• Krizy
    44.1k
    Kad potpišemo 5 igrača u 2 dana :sweat:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    I tu forum nakon 5 kapitalaca :rofl:

  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    To je Dario Bel nakon što dosudi penal za Hajduk
  • Zagi
    7.8k
    Ovaj Agoume je životinja. Ne vjerujem da to možemo realizirati al tko ne pita..
  • Captain America
    17.7k
    Na fešti sam i refresha se Zona svaki sat zbog pojačanja :lol: #bolest
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Na fešti sam i refresha se Zona svaki sat zbog pojačanja :lol: #bolestCaptain America

    can-i-get-4af25d8838.jpg

    Gdje su nam neki insideri danas dovraga. :rofl: Ja isto svakih 15 min refresham ovo ko neki bolesnik haha.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Baš njega bi volio... Teško ali jbg
    Čini mi se da ima sve kao Mišić samo što je brži
  • Orc123
    8.2k
    Meni i ovaj Kaba odlican....jeftinija opcija a izgleda ko tenk koji zna igrati nogomet, Satriano plus Japanac i l. Bek i bili bi spremni za bilo koga....
  • Nolifer
    8.2k
    Na fešti sam i refresha se Zona svaki sat zbog pojačanja :lol: #bolestCaptain America


    Radije ubodi nešto da bude manje nervoze, a ne ko nervozna tetka u pmsu i čekat oće bit kaj il ne :lol:
  • Patak
    2.9k
    Očekujem danas barem tri četiri nova imena po medijima da nam bude zabavan dan.
  • Ludovic IX
    7.3k
    "
    Prije 2 sata
    Petković zbog ljubomore traži veću plaću od Oršića?
    Turski Milliyet tvrdi da su pregovori Dinama i Trabzonspora o transferu Petkovića zapeli. Razlog tome je, tvrde Turci, Petković i njegov ogroman zahtjev za plaću. Naime, Turci tvrde da je Petković tražio 1.8 milijuna eura godišnje plaće, ali i da je taj zahtjev predao tek kad je vidio da je Oršić dobio 1.6 milijuna eura po sezoni. Kako pišu Turci, Petković je ljubomoran i želi imati veću plaću od svog bivšeg suigrača. Što se klubova tiče, Milliyet navodi da su se Dinamo i Trabzonspor dogovorili oko tri milijuna eura odštete."

    - još fali samo šeherezada u ovoj sapunici. majke mi, izgleda da su ovi naši novari još i normlani prema ovima
  • OsamŠest
    3.5k

    Ovaj prvi je Ibrahima Sissoko, vezni igrač.

    Ako se dobro sjećam, Francuzi su navodili da je Ibrahim Sissoko u igri. Jedno slovo razlike u imenu.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Šimić je došao prije 4 mjeseca, potpisali smo jednog igrača. Bjelica kad je došao doveo je u kratkom roku 5, 6 igrača.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Šimić je došao prije 4 mjeseca, potpisali smo jednog igrača. Bjelica kad je došao doveo je u kratkom roku 5, 6 igrača.Mali Zeus

    Pa mi smo prije dolaska Bjelice ispadali od Skenderbeua, Rijeka je jedne sezone bila prvak, igrali smo ligu prvaka ali samo da se financijski osiguramo i dobili smo Arsenal, igrali europsku bez uspjeha i to mi je na prvu po sjecanju.

    Bjelica je znao sta radi i napravio ekipu koja je danas tu, znaci imamo temelj koji je napravljen s tim da je otislo vec par bitnih igraca ali i dalje su neki stozerni ovdje i nema smisla samo dovesti nekoga kad to nije potrebno (osim par pozicija gdje smo deficitarni). Ima li smisla sad dovoditi sve i svakoga? Hocu reci da se ne isplati bacati drvlje na Simica 3.7., nego na polusezoni ili na kraju u slucaju neuspjeha. Moze on dovesti 12 igraca da hoce nego ima li to smisla?

    Novi tjedan je, moze se ocekivati nesto ovaj tjedan jer je sezona blizu, dovest ce se igraci i onda cemo svi sutjeti po tom pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions