• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Btw do kad je moguće registrirati igrače za Astanu?
  • gledatelj
    342
    Možda su kod pojačanja dogovorili kao i kod prodaje, da dođu tek na kraju kvalifikacija
  • Neki tip
    19.6k
    I Moubandje je izgledao upgrade u odnosu na Leovca po CVu pa to nije bio. Bumo vidli.emilperska

    Leovac, Moubandje, Stefulj, Bockaj... tata vrati se i dovedi nam lijevog beka kad nesposobni Simic ne moze i ne znaNitkoBitan

    Dobro, kaj si ti toliko opsjednut Mamićem i mamićevcima? Kaj je sad i Perška mamićevac?

    Meni se ovaj Ukrajinac čini kao pojačanje, ali posve je legitiman komentar da se činio i Moubandje, jer jest.

    Činio se kao pojačanje, nije ispao pojačanje. Tak da se i Ukrajinca treba vidjet kak će to izgledati, a po CVu i statistici svakako izgleda kao posve ok rješenje.

    Mislim da stojim negdje daleko iza u stražnjim redovima kad treba kritizirati, ne volim negativu i pesimizam, no zbilja ne razumijem zašto bi to bilo zabranjeno?

    Zašto je problem da netko veli da ne znamo jel Ukrajinac pojačanje na lijevom beku, ako smo ih 5 dosad doveli i nijedan nije bio? Koju pm se odmah jebenog izbjeglicu vadi van kao optužnicu, suđenje i presudu svakome tko se usudio posumnjati u nešto?

    Nisam ja prava osoba za reći da svakog treba uvažavati, jer bi' nekima radije prste zalijepio za stol nego čitao njihove pizdarije, ali tamo gdje argumenata ima (pa makar se i neslagali s njima), valjda mora biti i spremnosti da ih se čuje bez jebenog etiketiranja.
  • Kaktus Car
    403
    Ne paničarim ja. Govorim za velike i jake utakmice da smo bez mišića dosta slabiji a adekvatnu zamjenu nemamo. Toliko.Droljo

    Definiraj adekvatnu? Ljubičić i Bulat moraju to moći povremeno privremeno pokriti ako do toga dođe. Nije realno očekivati da će se negdje samo tako naći još jedog Mišića i da će još onda takav igrač htjeti biti rezerva.

    Kao što je već rečeno - niti jedan klub nema jednako dobre zamjene kao prvotimci na svim pozicijama. To nije lako moguće ni najbogatijima jer igrači koji su podjednako dobri kao prvotimci u pravilu ne žele godinama grijati klupu.
  • Orc123
    6k
    Ukrajinac je jako dobar bek i nadam se da u narednih dan-dva cemo rijesiti tu rak ranu i da ćemo dobit na sirini sa Kanekom i Titrauijem....to nam treba sad .... fa ga i platimo vise od najavljenog ne mozemo pogrijesiti jer je to igrac sa velikim iskustvom i takav nam treba...ne treba sad skrtariti i gledsti na par stotina eura gore ili dole....ako smo odlucili da je on taj onda treba napraviti sve da dođe, ako treba i podebljati ponudu jer svota o kojoj se prica je banalna...nadam se da ce nas Simic konacno razveseliti sa necim jer za sad se je pokazao damo ko dobar skaut. Nije bio napadac, ali nek poradi sad malo i na realizaciji. Vjerujem da to i moze....
  • Zagi
    5.8k
    Pojačanje, prinova, kapitalac, popuna i slični izrazi su samo glupave nepotrebne etikete.
    Smatraš da ti treba određeni igrač na određenoj poziciji i dovedeš ga.
    U koju grupu ulazi, pokazat će sam igrač kroz vrijeme.

    Hazard je Realu trebao biti pojačanje i kapitalac, galacticos ili kaj sve ne pa znamo kako je završilo.
  • Droljo
    6.4k
    Ljubo pokrije mišićev izostanak pa imaš rupu na beku.
    Za hnl još kako ali neki play off ili derbiji teško da bi dobro izgledali. Mi igramo sa dva zadnja vezna i ima mjesta za još jednog dobrog uz miška. Jel to ljubo pa da se bek dovede ili možda alžirac (ako uopće dođe) ne znam. Uglavnom bumo videli
  • Orc123
    6k

    Trebao bi doci Alzirac kad je cak i Biscan koji prica u 100 rukavica kad su u pitanju pojacanja rekao da su on i Kaneko na putu....
    Sta se tice prijave, netko je napisao ovdje da se može 24h prije utakmice prijavit jos 2 igraca!? Nezz jel to tocno ili ne....
    Kaneko bi mogao vec biti doslovno na putu jer ako dolazi po najavama sutra onda ili krece po nasem vremenu sad ili sutra rano ujutro....let mu traje ako samo jednom presjeda 17h, tj. Sveukupno put....
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dobro, kaj si ti toliko opsjednut Mamićem i mamićevcima? Kaj je sad i Perška mamićevac?Neki tip

    Nisam Persku prozvao Mamicevcem nego sam se samo nadovezao na njegov komentar kako bi naglasio problem koji vec duze vrijeme postoji a neki tu drame jer eto necemo imat novog lijevog beka do tekme sa Astanom.

    Uvijek cu prozivat one koji podrzavaju onog dolje (makar i izmedu redaka). Najbolje da se pravimo mutavi da glavati nema skoro vecinu u Skupstini i da ne postoje ljudi u klubu koji ga ili sabotiraju ili mu trenutno zele sve najgore.
  • Orc123
    6k

    Ako imas zelje i volje uvijek imas na facebooku ispod svakog clanka pacijente i stovatelje lika i djela Mamica pa eto prilike...tu se stalno traze mamicevci gdje ih skoro pa nema! Barem ne oni koji su aktivni....a pune drustvene mreze su ih tako da....nesto im se tamo ne replicira previse..
  • nwankwo646
    342
    Ja slijedeći tjedan očekujem spektakularno predstavljanje 5 novih + Rebić, valjda im zato ovoliko triba, triba ih sve uskladiti...
  • Ivdzo11
    3.3k
    U pon dogovor L.K i L.S u paketu stize.... I jedan igrac 2005g. Dogovor za buducnost kad Dinamo procjeni da je potreban... Za korektan iznos...
  • Droljo
    6.4k
    dogovor L.K i L.K u paketu stizeIvdzo11

    Koji su to?
  • vjeko1701
    6.1k
    Kačavanda i?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions