• Orc123
    6.1k

    Ide neki poslušnik! Nicem se ne veselim! Premazani su svim mastima!
  • dzggzd
    146
    ako je dao gospodski potez vidio je da nije to to i eto
  • Mali Zeus
    10.6k
    Kakva je situacija sa Šimićem? Kako on stoji trenutačno?Imamo Dinamo

    Koji dio te zanima?
  • dumitrumitu
    963
    Navodno Čačić živi blizu stadiona, može uskočiti na par utakmica.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ako je dao otkaz, od srca mu želim neki dobar klub gdje će moći provest dugo vremena da izraste u pravog trenera za nas.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Šefe, nije ispalo kako smo svi mislili da hoće. Boli, boli jako. Grešaka je bilo, ali one ne umanjuju Vašu veličinu. Zauvijek ostajete jedan od nas. Prihvatili ste klupu Dinama u nimalo lakom i jako izazovnom trenutku za klub, i to zaslužuje dodatan respect svih nas. Želim Vam poručiti kako vjerujem da ćete se opet vratiti jednog dana, nadam se pametnije i iskusnije, i u svom klubu steći slavu koju ste davno zaslužili. Ovo nije zbogom, do nekog novog viđenja. Beli, hvala!!
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Mislio sam da je Bišćan dobio otkaz, pa sam pretpostavio da bi Šimić mogao bit nezadovoljan
  • Common Sense
    529
    Čačić ima kuću u neposrednoj blizini maksimirske šume i na stadionu je za 5 minuta ako nema gužve.
  • Hrc-Vg
    268
    Jakir, pa onda dugo ništa, pa Garcia. A da moram prije bi uzeo Sopića, nego Tomića…
    Jakir može razbuditi momčad i dovesti na na razinu koju nam treba.
    A Bišćan…Jako mj ga je žao, ali NIČIM nije pokazao da ne dovoljno dobar. Preveliki je ziheraš, neke igrače je šikanirao bez objašnjenja, poklonio neke koji bi nam super došli (Tolić, Janković, Menalo), gurao Topića koji nije ništa pokazao…Sretno ti Igore, možda se opet nađemo u nekoj boljoj situaciji…
  • Keyser Soze
    8.7k
    Prosinečki bi mogao dobit otkaz u Rudešu :grin:
  • Eduardo
    18.1k
    toliko bi se najebao da mu je prvi potez kao treneru Dinama bio davanje kapetanske trake najvećem klošaru koji je nosio desetku Dinama. Machada je stavio za kapetana momčadi protiv Velog Vrha u Kupu. To mu je bila nagrada za srednji prst navijačima umjesto da je izbačen naglavačke iz kluba.

    Samo nek on glumi baju i kauboja i dalje, ali u Gorici.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Gdje je Kruno Jurčić ovih dana?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    prije bi da mi netko puca u oba koljena :lol:
  • Orc123
    6.1k
    Napisao sam jos prije mjesec dana kako ce ispasti zrtveno janje koje noje imalo suport uprave i koji nije dobio nista od igraca na vrijeme a jos i ono sto je trebao dobiti nije nikad dobio tako da! Zao mi ga je...ima moje postovanje ko Dinamovac i ako ga ikada sretnem stisnut cu mu ruku. Za mene je on 10p puta veci gospodin od Cacica i jos ako je sam dao ostavku pokazao je velicinu.....ovo je samo pozdrav a ne zbogom Igore i oprosti na nekim rijecima ali dinamo je emocija. Siguran sam da i on shvaca....
  • Captain America
    15.3k
    Igor se treba ugledat na Jovičevića. Isto je došao u najblaže rečeno nezgodnom trenutku i bilo je grozno, a kasnije se profilirao u odličnog trenera. Uvijek će imati u CVu naslov prvaka s Dinamom i superkup, odlična referenca za daljnje traženje posla. Ko zna, što budućnost nosi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.