• cron1ck
    1.6k
    Bome stomacina ko loto bubanj
  • blueboy
    126
    Lijepe dresove ima Rudeš.San Lorenzo

    Brojevi se jedva vide...
  • DrawTube
    3.5k
    Stvarno svaka čast Rudeš Boysima, ak ovak nastave borit će se za 5. mjesto s Demonima na gostovanjima, a nisu ni daleko od Kohorte
  • NitkoBitan
    13.5k
    Link za Rijeku?
  • Eduardo
    18.1k
    Djouahra je baš dobar igrač. Kod Rudeša naravno ovim driblinzima i minijaturama odmah u oko upada Oddei, ali bit će zanimljivo vidjeti koliko će zapravo biti produktivan kroz sezonu. Ako ništa drugo bit će dobrog materijala za najavne špice.
  • M77
    457
    Koliko ih je došlo cca.?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Kakvog smo izvodaca penala pustili za dzabe :yikes:
  • Eduardo
    18.1k
    Koliko ih je došlo cca.?North Rtc

    28 kaže komentator.
  • BBBaranja
    2.1k


    Jedino tovare mrzim više od njih,i zaboli me ona stvar za njih i njihov novi stadion iako mi je nadohvat ruke..
  • vjeko1701
    6k
    Sve 5 i legitimno, ja samo govorim iz svoje perspektive i da klub iz mog grada prođe ovako nešto. Naravno, taj klub nije nikakav rival Dinamu, štoviše, povjesno je bila dobra suradnja pa nije ista situacija.
  • Neki tip
    19.6k
    I ja sam bio siguran da će se stadion bez problema napuniti.

    Opet, Osijek ima cca 95 000 stanovnika, njima treba 10-15% stanovnika grada da se stadion napuni!

    I to kad je grad pun.. Sad je dio na godišnjem, a dio i na sezoni.

    Nije baš lako od preostalih, štajaznam, 60-70k, skupit više od 10k, pa makar i na novom stadionu.

    Naravno da dođu i ljudi van grada, ali jebiga dođu i nama pa nam je 11k naših na otvaranju prvenstva s najvećim rivalom kakti prihvatljiva brojka.

    A živimo u 8x (!!) većem gradu i navijamo za 100x veći klub.

    Da ne ulazimo sad u "bilo je nevrijeme prije tekme" i "pogledaj naš, a pogledaj njihov stadion", jer ja sam svakako jedan od onih koji misle da naš stadion izuzetno utječe na neposjećenost (i da bi to trajno podignulo brojke!), ali mi se čini da to kaj se nije razgrabilo možda ipak nije tako čudno i neobjašnjivo kako djeluje onak na prvu.

    Uostalom, prodali su preko 5000 godišnjih samo za HNL, bit će kod njih značajnih pomaka u posjeti i prilično sam siguran da će nam biti vrlo blizu po godišnjem prosjeku na HNLu.
  • xavier
    11.4k
    Naravno da dođu i ljudi van grada, ali jebiga dođu i nama pa nam je 11k naših na otvaranju prvenstva s najvećim rivalom kakti prihvatljiva brojkaNeki tip

    Nije da si nešto pogrešno napisao, ali ipak postoje i neke razlike.

    Ovo je otvaranje prvenstva, kako si i napisao, ali nije bilo otvaranje sezone s obzirom da smo samo 6 dana prije ove utakmice igrali s istim tim Hajdukom i uzeli trofej (koliko god se neki trude pokazati kako je to "bezveze" utakmica).

    Isto tako, ne otvaramo mi novi stadion nego i dalje igramo na disfunkcionalnom Maksimiru za koji mnogi tvrde da je upravo razlog slabe posjete. Usudio bih se reći da bi u prvoj utakmici sezone na otvaranju novog prekrasnog stadiona bez problema napunili i kapacitet od 50.000 mjesta.
  • Rex Ramae
    2.7k
    5070 danas na Rujevici.

    Mislio sam da kod nas postoji gol tehnologija koja sucu javlja da je lopta prešla crtu. :monkey:
  • Captain America
    15k
    Mi jučer nemamo veznog, a Janković trpa u Rijeci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.