• dzggzd
    146
    Ostavka ili otkaz ?
  • Juznjak
    3.3k

    Nisu bili spremni za ovo da izmisle nešto, a problem im je i što treneri ne moraju radit liječnički pa nam sad ne mogu reći kako su saznali da je sutra zakazan termin u jednoj od klinika.
  • Benito
    620
    Krznar, Sopić i takvi...ne znam od kojeg imena mi se više plače
  • Nogo
    1.8k
    Hm, Jakir nije imun na ovo. Čeka se Mišković samo...
  • Jurki
    9.7k
    znam da nismo. Pa bas zato bi trebali to napraviti. Jer se vec milijardu puta dokazalo da s prosjecnim trenerom to ne funkcionira.
    Radis stalno istu gresku i ocekujes drukciji rezultat.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    žao mi je Igora, eto ....

    nije išlo, ali neke stvari nije dobro radio, i dalje ću ga poštivati kao dinamovca i nekoga od nas
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Kakva je situacija sa Šimićem? Kako on stoji trenutačno?
  • dzggzd
    146
    dao je otkaz ja mislim
  • Orc123
    6.1k
    Ja cak nakon prospavane 2 noci i nisam za smjenu Biscana jer onda bi po meni trebala odstupiti i cijela Uprava! Ili barem da daju mandate na raspolaganje dok se ne nađu novi sposobni ljudi! Samo je problem tko bi nasao te ljude kad su oni alfa i omega trenutno...isuse kakva trulež!
  • Captain America
    15.3k
    Znate kaj je problem. Promijenit ce trenera da bi maknuli fokus sa sebe i sa peijelaznog rok! To je najveci problem! Zaboravite da cemo ikoga dovesti osim mozda iz loxe ova dva ako i to!Orc123

    Svaki iole ozbiljan trener će sad u pregovorima tražit pojačanja, pogotovo nakon 30 milijuna zarađenih samo jučer. Ako ne traži, nema što tu radit ker nije dostojan ovakvog posla.
  • OsamŠest
    2.7k
    Vidim da neki prozivaju insajdere s ovog foruma. Ali, koliko znam, dobili su zabranu pisanja takvih info ovdje na forumu, što apsolutno podržavam.

    Želim samo reći da mi dvojica od kolega s ovog foruma sinoć navečer javili da je Biščan bivši.
  • Common Sense
    529
    Do mene su doprijele informacije da je Igor bio taj koji je rekao da dalje više ne može.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    pa ako je dao otkaz onda ću ga još više poštivati. Iskreno, imao je mana, u nekim situacijama tvrdoglav kao mazga. Ali ako se ne osjeća dobro i ako ne dobije što je vjerovatno dogovoreno sa upravom, onda si jebite mater ne treba mi taj stres u životu.
  • austrijanac
    3k
    Katastrofalna odluka, tek ce se vidjet AKO Dinamo dovede neku smješnu zamjenu popit Sopića ili slično.

    Male su šanse da će nas iznenaditi s ugodnim izborom.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Definitivno novi trener neće biti Ante Tomić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.