• Nevo7
    778
    Sve je pod kontrolom tovare je klupa izvukla, a Beli ju nije ni zagrebao. Baš ćemo odmori dočekati Astanu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Koga da stavi? drmica? Koga da stavi unutra?Orc123

    dino perić ... elitni HNL stoper, sa preko 200 utakmica za dinamo, europskim skustvom....
    josip drmić ... čovjek koji ima ogromno iskustvo, zabio preko 30 golova u HNL-u u manje od 100 utakmica
    petar bočkaj ... preko 200 utakmica u HNL-u, 20+ golova, 40+ asistencija
    luka menalo ... stotinjak utakmica u HNL-u, 10+ golova, 10+ asistencija
    emreli ... iskustvo europskih natjecanja, hrvatske lige, poljske lige, turske lige, reprezentativac
    mauro perković ... klinac od 20 godina sa valjda 60 utakmica u HNL-u

    stvarno grozna klupa za HNL... da bar mi imamo dolčeka pa da uđe s klupe!
  • Zagi
    7.7k
    Nemreš mi onak pucat penal.
    Sve nakon toga je posljedica.
    Ubija me ta Petkova nekonzistentnost.

    Ne kužim ja to. Usporiš se do te mjere da ti udarac uopče nema snage i daš golmanu na pladnju da te pričeka i pokupi ti loptu.
    Nemreš tak. Pa profesionalni si nogometaš. Nemreš tak pucat.
  • DrawTube
    4.8k
    Sad je samo pitanje što će napraviti Rijeci uz ovaj naboj....

    Sav fokus na Astanu sad
  • Orc123
    7.9k

    Peric nije igrao ocito iz nekog razloga!
    Oci ostali nisu vrijedni spomena ni razine Dinama.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Sta Cacic radi ovih dana?Olmic

    Renovira kuću koliko čujem, treba njega iznajmit samo za derbije sa stokom, stari šmeker nije imao milosti, a pogotovo ne straha pred njima.
  • vjeko1701
    8k
    Oni ih obicno onda spuste. Neka Jakir i Jankovic to odrade za dobra stara vremena.
  • Mali dioničar
    15.2k
    dino perić ... elitni HNL stoper, sa preko 200 utakmica za dinamo, europskim skustvom....
    josip drmić ... čovjek koji ima ogromno iskustvo, zabio preko 30 golova u HNL-u u manje od 100 utakmica
    petar bočkaj ... preko 200 utakmica u HNL-u, 20+ golova, 40+ asistencija
    luka menalo ... stotinjak utakmica u HNL-u, 10+ golova, 10+ asistencija
    emreli ... iskustvo europskih natjecanja, hrvatske lige, poljske lige, turske lige, reprezentativac
    mauro perković ... klinac od 20 godina sa valjda 60 utakmica u HNL-u

    stvarno grozna klupa za HNL... da bar mi imamo dolčeka pa da uđe s klupe!
    db-izbjeglica

    Potpisujem.

    Sramotno vodjenje grupe od strane Bišćana.

    Zakaj danas kad mu treba gol stavi Drmića kojeg stalno ponižava, a ne Topića. Vezano za vodjenje utakmica, mijenja manje nego Čačić.

    I ovo izdrkavanje s Livakovićem i Petkovićem. Ili im dajte nove ugovore ili ih prodajte u pizdu materinu.
  • Fanboy
    2.6k


    Drmić nije vrijedan spomena, a Špikić i Topić jesu ?

    Bočkaj je jeo sve u Hnl redom, pa nije Ljubo ništa bolji, ofenzivno sigurno.
  • Bruh
    947
    nakon ovakvog naboja? Rijeci? Pa izgubit će 2 0
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ne moraju oni bit nositelji, ali bome nisu ni Dolček, Dajaku, Šarlija, Ferro i ostali klocovi bolji od njih. 30 minuta itekako mogu izgurat protiv protivnika jednakih sebi
  • og1986
    2.9k
    Bišćan kaže da smo ih deklasirali igrački :rofl:

    A majko mila...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Izgubiti se nije smjelo, ali se izgubilo jer je svaki centaršut panika.

    Izgubilo se jer penal puca ljubimac foruma koji je u dva mjeseca promašio dva penala.

    Izgubilo se jer klub koji ima proračun točno 2 i pol puta manji od našeg ima boljeg napadača od nas već dvije i pol godine.

    Izgubilo se jer je prelazni rok tek počeo i jer se ne trebamo tresti, ali smo već izgubili od najvećeg rivala kući.

    Izgubilo se jer nam trener i na riješenom prvenstvu ne rotira, a kamoli na početku prvenstva.

    Izgubilo se jer nemamo povjerenja u klupu koja broji 10 igrača.

    Puno je razloga zašto se izgubilo i zašto će prvenstvo biti itekako napeto.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ne kužim ja to. Usporiš se do te mjere da ti udarac uopče nema snage i daš golmanu na pladnju da te pričeka i pokupi ti loptu.
    Nemreš tak. Pa profesionalni si nogometaš. Nemreš tak pucat
    Zagi

    Da je bar gledao golmana i tako opalio, ok, ali ovako, na blef, nonšalancija i bezobrazluk prema vlastitoj ekipi...nadam se da će se ispričati svima u svlačionici i nama koji to gledamo...tako he opalio i na zatvaranju prošle sezone protiv Gorice.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ne kužim ja to. Usporiš se do te mjere da ti udarac uopče nema snage i daš golmanu na pladnju da te pričeka i pokupi ti loptu.Zagi

    golman ga uopće ne čeka...golman se baci prije. čovjek telefonira gdje će pucati i puca tamo...
    isto se dogodilo i u finalu lige nacija. Igračina je, treba dinamu, treba mu dati novi ugovor, al trebamo boljeg izvođača penala. nek puca protiv slaven belupa na 3:0 za dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.