• Šteco
    545
    Traži se od Bišćana da mijenja, a kad ulaze Drmić, Bočkaj, Topić, Sučić ili ne znam ko, onda ne valja jer opet padne igra. Nikad dobro.

    S igračima koji su "sigurna" kupovina, u šta se nadam i vjerujem da jesu, te ako dođe dvojac iz lokomotive, imat ćemo odličan kadar za sve frontove. Uz naravno rješavanje viškova kao što su Menalo, Štefulj i ekipa.
  • BBBaranja
    2.1k
    Usporedi samo našu i njihovu klupu jučer,oni 4 zamjene a mi 2,a i s njima je kasnio..
  • og1986
    2.9k
    Nama su zamjene u nazad neznam koliko godina. Pozicija za poziciju.

    Kada uđe Drmić nema promjene načina igre. Sve ostaje isto iste kretnje itd.
    Valjda na treningu rade samo tu jednu formaciju pa udri po tome.

    Nedaj bože prodrmati momčad usred tekme.
  • Šteco
    545
    Usporedi samo našu i njihovu klupu jučer,oni 4 zamjene a mi 2,a i s njima je kasnio..BBBaranja

    Ne znam, meni smo ulaskom Drmića izgledali lošije. Raditi takvu zamjenu tek toliko da je odradiš nema nekog smisla.
  • BBBaranja
    2.1k

    Nisam ja ni rekao da smo izgledali bolje,ali trebao je podići ekipu sa zamjenama,barem energetski..
  • Krizy
    38.4k
    On je bio još prije, više od godinu dana.
  • emilperska
    4.3k

    Uvodenje invalida (ali ovo nije vrijedanje, covjek ima dijagnoza da moze dobit stupanj invaliditeta) za Petka ne sluzi nicemu, to smo vidli i proslu sezonu i jucer. Skocit nemre vise, promjenit smjer nemre vise, duel nije imao ni kad je zdrav bio. Ta zamjena sama po sebi ne donosi nista, to nije dosta ni za Istru sto cemo vidit i u subotu, a kamoli za Hajduk ili Europu. Onda rade nek cijedi Petka do kraja, valjda ce mu se uprava smilovat napadacem jer ta energija koju ocekujete od invalida Drmica ili pretilog Bockaja ne bu dosla.

    Hvala jos jednom presadivacu kose sto nas je transferima i provizijama unazad tri godine zakucao s rosterom tu gdje smo danas i na kraju ce najebat ni kriv ni duzan Biscan..
    Astanu cemo rijesit na motiv i misice jer je Europa i slabija ekipa od nas, ali Istra i Gorica kao tekme izmedu ce sve rec o tome kakva ce bit sezona..
  • Neki tip
    19.6k
    Uz naravno rješavanje viškova kao što su Menalo, Štefulj i ekipa.Šteco

    Oprosti, ali meni je gotovo bezobrazno stavljati ovu dvojicu u istu rečenicu.

    Štefulj koji Dinamu nije dao apsolutno i veliko ništa i Menalo koji je u HNL-u u svojih ipak skoro 100 utakmica, ali s manje od 45 (!) minuta po utakmici zabio 11 golova, asistirao 15 puta.

    A i u Europi ima 5 golova i 2 asistencije.

    Svakih 160 minuta ima gol ili asistenciju. I to uglavnom na krilu na kojem nije dotad primarno igrao (igrao je više lijevo, a kod nas je najčešće zamjena za desno).

    Za igrača po kojem se gotovo isključivo pljuje, tjera ga se i ismijava, i nije tako loš doprinos (za igrača s klupe).

    Nisu svi Oršić i nisu svi Ademi i ni u jednom klubu na svijetu nisu svi igrači ujedno i najvažniji igrači prvih 11.

    Netko je 13. ili 15. igrač u klubu i kad takvog ne pustiš u nekakav Maccabi Haifu koji mu je zimus bio opcija, onda bi barem bilo lijepo da mu navijači kluba u kojem igra ne pokazuju na dnevnoj bazi izlazna vrata i redovito ga uzimaju kao primjer nekakvog viška kojeg se pod hitno treba riješiti, poput eto Štefulja.

    Volio bih ja da nam prva zamjena na krilu bude Vinicius jebeni Junior, ali dok ga ne dovedemo za milju plus Štefulj i ni eura više, možda bi Menala trebalo pustit da u miru pošteno zarađuje svoju plaću.

    Dosad je to radio.
  • emilperska
    4.3k

    Menalo je najmanji problem, za 4.krilo sto je nekad i bio, dao je mnogo. Problem je sta ovi ispred njega (Spikic) nisu nista puno bolji
  • BBBaranja
    2.1k

    Imao je još igrača na klupi,nije morao uvesti Drmića kojeg osobno ne preferiram..
    Da se razumijemo drago mi je da nam je Igor trener,nadam se da će naučiti nešto na greškama
  • Orc123
    6k
    Kad mu dodje nadam se ovih par igraca onda ce moci i mijenjati i nece imati alibi ako to nece raditi....Biscan je odlican trener i jako mi drago da je tu...i on ce rasti s Dinamom samo da ga malo vise slusaju ljudi koji bi to i trebali ....
  • Patak
    2.6k
    Nama bi i Gojak sad dobro došao, a njega se isto tako tjeralo mjesecima kao sada Menala. Trebaju nam pouzdane zamjene, a Menalo za sada ispunjava dobro tu ulogu
  • emilperska
    4.3k
    A i osobno nije mi jasno ovo s transferima Japanca i Alzirca. Nas zdrijeb se zna vec 30 dana, ti transferi su dogovoreni po ovom sta znamo prije 10+ dana, njih i danas 22.7. nema u ZG. Dok potpisu, obave preglede i dobe registraciju, nama sezona moze otic u vrazju mater. Predugo to sve traje i izgleda mlitavo sa strane. Ako dolaze, trebali su tu bit najkasnije prije 7 dana i registrirat se. U najboljem slucaju moci ce igrat protiv Istre, a ako ne dodu do srijede, upitno je i to. Astana je izgubljena za obje tekme..
  • Kaktus Car
    403
    A melodramatike i pretjerivanja nakon jednog nesretnog poraza...

    Ne trebaju za 2. pretkolo Lige prvaka pojačanja. To se mora moći riješiti i s trenutnim kadrom. Pojačanja trebaju za grupe, a i za to je i dalje važnije zadržati čim veći broj ključnih igrača u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions