeme.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nažalost Igor će biti kolateralna žrtva loših odnosa u klubu i miniranja iznutra. Minirani su dealovi za Frigana, Alžirca, sigurno još koji, a i ovo sa Stojkovićem i Kačavendom kako ide tj. ne ide dovoljno govori za sebe.

    Istodobno, nažalost si nije nimalo sam pomogao, krivi potezi, pasivnost, generalno pristup kao da je došao na odsluženje smrtne kazne, nikakvo vođenje tekmi, ništa nije poboljšao igru, nedostatak osjećaja za igru, utakmice itd.

    E sad, neće se ništa popraviti nakon njegovog odlaska, osobito ako dovedemo nekog s pokretne trake uvijek spominjanih imena i nekog bezveznjaka i ako se u vrhu uprave ne promijene neke stvari tj nastavi se sabotaža...
  • Mihaljević
    8.7k
    Umjesto da čekamo Stojkovića i Kačavendu , sad cekamo novog trenera , što znači da ovi narednih 3 dana neće doći garant.
  • Captain America
    15.2k
    Mislim da si Biscan treba preispitat stozer, na fizicku spremu su se zalili u Rijeci, a ni ovdje nije bilo dobro..Efes Pilsen

    Čovjek koji mi je rekao nekoliko insajderskih mi je baš ovo napomenuo, al nisam htio pisati ovdje. Baš je naveo problematičan stožer koji je slagan na temelju prijateljstva, a ne stručnosti.
  • Hrc-Vg
    266
    Ja mislim da je Vahu pojelo vrijeme, ne vidim logiku u tome
  • Ivdzo11
    3.4k
    Ma Tomić nema tko drugi... Iako bih prije volio Vahu
  • Common Sense
    529
    Morate biti svjesni činjenice da će svaki dobar trener s renomeom i iskustvom odlučiti kako je ovo najgori mogući trenutak za preuzimanje momčadi s obzirom na fizičku spremu i odlazak igrača.
  • Mr Anderson
    6k
    Žao mi je Bišćana. Nakon Jovičevića potrošili smo olako još jednog našeg domaćeg i perspektivnog trenera.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    meni je Vaha klasetina. Neki kažu da je star, ali čovjek ima znanje, može biti i mumija što se mene tiče. Prepoznati će tko je najbolji, najspremniji i sigurno ćemo igrati dobro

    ne možemo dovesti mladog trenera sa europskim iskustvom, za to trebaju novci, a iskustvo u proteklih mj dva je pokazalo da smo teški na lovi. Vaha je trenutno bez kluba i ne vidim bolju opciju bez odstete dovesti dobrog trenera
  • Hrc-Vg
    266
    Ako ne dofuraju 3 POJAČANJA do kraja roka, prosvjed pod zapadom, stoka nesposobna/korumpirana!!!
  • San Lorenzo
    12.7k
    Žao mi je Igora kao čovjeka i kao Dinamovca, ali ova epizoda jednostavno nije bila dovoljno dobra za klub kakav je Dinamo postao u zadnjih pet godina.
    Sretno mu u nastavku karijere i nek si promjeni stožer.

    Što se nas tiče, nadam se da nikakav Tomić ili Sopić nisu realne opcije...čak bi Sopića i prožvakao, ali Tomića je i Kopić školovao više puta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.