• mali M
    4k
    pa to da, bilo bi ljepo, al ono, neznam.. godišnji su, Slavonija poluprazna... sve oko 10.000 će biti meni osobno preko očekivanja
  • Svi na Sjever
    2k
    Ostavit ću svoje prognoze za prvo kolo (ne što želim, već što mislim da će biti), čisto da vidim koliko sam daleko bio:

    Dinamo Hajduk; X, 1-1

    Rijeka Rudeš; 1, 2-0

    Osijek - Slaven; 1, 3-0

    Gorica - Varaždin; 2, 0-1

    Lokomotiva - Istra; X, 2-2
    Neki tip

    Dinamo Hajduk; 1-0

    Rijeka Rudeš; 1-0

    Osijek - Slaven; 0-0

    Gorica - Varaždin; 1-1

    Lokomotiva - Istra; 2-0
  • DrawTube
    3.5k
    Da ubacim i malo gledatelja

    Dinamo - Hajduk 1-0; 13 449
    Rijeka - Rudeš 3-0 ; 5178
    Osijek - Slaven 2-1; 11 265
    Gorica - Varaždin 1-0; 1723
    Lokomotiva - Istra 0-0; 876
  • NitkoBitan
    13.5k
    Do kada ono HRT ne prenosi HNL?

    Bitno da budu ovih dana prenosili SP za žene, fakat jako bitno :lol:
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Tek nakon sestog kola pocinju prijenosi, navodno je tako u ugovoru.
  • BigZ
    395


    Napokon nesto kvalitetnog sadrzaja za sve HNLoljupce. Thumbs up!
  • Bruh
    901
    A ništa u idućem kolu da Rijeka i Jakirović dobiju i vratili smo se odmah
  • Olmic
    3k
    Odjidja ofoe kad dode u formu jedno od vecih pojacanja.. odkada je usao igra Hajduka bolja 50%
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pukstas po meni odigrao top tekmu. Box to box. Trcao kao navijen, bio agresivan. Biti ce napeta sezona
  • Patak
    2.5k
    Danas Rijeka Rudeš i Osijek Slaven. Obje tekme zanimljive, da vidimo kakva je nova Rijeka, hoće li se možda uključiti u sam vrh sad kad je Jakirović mogao odraditi i pripreme, da vidimo i Rudeš, ima li kakve šanse izbjeći grčevitu borbu za opstanak, pa onda prva tekma na novom stadionu u Osijeku. Zanimljiv dan.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ogromna je razlika u kvaliteti momčadi između domaćina i gosta u obje utakmice tako da sve osim pobjeda domaćina u hendikepu bi bilo iznenađenje.

    Iako bih volio ali ne očekujem da će Prosinečki i/ili Nizozemac pripremiti neka iznenađenja danas i šokirati domaćine.
  • bbb medimurje
    3k
    Opus Arena i dalje nije rasprodana
    Oko 1000 ulaznica jos ima
  • Infinity
    15.4k
    Ne mogu vjerovati da nisu rasprodali stadion na otvaranju. Malo je smijesno, a ujedno mi je i zao. Mozda nisam nesto pratio, al djeluje mi kao da se nisu nesto ni potrudili. OK, silni milijuni utroseni u stadion su ogroman trud, ali su valjda mislili da ce to biti dovoljno i da ce biti navala.

    Osijek je unazad par sezona u par navrata imao po 15tak tisuca ljudi na tribinama i potencijal za napuniti stadion od 13.000 minus gostujuci sektor je definitivno postojao.

    Netko je spomenuo da ce ove sezone imati posjetu jacu od nase, ali je jasno da nece. Mozda hoce na pocetku, ali ce na proljece sve sjesti na svoje mjesto.

    Ne mogu se oteti dojmu da bi Rijeka ovo rasprodala za dva dana i da bi danima gorilo u iscekivanju.

    I sjetim se onda kad je Mestrovic tek dosao i najavio stadion za 20.000 ljudi, jer je po njemu sve ispod stadioncic, nikako moderan stadion. Sreca pa su ga uvjerili da Osijek ne treba to. Ispostavlja se da im je i 13.000 previse. Zanima me kakvo ce zanimanje biti za utakmice s Dinamom i Hajdukom, a pretpostavljam da ce i tu nakon prvih utakmica zanimanje pasti. Steta.
  • vjeko1701
    6k
    Navodno pravu navalu očekuju tek kroz mjesec dana kad se svi vrate u Osijek.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sezona je godisnji odmora, protivnik ne odvec atraktivan.

    A i treba imati na umu broj ljudi koji navija za Osijek u samom Osijeku i okolici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.