• BigZ
    472


    Napokon nesto kvalitetnog sadrzaja za sve HNLoljupce. Thumbs up!
  • Bruh
    956
    A ništa u idućem kolu da Rijeka i Jakirović dobiju i vratili smo se odmah
  • Olmic
    3.7k
    Odjidja ofoe kad dode u formu jedno od vecih pojacanja.. odkada je usao igra Hajduka bolja 50%
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pukstas po meni odigrao top tekmu. Box to box. Trcao kao navijen, bio agresivan. Biti ce napeta sezona
  • Patak
    2.9k
    Danas Rijeka Rudeš i Osijek Slaven. Obje tekme zanimljive, da vidimo kakva je nova Rijeka, hoće li se možda uključiti u sam vrh sad kad je Jakirović mogao odraditi i pripreme, da vidimo i Rudeš, ima li kakve šanse izbjeći grčevitu borbu za opstanak, pa onda prva tekma na novom stadionu u Osijeku. Zanimljiv dan.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ogromna je razlika u kvaliteti momčadi između domaćina i gosta u obje utakmice tako da sve osim pobjeda domaćina u hendikepu bi bilo iznenađenje.

    Iako bih volio ali ne očekujem da će Prosinečki i/ili Nizozemac pripremiti neka iznenađenja danas i šokirati domaćine.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Opus Arena i dalje nije rasprodana
    Oko 1000 ulaznica jos ima
  • Infinity
    16.4k
    Ne mogu vjerovati da nisu rasprodali stadion na otvaranju. Malo je smijesno, a ujedno mi je i zao. Mozda nisam nesto pratio, al djeluje mi kao da se nisu nesto ni potrudili. OK, silni milijuni utroseni u stadion su ogroman trud, ali su valjda mislili da ce to biti dovoljno i da ce biti navala.

    Osijek je unazad par sezona u par navrata imao po 15tak tisuca ljudi na tribinama i potencijal za napuniti stadion od 13.000 minus gostujuci sektor je definitivno postojao.

    Netko je spomenuo da ce ove sezone imati posjetu jacu od nase, ali je jasno da nece. Mozda hoce na pocetku, ali ce na proljece sve sjesti na svoje mjesto.

    Ne mogu se oteti dojmu da bi Rijeka ovo rasprodala za dva dana i da bi danima gorilo u iscekivanju.

    I sjetim se onda kad je Mestrovic tek dosao i najavio stadion za 20.000 ljudi, jer je po njemu sve ispod stadioncic, nikako moderan stadion. Sreca pa su ga uvjerili da Osijek ne treba to. Ispostavlja se da im je i 13.000 previse. Zanima me kakvo ce zanimanje biti za utakmice s Dinamom i Hajdukom, a pretpostavljam da ce i tu nakon prvih utakmica zanimanje pasti. Steta.
  • vjeko1701
    8.4k
    Navodno pravu navalu očekuju tek kroz mjesec dana kad se svi vrate u Osijek.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Sezona je godisnji odmora, protivnik ne odvec atraktivan.

    A i treba imati na umu broj ljudi koji navija za Osijek u samom Osijeku i okolici.
  • vjeko1701
    8.4k
    Da sam iz okolice Osijeka makar navijao za Dinamo il Hajduk, na prvu utakmicu na novom stadionu bi sigurno išao.

    Primjerice, da je klub iz mog rodnog grada u 1. HNL i još dobije ovakvav stadion, sigurno bi bio vlasnik godišnje.
  • Droljo
    8.2k
    Tak je
  • vjeko1701
    8.4k
    Nekon dva desetljeća silovanja i taočke situacije u klubu, jako dugo će se puhati i na hladno. Ne mogu zamjeriti nekima kaj malo žešće reagiraju na budimo realni standardno njurganje dinamovog puka.

    Pa ja se sjećam drvlja i kamenja kad je Bjelica opalio bunkerčinu protiv Citya u gostima i dosta dugo držao bod. Još je ova sezona zbilja bitnija nego inače, možda i najbitnija u zadnjih 10ak godina, posebno ako se uz sportski dio ubaci i sve oko kluba.

    Jednostavno nam se ova tranzicija poklopila u najosjetljivije vrijeme. Em neposredno prije game-changing formata LP, tokom očigledne smjene generacije u momčadi i uz prvo ozbiljniju konsolidaciju najvećeg rivala (i igrački i utjecajno) u 10 godina. Da se dogodilo prije 2-3 sezone, sve bi bilo puno lakše.

    Mislim da bi trebali svi skupa malo prikočiti ponekad, bilo kad se osjeti potreba da se napiše neki kataklizmički scenarij, bilo da se radi toga nekog nazove nostalgičarom za pravomočno osuđenim kriminalcem.
  • DrawTube
    4.8k
    Uopće me ne čudi ova brojka. 1000 i sitno praznih mjesta je opet preko 12 000 ljudi do kraja prodaje karata.Prognoza lošijeg vremena, Slaven Belupo kao protivnik, pa i kraj 7. mjeseca..

    Osijek unazad 15 godina je imao najposjećeniju HNL utakmicu od 8000 gledatelja, pa su onda otprilike rekord protiv Rijeke sa 11 500. Realno, Osijek će ove sezone na barem 5 tekmi imati peteroznamenkastu posjetu, tako da je istekao realno da preteknu Dinamo po posjeti

    Ova tekma i 4 "derbija" će bit 10 000+
    Rijeka + neka tekma gdje će bodovi biti u igri će biti po 6,7 tisuća. Ostale manje tekme će biti od 3000 do 5000 gledatelja

    110 000 gledatelja bez problema, osim ako za vrijeme derbija ne bude armagedon pa 6000 ljudi odustane od posjete stadionu.

    Ono što me raduje je da će kao kod Rijeke manje tekme biti posjećene, nebitno što je na derbiju 13 000 ljudi ak je na idućoj tekmi 2500
  • OsamŠest
    3.5k
    Molio bi YT stream Rijeke i Rudeša. Hvala!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.