• Zagi
    7.7k
    Ajd ne dramite, razbili smo ih do penala . Oni su puno dalje u pripremama i zato bolje izgledaju zadnjih 30 min.

    Dvije individualne pogreške inače naših ponajboljih pojedinaca.

    Sad od jednom ništa ne valja , a smijali bi im se da je Petko zabio penal.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Stari moj ekipa je ode od cukra, izgubilo se i sad kolektivna panika, opušteno ljudi tek smo na početku
  • San Lorenzo
    15.5k
    I sad će mi cijeli vikend i pola idućeg tjedna biti razjebano zbog Petkovićeve zajebancije.
  • Fanboy
    2.6k
    Ne smeta nikom poraz ko poraz, već od koga je poraz i još doma...
  • Captain America
    17.7k
    Ok zgubilo se i to je negativno.Dinaminjo

    Negativno je vođenje sportske politike kluba zadnjih 5 mjeseci. Pustio si Oršu i Ademija bez dovođenja zamjena. Otvoreno govoriš novinarima da bi htio rasprodat sve iza 15.8. Što su išli na pripreme ako misle razbucat ekipu ko bugarsku skupštinu pa tek onda dovodit pojačanja?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    fokus na Astanu i ovo zaboraviti , kaj je tu je.

    tko hoće ići nek ide, ajmo pojačanja idući tjedan pa zriktati to što prije
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Svi drugi HNL klubovi se redovito sramote u Europi dok Dinamo niže velike skalpove. Od igrača na klupi su korisni Perić, Sučić, Perković i još Bočkaj ako igraš protiv donjeg domaCaptain America

    pa danas nismo igrali europsku utakmicu, već onu u HNL-u.
    hajduku su s klupe ušli dolček, koji nije bio standardan ni u šibeniku koji je ispao iz lige i igrači koji su došli za 0 eura, znači bez ugovora...

    ne očekujem ja čudesa od tih dinamovih igrača, ne smatram ih relevantnim za ozbiljnije europske utakmice, al priča da dinamo ima tanku klupu za HNL jednostavno ne pije vodu.
  • vjeko1701
    8k
    Meni na kakav nacin. Bas poklonili to.
  • og1986
    2.9k
    Ma da dramimo bez veze. Tek je počela liga. Imamo vremena. Samo treba nastaviti u istom ritmu.

    Jel ?
  • miro
    4.4k
    Ne budimo pi....e bit će ovo jebena sezona, ali vidi se iz svemira da smo još uvijek klasu bolji
  • db-izbjeglica
    15.4k
    A kojih ludih gljiva ste se najeli da zazivate stopere kao zamjene.Dinaminjo

    pa ne znam, možda da pripomogne u skoku kod prekida u zadnjim minutama.
    kako smo ono primili drugi gol?
  • Dudu24
    182
    Ako se Petkoviću ide u Tursku, neka ide. Penal bi bolje puknuo neko ko igra termine jednom tjedno. Nemoj glumiti baju i pucat lagano po podu kao da je 3-0 već. Da je puknuo kako spada i fulao, riječ ne bi reko. Nek iskrcaju pare za napadača, a Bruni zbogom. Neopisivo sam ljut i razočaran
  • Zagi
    7.7k
    .
    pa ne znam, možda da pripomogne u skoku kod prekida u zadnjim minutama.
    kako smo ono primili drugi gol?
    db-izbjeglica

    general poslije bitke
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    malo smo svi vrućih glava, ja prvi. bilo smo puno bolji do penala. 2 individualn greške nas stajale poraza. idemo dalje, glavu gore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.