• Fanboy
    2.6k
    Ajde molim vas, Bišćanov igra je kopija Čačićev samo se ovome ne smije prigovarati...Nije Hajduk ništa posebno odigrao, ali nismo ni mi, a penal nije jedini uzrok poraza.
    Nema tu neke igre, lopta kruži i kruži bez cilja.
  • Nogo
    3.6k
    Jbt seremo Brki na zamjenama a šta je ovo Biščane?
    Ja ovo više ne razumijem.
    Ali Petko da može pucati onako nonšalatno onda ja ne znam koji mu je k. Ako je glavom u transferu sutra ga prodaj!
  • og1986
    2.9k


    Može mijenjati prije 79...

    I čačke i Kopić su imali prve izmjene u 60. Uvijek
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Jako lose vodjena utakmica, promasen penal, glup prvi gol i na kraju jos gol u zadnjim sekundama, steta, imalo ih se do tog penala.

    Nadam se da ce Igor izvuci pouke iz ovoga, izmjene se moraju raditi ranije bez obzira je li na neke racunas ili ne
  • San Lorenzo
    15.4k
    Sramota me kao rijetko kad...Petkovićeva nonšalancija ubila moral ekipi, Ivanušec na kraju bezveze gubi loptu na centru, užasna njegova utakmica, od Špikića koristi nema niti će ikad biti koliko još utakmica trebamo da to netko vidi....Mišić, Rile i Moharrami jedini zaslužuju prolaznu ocjenu.
  • Captain America
    17.6k
    Pod Čačkeom smo genetski otpad rješavali u hendikepu.
  • og1986
    2.9k
    Pobijedili na terenu pobijedili na tribinama, pobijedio i trener.

    Zasluženo. Skupili 10 panjeva sa livajom i nemozemo kurca u nastavku tekme
  • vjeko1701
    8k
    Poslije penala nismo se sastali na terenu. 3 boda i euforija poklonjena na pladnju.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nakon penala sam znao da gubimo tekmu. Petku obavezno platiti milijun i pol koji traži.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam sta bi rekao, razocaran sam jeftinocom golova. Sto se promasenog penala tice jbg i to je Petkovic i zato vrijedi 900 keka, a ne 1.5.
    Biscan ce brzo navuc bijes na sebe, jucer kaze moramo rotirat danas mijenja prekasno i premalo.
    Prespavat pa dalje. Ne znam tko ce sad prezivit orgijanje s juga..
  • CrniJack
    49
    Znači ovako kukavički izgubiti dobivenu utakmicu.
    Nemam riječi.
  • Yovitssa
    624
    Špiku pokloniti Slavenu ili Varaždinu
  • San Lorenzo
    15.4k
    Uskoro će i kolovoz, dobro je da smo se GODINU dana nakon što je Čačić zavapio da nema beka, konačno uhvatili u koštac i s tim problemom.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Nismo dovoljno gladni.. padamo nakon vodstva, opet
  • Facke
    3.6k
    Poklonili smo im pobjedu. Kontrolirali smo tekmu. Oni su s 8-9 igraci stali vu sesnaestercu i mi na kraju zgubime. Hajduk nije odigral absolutne nis a mi spusime. Sad ih se bumo naposlusali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.