• Blue 67
    212
    Ispada da je rakija više ko lijek, anestetik ili dezinfekcijsko sredstvo nego za popit..Mr Anderson

    Malo sam izvan teme al tek sam sad vidio.
    Pa sam se sjetio jedne neugodne scene. Kad smo sjekli drva na selu prije par godina prijatelju pila odsjekla prst. Krv šiklja vidi se kost,živci čovjeku doslovno pola prsta visi na 2milimetra kože.Trčimo do kuće po ključeve od auta da idemo u bolnicu na brzinu govorimo babi što se dogodilo, a ona mrtvo hladno uzima rakiju da će polit s njom. Kad se ovaj skočio haha(kaže da je to jedini put da je odbio rakiju), a ona u čudu što nije u redu.
    Definitivno lijek za sve po potrebi nešto poput onog magičnog spreja u nogometu koji fizioteraputi špricaju kad se bilo što dogodi i oporavak je momentalan i trajan. U nižim ligama kad se potriši uliju vode a učinak je gotovo identičan. Definitivno multipraktični ljekovi o kojima bi trebali učiti doktori/farmaceuti u prvim semestrima fakulteta.
  • Sajla
    3.5k
    Definitivno multipraktični ljekovi o kojima bi trebali učiti doktori/farmaceuti u prvim semestrima fakulteta.Blue 67

    uče - to se zove placebo :D
  • Droljo
    5.1k
    Kad smo kod sneta, di nam je t brzica? Zna li se šta?
    Pitam za prijatelja...
  • mali M
    3.5k
    Kad smo kod sneta, di nam je t brzica? Zna li se šta?
    Pitam za prijatelja...
    Droljo

    joj nemoj me... još sam istraumatiziran od edela i ostalih njegovih nickova.. edel, ako si ovdje, još su rane sviježe... nemoj pliz :lol: :rofl:
  • ivosivo
    167
    Što mislite, hoće Bišćan probati sa Japancem Kanekom na lijevom bočnom?
  • dumitrumitu
    564
    Ljevak je, vrijedi pokušati.
  • nemapredaje
    2k


    nikako, on može igrati bočnog (lijevog ili desnog) samo u formacijama s tri stopera, jer je izrazito napadački orijentiran
  • xavier
    11.1k
    Kad smo kod sneta, di nam je t brzica? Zna li se šta?
    Pitam za prijatelja...
    Droljo

    Nema Brzice ni tamo već skoro 10 godina. Koliko me sjećanje služi, navratio je jednom "pozdraviti" prije 4-5 godina.
  • Patak
    2.2k
    Jel Brzica bio onaj fini kulturni mamićevac ili sam ih pomiješao...
  • xavier
    11.1k
    Jel Brzica bio onaj fini kulturni mamićevac ili sam ih pomiješao...Patak

    Da, taj.
  • Droljo
    5.1k
    Nema Brzice ni tamo već skoro 10 godina. Koliko me sjećanje služi, navratio je jednom "pozdraviti" prije 4-5 godina.xavier

    Šteta. Kvalitetan lik. Zabavan za čitanje.
  • Fanboy
    2.2k
    Malo otvorenija tema, no jel se samo meni čini ili su stvarno ljudi u zadnjih nekoliko godina postali još nekulturniji i bahatiji u prometu ?
    Nisam fan onih tvrdnji o dobrim starim zlatnim vremenima, uvijek je bilo loših vozača i nekulture osobito kod nas, "tatinih sinova " itd. Međutim, možda je do boljih i bržih automobila, boljih cesta, gledanja u mobitele, razgovaranja i tipkanja. Ali imam dojam da ima puno više agresivnije vožnje nego prije...

    Ovo nije samo kod nas slučaj, već recimo slična stvar je u nekim EU zemljama i preko bare u SAD-u tako da moguće moderna tehnologija uz brže automobile, a možda i razmaženije društvo dovodi do više eksplozivnih svađa i prepiranja.
  • serbus
    3.6k


    Znaš kaj ću ti reći ja si pustim cd od male one en ten tiniće i nema brige ništa mi ne diže tlak :lol:

    Čim upalim radio neke dizalice enter, student, čak otvoreni brzina mi je odmah viša za bar 20 a onda puno lakše upadneš u glupe situacije.

    Radio je kriv....
  • Rex Ramae
    2.5k
    Jedan od razloga je sigurno brz život prepun stresa koji se ne kanalizira na ispravan način pa onda ispušni ventil postane osoba koja na zeleno nije krenula iste sekunde, forum ili žena.
  • Sajla
    3.5k
    također, u prometu vidiš drugi auto, limenu kutiju bez lica i na nju se lakše naljutiti. to je stvar, nema nikakve emocije i razumijevanja. a kad guraš kolica po dućanu ili negdje drugdje hodaš među puno ljudi (npr. sutra na Maksimiru :wink:), ako ti netko malo presječe put ili se očešete ramenima - nikom ništa jer se pogledate, vidiš izraz lica drugog ljudskog bića, mozak to drukčije procesuira i nema ljutnje, nastaviš dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.