• mali M
    3.5k
    Najbolje kad si Bolestan umjesto s vodom napravis caj s kuhanom rakijom :rofl:

    Laku noc al drugi dan kao novi
    ZGBhoy

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: a buraz šta tu sve neću pročitati!!!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Stara mudra izreka: Ako je plastična flaša od Cole, a čep od Fante onda je u flaši rakija.Mr Anderson

    :lol: :grin:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Najbolje kad si Bolestan umjesto s vodom napravis caj s kuhanom rakijom :rofl:ZGBhoy

    A sad isfuravaju kuhanu rakiju kao nešto novo olfo, hit.

    A to se radilo davno prije. :grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    A to se radilo davno prijeMali Zeus

    Pokojni Otac mi to napravil kad sam na pocetku zanata bil prehladen, veli on "Ne brini, ne moras sutra doma ostat, isel bus i delat" :lol:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ispada da je rakija više ko lijek, anestetik ili dezinfekcijsko sredstvo nego za popit...hahaha. Sjećam se nekad ko klinac, nema zubobolje koju nebi smirila.
  • mali M
    3.5k
    rekli bi naši stari, šta rakija ne liječi ne isplati se bolovati od toga
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kod tih rakija s okusom je bitan proces proizvodnje i kolicina secera. Ako ima okus po vocu, ali nije slatka to je prava rakija. U suprotnom epski mamurluk ne gine.
  • Droljo
    5.1k
    Rakija je zlo. Od toga postanem rocky i rambo u jednom. Drugi dan naravno bez memorije ikakve.
    A ovo sve drugo kaj ste naveli stoji. Kuhana liječi i smrt
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ako ima okus po vocu, ali nije slatka to je prava rakija.Efes Pilsen

    Da, kad nađem takvu viljamovku nitko sretniji od mene, nema bolje. :cool:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Naletio sam na instagramu na srpski oglas promocije jedne nase primorske destinacije (ne znam jel clanak sponzorira Air Serbia koja "prodaje" letove il nasa TZ, nebitno), uglavnom spominje se destinacija kao "balkanski Maldivi".

    U zadnje vrijeme se u nasim medijima naveliko spominje Albanija i koristen je isti taj pojam (balkanski Maldivi). Radi li se tu mozda o kakvom vecem marketinskom projektu placenom od Albanije ili je rijec o autosovinizmu? Ne bavim se marketingom ali ne vjerujem da je neka slucajnost spominjanje istog pojma na vise mjesta vezanog za turizam.
  • Krizy
    36.5k
    dobra trava uvijek dobro sjedneMali Zeus

    Trava ili travarica :rofl:
    (Ne konzumiram niti jedno ali čisto da provjerimo :rofl: )

    kolicina seceraEfes Pilsen

    Ufff svetogrđe, kod nas se šećer uopće ne stavlja.
    Naravno ima ih koji stavljaju ali to ne računamo pod pravu šljivovicu :wink:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Trava ili travarica :rofl:Krizy

    Prije je bilo i jedno i drugo, sad samo travarica tu i tam. :D
  • Infinity
    15.3k
    kod nas se šećer uopće ne stavlja.
    Naravno ima ih koji stavljaju ali to ne računamo pod pravu šljivovicu :wink:
    Krizy

    Secer ne stavlja nitko tko pravi za svoje potrebe. Secer koriste ovi sto hoce da jeftino prodaju rakiju dalje, pa uz pomoc secera dobiju vece kolicine. Ne vjerujem da bi neka budala ubacila secer u svoju rakiju i onda to pila.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Budala ima..
  • Patak
    2.2k
    V Zagorju nisam čul da netko ne stavlja šećer, u pravom trenutku...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.