• Stihl
    3k
    Nisam do sad komentiral, ali svaka čast za stadion Osijeka, kapa dolje. Žalosno da nama(Hrvatima) mađar dođe i napravi najbolji stadion u Hrvatskoj, jebem ti kakavi smo mi jazavci..
  • xavier
    11.4k
    Žalosno da nama(Hrvatima) mađar dođe i napravi najbolji stadion u HrvatskojStihl

    Meni uopće nije ovo problem, napravili su Mađari puno lijepih stadiona, nego činjenica da je to JEDINI moderni stadion napravljen zadnjih 30-40 godina kod nas.

    U redu, možda je ovo malo nategnuto jer neki će reći da imamo Rujevicu (pristojan, funkcionalan stadion, ali jako daleko od modernog za 21. stoljeće), Drosinu (veoma slično kao i za Rujevicu) ili stadion u Dugopolju (opet slično + ipak je malo manji od ova dva). Imali smo naravno i stadion u Velikoj koji je bio top za potrebe tamošnjeg kluba, ali to je ipak sasvim druga razina od nekakvih "modernih stadiona".
  • Stihl
    3k
    Ni meni to nebi bio problem da smo do sad napravili neki moderan i pristojan stadion, nego nam mađar dođe i pokaze kak se to dela.

    činjenica da je to JEDINI moderni stadion napravljen zadnjih 30-40 godina kod nas.
    Upravo to...Kaj nismo jazavci?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    jel mali teklic stvarno tako dobar ? nisam ga pratio pomno proslu sezonu, ali evo izgleda da je bjelko zapeo ( prenosi germanijak )
  • Nolifer
    7.1k
    Ma neka ga što dalje od nas, reko je da nebi ni mrtav došao u Dinamo i da bi sebe razočarao
  • vjeko1701
    6.1k
    Mlad, pokatuje dobar napredak, čvrsti ugovor. Za njega bi zbilja trebala doći ponuda koja te lansira do Marsa da bi se uopće razmislilo. U ovom trenu ispod 50M ne bi ni odgovarao. Ako si mogu svoje invalide preprodavati za 100M+, onda se može o tako nečem pričati kada je u pitanju budućnost hrvatskog nogometa.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Kakve veze imaju Teklić i Trabzonspor sa Dinamom?
  • Infinity
    15.4k
    Tema je 1.HNL 2023./2024.
  • Zagi
    5.8k
    Dobar je Teklić.
    Iritantni tovar ali dobar igrač. Sad ovisi koliko Vž traži.
    Odluka tovarske struke da puste Teklića , a onda godinu dana poslije kupe sličnog igrača iz fra je komična.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Dobar je kurac. Lik potroši lopti više od Lovrica u najboljim gorica danima. A statistika mu je za kurac isto. Samo kad da gol, da eurogol pa ljudi pamte ali inače KOO
  • Zagi
    5.8k
    Shots per game
    Teklić 2.5
    Lovrić u Gorici: 4.4
  • Dinamosaur
    1.1k
    Stojković je fino poručio tovarima gdje su u odnosu na Dinamo :clap: :fire:
    Podsjetio me na onu legendarnu kad Kuže prasne u smijeh na "hajduk je jaka momčad"

    Attachment
    VID-20230719-WA0000 (4M)
  • deda
    29.5k
    Ode Prince Ampem iz Rijeke u neki Spor.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Poprilično je izvjesno da će Osijek ove sezone imat veću gledanost od nas
  • marcio amoroso
    33.8k

    Do nas je. Nije do njih. Nije da se hvalim, ali u 6 mjeseci koliko živim u ZG sam jednog lika koji nije godinama išao na Dinamo nagovorio da ide i čak je sad kupio godišnju. Kod drugog sam također na dobrom putu da postane stalni. Ja sam svakako na svakoj.

    Moramo jednostavno krenuti od sebe i dati sve od sebe da nas je sve više. Nije nam nitko kriv što nas je malo. Sami smo si krivi i svatko od nas itekako može promijeniti izgled tribine!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.