• Juznjak
    3.8k
    A koga bi Bišćan trebao stavit u igru? Mijenjao je jedino što je mogao doslovno. Isto je tamo desno hoće li igrat Menalo ili Špikić, ništa s tom izmjenom ne bi dobili.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Jebiga da je Petko zabio penalserbus

    znači...sudac svira penal, prva misao koja meni prolazi kroz glavu...petković ne smije pucati, promašit će! ako to osjetim ja, trebao bi i trener...

    petković je institucija, ali čovjek ne ulijeva sigurnost kod izvođenja penala, ovo danas je bio jedan od najlošije izvedenih penala koje sam vidio u cijelom svom životu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Izmjene radiš ako misliš da ćeš time nešto promijeniti na bolje. Do 1-1, sve je bilo ok..
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Pricas gluposti, promasen penal i glup prvi gol (Livakoviceva krivica?) su problem a ne Igor i kompanjoni kako ti kazes
  • og1986
    2.9k
    Hajduk nije odigral absolutne nis a mi spusimeFacke

    Onda nismo istu tekmu gledali
  • Blue98
    728
    Dugo gluplji poraz nisam vidio
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nema tu šta, Bišćan je tu 3 mjeseca
    Na trenutke to izgleda vrlo organizirano, ali njegovo vođenje tekme je ozbiljno zabrinjavajuće. Rekao bi čak osjetno gore od Čačića. Ova povlačenja nakon gola????

    Superkup mu je bila savršena poruka kaj NE RADIT, 5 dana kasnije napraviš isto. Da se razumijemo, ovo je nesretan poraz, ali bit će ih još ako se ovo nastavi.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Sad gostovanje u Istri na onom pašnjaku gdje ni Barceloni nisu sigurna 3 boda.
  • CrniJack
    49
    Generalno će ovo biti jako teška sezona, Hajduk se digao, u euforiji je potpunoj, pogotovo poslije današnje utakmice, mi u nokdaunu uz par očekivanih prodaja.
    Povraća mi se.
  • Olmic
    3.6k
    Hvala Livi, odi u Fener
    Hvala Ivanusec odi u Feynoord

    Glavama ste u milijunima zato i izgledate tak kak
    Izgledate. Pljuvanje po klubu
  • BBB Baranja
    330
    Ivanusec je danas samo fizicki bio na tekmi, mislima negdje zapadnije...
  • BigZ
    466
    Znaci ono smece dobije crveni karton u prosloj tekmi u sudackoj nadoknadi zbog kornera kojeg nije bilo, a sad dobiju taj korner kojeg nije bilo takoder u sudackoj nadoknadi.
    Ne znam cime su zaduzili fortunu, al posralo ih je danas nemoguce. Ne znam jesam vise ljut na poraz ili na petkovicevu nonsalanciju.
    Nadam se da im je ova samarcina, na pocetku najbitnije sezone ikad, izbacila iz glave sve te spekulacije o transferima. Ivanusec duzniji od grcke, Petkovic puca penal ko da gledam zensko svjetsko, Livi daj brate... tvoj je peterac, izguraj ga, skaci preko njega...
    Uff...
  • Logistika
    1.3k
    Sto vise gledam sta je Livi napravio place mi se...sve smo im dali sve
  • Orc123
    7.9k
    Zato jer nemamo sirine
  • Orc123
    7.9k
    Koga da stavi? drmica? Koga da stavi unutra?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.