• Mlađi referent
    12.3k
    izgubilo se i sad kolektivna panika,BBB Sibenik

    Ajmo ovako, svaka kritika je “panika”, svaki poziv za pojačanja je “panika”, za sve ima vremena, sve je super, sve je jebeno.

    Dakle, hoćeš li reći da od sezone 20/21 nije krenulo rapidno smanjenje razlike između nas i tovara i da trend nije izrazito zabrinjavuć? Nije zabrinjavajuće da klub praktički na svim razinama stagnira ili nazaduje? Nije li zabrinjavajuće da trener iz grešaka ne uči? Nije li zabrinjavajuće da ekipa ne ulazi spremna kadrovski u sezonu?
  • jp23
    2.6k
    s obzirom da je još u prvom poluvremenu bilo vidljivo da igraju većinom na centarsut, logicna bi bila izmjena uvesti stopera koji bi, barem u teoriji, trebao dobivati većinu tih skokova
    Edit: posebno na kraju kada ne smiješ izgubiti skok
  • San Lorenzo
    15.5k
    Prekidi su nam očajni bili i u subotu i danas, neznam šta se tu radi, ali očito da se ne radi dobro.
  • Zagi
    7.7k
    Al stvarno. Dajte nekom drugom da puca penal. Od onog crvenog kod pucanja protiv Istre to nije više to.
    I tad me nenormalno živcirao kad je zabijao , a sad promašuje u serijama.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    general poslije bitkeZagi

    nisam general poslije bitke...samo reagiram na upis.

    zašto ne bi stoper ušao u igru...ne kužim? ne može se plakati da dinamo ima tanku klupu za HNL, to jednostavno nije istina.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Joj, pljuvacina nakon prvog kola..pozdrav do 14.8. Neda mi se citat ovakve gluposti na godisnjem
  • Blue Austrian
    337
    Ne znam da li je usporedba dobra, ali sada nedavno na pripremama sa klubom (zadnja austrijska liga) tu u selu gdje zivim smo vjezbali penale.
    Nas golman je inace jako dobar, i posto nisam igrac za naprijed reko'h sebi opalit cu je pa sta bude, lopta je zavrsila u golu, a sa njom skoro i nas golman.
    Zasto to profesionalac ne zeli/ne moze?
  • xyz
    840


    U potpunosti se slažem. I prije utakmice sam mislio da je prvenstvo na vagi, a sada pogotovo. Koliko god većina ovdje zagovarala Bišćana, meni se on kao trener ne sviđa. Niti u mladoj reprezentaciji, niti Rijeci itd. On nije trener koji razvija igru i igrače. Jedina razlika u odnosu na Čačića je što je malo zategnuo obranu, ostalo je sve u potpunosti isto. U napadu mi ne igramo ništa, samo kruženje, bez imalo okomitosti, nema prisustnosti u protivničkom šesnaestercu (pogotovo nakon odlaska Ademija koji se jedini ubacivao naprijed), nema presinga na protivničku obranu, vođenje utakmice je zakašnjelo i bez imalo smisla za događanja na terenu, nema povjerenje u igrače i to će biti, ako već nije, problem u svlačionici.
  • Zagi
    7.7k
    Ne. Otto više nije živ i uvođenje stopera za skok je umrlo s njim
  • Captain America
    17.7k
    Objasnio je to trener svih trenera.


    Ćiro je prokomentirao i Brunu Petkovića, točnije njegov stil izvođenja kaznenih udaraca.

    “Ne smiju dati Petkoviću da puca penale. On penal ne smije pucati, slučajno je zabio tri gola, a ja sam znao da je to slučajno i samo sam čekao Lokomotivu gdje se to vidjelo. Način na koji nam prosipa svoju nonšalanciju, pravi nas ludima. Za trenera kao što sam ja penal je biti ili ne biti, znaš ili ne znaš, a ti to ne znaš, ti nisi za pucanje penala!”
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Znaci Petkovic je zabio gol jer ne zeli u Trabzonspor, a onda je promasio penal jer ipak zeli? Covjek ima gol i asistenciju u 2 derbija sezone i medu boljim je igracima. Tapeta zbog promasenog penala ok, al nemojte gluposti valjat.

    Ivanusec je vjerojatno sve ukupno najlosiji igrac u ove 2 utakmice, a trebao bi bit predvodnik napada. Cak je i Spikic nesto konkretno napravio.
  • Logistika
    1.3k
    Ako Livaja igra 90 min Petkovic isto mora,pa makar je fulao penal....nek smisli ideju Drmica i Petkovica gore.
    Mi u skoro 70 posto posjeda 3 suta...ovi 5 suteva i 2 gola.
    Sta ce biti s nekim tko tek ima sirine neke. Nevjerovatno da niti jedan trener do sad nije shvatio da se Dinamo izmjenom Petković/Drmić drastično "raspada" . Pokusavalo de sa Drmićem od prve,pa ulazio Petković u 70oj da riješi. Ovo je baš teški Petković,lik je u 7 minuta dosao od mogucnosti za ocjenu 9 do ocjene 6 valjda. I 10 minuta su razgolitili sami sebe i svi pojedinačno pokazali limite.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ivanusec je vjerojatno sve ukupno najlosiji igrac u ove 2 utakmice,Efes Pilsen

    opet je upao u onu "formu" iz prvog dijela prošle sezone.
    treba spomenuti i reakciju kod drugog gola hajduka. čovjek stoji na prvoj stativi i ovaj zabije gol doslovno kroz njega, još ajd da je lopta bila jaka...

    ne znam...možda i bolje da tako igra dok ne prođe prijelazni rok :lol:
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ovo je dobar šamar moram reći brojnim razmaženim navijačima Dinama koji titulu HNL-a podrazumijevaju i shvaćaju ligaške utakmice skoro kao prijateljske i kao pripremne utakmice za Europu. Bišćan je isto imao izjava na ovim pripremama da su europske utakmice najvažnije i kao da se pripreme rade samo za Europu i Astanu. Dinamu je HNL kruh a ne Europa. Kada si prvak dovoljno ti je proći neke poluamaterske levate i odmah si u europskoj skupini. Onda još osvajanjem prvenstva dodatno izbijaš novce konkurenciji koja završi na drugom, trećem i četvrtom mjestu.

    Kada nisi prvak onda ideš u konferencijsku ligu gdje moraš proći 3 kola i gdje te (iako si nositelj) može čekati nekakav Anderlecht, Besiktas, Twente, APOEL, Rosenborg, Bilbao, Bodo Glimt, Legia...a prvak za to vrijeme može bildati koeficijent i još zarađivati novce lakšim žfrijebom. LOSE-LOSE. Dakle HNL je Dinamu najvažniji i svake sezone fokus mora biti na HNL-u.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Nije problem izgubiti kad te ne ide , ali boli kad izgubiš a imaš sve u svojim rukama ...Imaš 1-0 i penal s kojim ih u par dana 2 puta dobiješ i smanjiš euforiju ..Umjesto 3 boda na kraju se dogodi preokret i popušiš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.