• mlinchica
    1.4k
    Stvarno se sada nadam da će Beli prijeći preko svojih principa i nakon nekog vremena javno ispričat svoju stranu priče.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ako ne dofuraju 3 POJAČANJA do kraja roka, prosvjed pod zapadom, stoka nesposobna/korumpirana!!!Hrc-Vg

    Jesi to pisao i kad je pod Mamicem bilo "okretanja unutarnjim rezervama"? Ja se bas i ne sjecam nekih pojacanja i velikih transfera, vise manje smo sve sami razvili.
  • Nogo
    1.8k
    Problem je i oko transfera Stojkovića i Kačavende. Bišćan je imao neke svoje "favorite" koji nisu realni i s kojima bi se natezali...otpisao je pol svlačionice tj.klupu + Topića...išao bih i dalje ali dovoljno..........
  • Common Sense
    529
    Vladimir Petković? Čuli su se ovi iz uprave s njim nedavno oko onog nesuđenog pojačanja iz Zuericha (Omeragića).
  • boem
    309
    Svi koji priželjkuju Vahida, nek se sjete naše igre u HNL-u pod njim...
  • Infinity
    15.5k
    Ako ne dofuraju 3 POJAČANJA do kraja roka, prosvjed pod zapadom, stoka nesposobna/korumpirana!!!Hrc-Vg

    Doci ce cetiri igraca, ne sekiraj se. Najvece pitanje je tko ce biti trener.
  • Ivdzo11
    3.4k
    SN pisu da je i on kandidat.... Te ovi ostali nabrojani i kako Jakir ima klauzulu koju svaki klub moze platit
  • Efes Pilsen
    7.3k
    malo je bilo po 1:0, 2:0..
  • San Lorenzo
    12.7k
    Svi koji priželjkuju Vahida, nek se sjete naše igre u HNL-u pod njim...boem

    Bolje 1:0, nego 1:2...bar meni, neznam za tebe.
  • Laugreano
    1.8k
    Meni je frend koji navija za Rijeku rekao kad je Biscan dosao, ako mu je Naglic i dalje kondicijski, najebali ste. Padovi 2 pol, a do polusezone pola ekipe ozljeđeno.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Očekivano i smisleno.

    Bišćan se pokazao kao loše rješenje i to je to, klub mora ići dalje...
  • Zagreb1992
    1.5k
    Sad kad na kraju izađe obaja Zekić trener Dinama hahah
  • Facke
    2.7k
    Ocekivane. Biscan je pokazal da nezna voditi utakmicu. To su sad protiv AEKa i vidli iz uprave. Mene njega uopce nije zal zato kaj covjek jednostavne nije trener za Dinamo.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Ovako nesta su pisali Rijecani na SN forumu kada je Bišćan dolazio na klupu Dinama.
    Bas su cesto spominjali fizicku pripremu igraca ali i rigidnost pri izboru igraca.

    Npr. cesto su sppminjali Lepinjicu koji je kod Bišćana bio neupitan u sastavu a decko se pokazao kao lopata. Nesto slicno kao Topić kod nas. Iako je Topić dobio puno manje prilike nego Lepinjica, hvala bogu.
  • Nogo
    1.8k
    Evo i službena objava je pala. Po ovome je smijenjen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.