• Droljo
    6.2k
    Stavio bi igor nekog od stopera u par s bulatom. 100%
  • Ivanmtk
    788
    Koja nepotrebna panika. Šta vam je ljudi? Može li mi netko objasniti čemu? Pokušavam shvatiti, ali možda sam glup, ali stvarno ne vidim razloga za minimum panike...
  • San Lorenzo
    12.5k
    Imali smo Ademija i Gojaka u paru, prije tog Ademi Ivanusec. Nelosa kombinacija, a i neusporediva s Bulat Sucic, sto bi se desilo sad bez Misica..emilperska

    Ajmo se nadati da dolazi Kačavenda, onda imaš njega i Ljubu, imaš Bulata, Sučiću još neznamo limite kao ni onom Alžircu...sve su to igrači, osim Bulata, koji nisu tako profinjeni, ali energetski mogu nadomjestiti Mišića na neki kraći period...na duži ga nemože zamjeniti nitko jer je trenutno jedan od najboljih hrvatskih veznjaka.
  • Do kraja2023
    140
    Bravo, apsolutno nepotrebna panika se stvara.
    Transferni rok bi trebal trajat dva-tri tjedna puno manje gluposti bi bilo i zdravije za sve.
  • blue heart 72
    1.5k
    što se sve neće pročitati ovdje.... Da, mi bi se bez Miška borili za opstanak. Bože dragi
  • diebalo77
    174
    Jel se zna jel pojačanja dolaze u ponedeljak
  • Maximo
    321
    Kaj nije bila nedjelja?
  • marcio amoroso
    33.8k
    Jel se zna jel pojačanja dolaze u ponedeljakdiebalo77

    Pojačanja sigurno ne dolaze, a prinove ili popune možda i dođu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pojačanja sigurno ne dolaze, a prinove ili popune možda i dođu.marcio amoroso

    Onaj Ukrajinac je po svim karakteristikama pojacanje na lijevom beku u odnosu na ono sto imamo.

    Vidjet cemo oce li Japanac biti bolji ili gori od Spikica. Japanci znaju zablistat dolaskom u Europu i naglo si podic vrijednost bez obzira na godine. Nemamo mi neki veliki "uzorak" Japanaca (opcenito Azijata) ovdje ali sam dojma da dolaskom u Europu rijetko koji bas razocara.
  • emilperska
    4.3k

    Na kraju ce doc nakon Astane :lol:


    I Moubandje je izgledao upgrade u odnosu na Leovca po CVu pa to nije bio. Bumo vidli.
  • K3p
    131

    Stari, paničariš ko stara baba i stalno sereš nekog boga. Potpuno nepotrebno
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Postoji deadline za pojačanja koje treba registrirati za europu
    Jako puno se imena, koja su po pričama završena spominju i vuku po medijima, a za sada jedno veliko ništa. Dok ne bude prezentacije u plavo salonu ne vjerujem nikom ništa. A ovo što imamo očigledno nije dovoljno dobro Za Bišćana. Tako je kako je, idemo dalje i Astana je najbitnija sada, bukvalno. Kad se prespava, nije jučer bilo tako loše kako se završilo, zaslužili smo više ali se nije poklopilo. Vidjelo se da petko želi i da ga je promašaj jako pohodio. Neka on nama samo ostane
  • NitkoBitan
    13.5k
    Moubandje je izgledao upgrade u odnosu na Leovcaemilperska

    Leovac, Moubandje, Stefulj, Bockaj... tata vrati se i dovedi nam lijevog beka kad nesposobni Simic ne moze i ne zna :grin:
  • marcio amoroso
    33.8k

    Pripazi na rijecnik ako se misliš tu zadržati!
  • Droljo
    6.2k
    Ne paničarim ja. Govorim za velike i jake utakmice da smo bez mišića dosta slabiji a adekvatnu zamjenu nemamo. Toliko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions