• Zagreb1992
    1.7k


    Pa ima upravu kojoj to mora govoriti , a ne navijačima preko medija ..Onda je komunikacija sa Šimićem u kurcu ...a vjerujem iskreno da nije
  • Hamed Kone
    29
    Gazimo ih u svakom segmentu igre i onda Petko fula penal i mi se raspadnemo .. tu se vidi kakvi su u glavi. To bi trebal trener osjetit al taj nakon što ovi uvedu 3 svježa ihgrača , gleda kako preuzimaju posjed i 10 min ne reagira... plus to zatvaranje uvijek nakon gola...
    Ivanušec je u super kupu imao 7 dodavanja protivniku u noge , danas je sukrivac kod njihovog drugog gola ponovo zbog iste stvari .. Il ga prodajte il ga ostavite - očigledno je u nekom drugom filmu. Treba tu puno toga posložit a vremena je malo...
  • Mlađi referent
    12.3k
    dva mjeseca promašio dva penala.marcio amoroso

    Promašio je zadnja 3

    Gorica
    Španjolska
    Hajduk
  • San Lorenzo
    15.5k
    Izgubilo se jer je prelazni rok tek počeo i jer se ne trebamo tresti, ali smo već izgubili od najvećeg rivala kući.marcio amoroso

    Ovo.
    I pojačanja, ako su uopće pojačanja, koja se dovedu nemaju teoretske šanse pohvatati konce u sljedećih minimalno mjesec dana, a nama je u tom periodu sve...al' to spomeneš ranije odmah si paničar i mamićevac.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Oci ostali nisu vrijedni spomena ni razine Dinama.Orc123

    svi ti igrači bi bili prvotimci u bilo kojem drugom HNL-klubu.
    stvarno ne znam tko bi trebao biti na klupi u dinamu, ako ovi igrači nisu dovoljni za ući na pola sata.
  • og1986
    2.9k
    Bernauer ni na mislima ikome da bi mogao ući.

    To su ta "pojačanja"
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Da je opuco bar sa nekom snagom pa da se odbije. Ovaj mu je loptu u kut uhvatio, stvarno debilno. Sto je najgore 2 derbija je odradio stvarno na nivou i sad je zbog 1 idiotizma sam sebe prejebo i opet stavio na stup.
    Vise kontrole su imali kad su pali u Superkupu sa svim zamjenama. Spikic i Ivanusec nevidljivi, a ti umjesto da gurnes svjeza krila kad oni idu ganjat rezultat ti izvadis Bulata kad konacno igra i Petkovica.
    Rado bi okrivio igrace, ali ovo je u prvom redu poraz klupe. Vodenje utakmice 0.
  • Captain America
    17.7k
    svi ti igrači bi bili prvotimci u bilo kojem drugom HNL-klubudb-izbjeglica

    Svi drugi HNL klubovi se redovito sramote u Europi dok Dinamo niže velike skalpove. Od igrača na klupi su korisni Perić, Sučić, Perković i još Bočkaj ako igraš protiv donjeg doma.
  • Boysica
    499
    Nemaju nikakav opravdan izgovor za ovo , nikakav nek pognu glave sute .
    Mene je sramota iskreno , kad smo popusili od tovara na Maksimiru ?
    Ma ne boli me niti jedna izgubljena ko ova doma
  • Dinaminjo
    930
    A kojih ludih gljiva ste se najeli da zazivate stopere kao zamjene.
  • Markelo
    2.6k
    Teška luzerština danas,koja je inače karakteristična za magarad. Nije valjda da se kolo okreće?
  • Nevo7
    778
    Kaj se ne zna prelomiti utakmica, ako se već igra na nulu? Ono razbiti tekmu zamjenama? Nula bodova?
  • marcio amoroso
    36.4k
    .al' to spomeneš ranije odmah si paničar i mamićevac.San Lorenzo

    Tko mi god napiše da sam mamićevac jer nisam zadovoljan sa prelaznim rokom leti sa foruma. Ovo je zdrava logika. Ako je Bernauer pojačanje zašto ne igra? Prošao je pripreme. Ako ne možeš dovesti pojačanja bar rotiraj i imaj vjere u svoju momčad. Emreli nije sigurno lošiji od Dajakua ili Dolčeka, ali nije dobio jebeni sekund. I tako dalje i tako dalje.
  • Fanboy
    2.6k
    Inače, preko glave mi je tog nekog respekta prema tovarima od strane uprave.
    Kakvi ručkovi, lijepe riječi i prijateljstva....Daj se brini za klub, oni vas ne šljive i ne vole vas. Bivše uprave su bile lopovski, ali im loš odnos sa jugom i to što se nisu sa njima mazili sigurno nisam zamjerio.

    Ovaj fenci stil gdje se uvlačiš svima mi ide preko glave...Daj traži pojačanja i koncentriran se na sebe.
  • Dinaminjo
    930
    Na muci se poznaju junaci, a ovaj forum prepun placljivaca.

    Ok zgubilo se i to je negativno.
    Ima 35 kola, igraj dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.