• db-izbjeglica
    15.4k
    Sto vise gledam sta je Livi napravio place mi se...sve smo im dali sveLogistika

    meni je bilo malo neugodno kad je tražio faul kod suca...
    imaš 190 cm, golman si, smiješ koristiti ruke...ispruži ruke u zrak, skoči, ako te protivnik pipne - faul je!

    neshvatljiva reakcija...jednostavno neshvatljiva.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Prodaje obavit idući tjedan, ovo majmuniranje sa 15.8. gdje imaš igrače koji nisu tu mentalno je teški flop.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pa o tome ima ljudi u klubu koji o tome trebaju misliti ...Kraj 7. mjeseca uskoro i tek sad se dovode pojačanja.
  • striko
    1.5k
    Što je najgore Livi i penal napravio, za svaki slučaj da mu nije ušla. Napravi od lika što se nije vidio do gola Zidanea
  • Eduardo
    20k
    Ovaj poraz pripisujem trojki koju smatram možda i kao tri najjače karike ove momčadi.

    Imao je Livaković velikih pogrešaka na golu Dinama, ali ovo je daleko najveća, amaterska. Imao je Bruno promašenih penala u Dinamu, ali ovaj je sramotan, nonšalantan, nedopustiv.

    Šlag na tortu je Bišćanov način na koji vodi utakmice. Jednostavno nemam komentar. Identičan Čačić style. Samo ih raubaj Igore, šta će ti zamjene.
  • Benito
    836
    E da da, možda je i ovo dobro da se dogodilo(naravno nije) ali u kontekstu da se shvati da ovako se ne može radit, jer i ovakvi kakvi su lošiji od nas pobijede nas i onda se sad čupaj...vidjet ćemo poteze za dalje ali bit će zanimljivo i nadam se puno ozbiljnije od ovoga kako je bilo do sad
  • og1986
    2.9k
    Baš me zanima Bišćan nakon tekme. Tko je sad kriv ? Jesu opet trenirali previše ?
  • Orc123
    7.9k

    To Biscan naglasava vec 3tj! Tj. Od pocetka priprema da ce biti kasno u pm
  • xyz
    840
    Bišćan igra s deset igrača i to je problem. Ako ovi koji su na klupi ne mogu participirati u hnl-u, onda ne vidim što oni rade u klubu. Ja mislim da to nisu loši igrači, ali im se ne daje povjerenje i onda imaš ovo što imaš. A to je da je ekipa fizički u lošem stanju. U obje utakmice smo nakon 60-e minute pukli. Ovo je veliki korak naprijed u psihološkom planu za Hajduk i tek će ih sada krenuti euforija. Ako prođu Rijeku i Osijek, koji imaju europske utakmice, onda će biti u jako dobroj situaciji. Nama treba par pojačanja jučer, a ne da se najavljuje da se ide na razgovor sa Šikićem u ponedjeljak.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Momci ovo je savršeno vrijeme za sklapat oklade u prvaka. Ne da su vrući, vreli su.
  • Olmic
    3.6k
    Sta Cacic radi ovih dana?
  • Orc123
    7.9k
    Decki mi smo igrali dobro danas do 60 min i onda kad trebas energiju s klupe nemas koga uvesti....pojest ce nas tempo 2 utakmice na tjedan ako se ne dovedu igraci! Sve se rasteze i dogovara i oregovara! Potpisite igrace! U pm
  • Orc123
    7.9k

    Nemoj mi Cacica spominjati ni u ludilu vise!
  • vjeko1701
    8k
    Nada da ce Rijeka i Osijek odraditi svoje a na nama je da se skockamo jer ovo danas je jos moglo zavrsit 1:1 na gresku golmana al izgubit se nije smjelo.
  • Mlađi referent
    12.3k
    S obzirom da pišemo rantove vrući - Ivanušec

    Za mene velik dužnik u ove dvije tekme. Očekujem od njega da bude taj koji odlučuje ovakve tekme, a ne da u 180 nijednom ne probije na krilu.

    No dobro, on to Cincinnati, ajmo dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.