• Lynx17
    4.1k


    Kuha se, kuha.
  • Lynx17
    4.1k


    Ako je istina, ne zelu riskirati u slucaj da eksplodira.
  • Krizy
    44.1k
    Neka nam Gvardiol donese još koji milijun i da završimo s njim za sva vremena.
  • vjeko1701
    8.5k
    Znači tebi je vjerojatnije da je Mišković slučajno pogodio klub koji je nedugo zatim kupio igrača iz HNL-a i to na istoj poziciji kao i Frigan nego da su bili u pregovorima za oba kao A i B opcije?

    Zašto za sva vremena?
  • Krizy
    44.1k
    Baš mi se i ne sviđa njegovo ponašanje, no to sam samo ja.
  • vjeko1701
    8.5k
    Sve se bojim kako su mene zapamtili ljudi koji su me zadnje vidjeli u njegovm godinama a da on u mojim trenutnim godinama dođe natrag u klub to bi bilo ravno svjetskom čudu. Klinac je oko kojeg se vrte stotine milijuna i već je sad nedvojbeni prvotimac A reprezentacije. Treba ga pustiti da sazrije pa onda suditi karakter.
  • Nolifer
    8.2k
    Ajde Miško prihvati ponudu Dinama ili si daj nogom u guzicu, jer dobio si janka na mukte i kaj sad tu izigrava nekog mangupa.
  • Krizy
    44.1k
    Zato sam napisao da je to samo moje mišljenje, vjerojatno mali postotak dijeli isto :grin:
    Stoji sve što si napisao.
  • Droljo
    8.2k
    Sad kad jedini gvardiol dođe nazad u ranim tridesetima kao top stoper. :lol:
    Pokraj svih legendi
  • Orc123
    8.2k
    Ako je istina da smo ponudili 3 mil eura ja nebi isao ni centa vise ....3 mil eura i jos smo mu skoro đabe dali Jankovica i stalno ih pumpamo sa posudbama i free igracima...3 mil eura je fer cijena...nek uzme ili nek ostavi....najbolje da popuste i tak ce nas svi tu za svakog igraca izmust za milju vide jer ce znat da cemo im dati....nek ga profa preko bare za 5! Nitko ga nece platiti vise od 3.
  • Facke
    3.7k
    Kad vidim ove hejt komentare na 24 Sata i po Imbexu.
    Pa ni Angelo Henriquez nije imel nis bolsu statistiku od ovuga decka iz Intera. Pa kad same pogledas karijeru Henriqueza on je najboljse vreme provel u Dinamu. Moram reci stvarne sam ugodne iznenaden kaj se danasnjih informacija tice. Znaci bas lepe. Evo sad dragim kolegama iz Maribora,Rijeke i Lokomotive, bume vidli ste vam bude platil zvana 5/6/7/8 miljona za vase igrace. Niste osim Arapi mozda. Tak da , bas mi je drage. Pogotove mi tak lepe suradujemo s Mariborem, s Rijeku, s Lokomotivu , dajeme im Igrace dzaba / ispod cene a oni bi nas odrapali. E nebudete.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Frigan odrađuje velik posao za nas u ovom transferuMlađi referent

    Ova činjenica da želi kod nas bi trebala presuditi,samo vjerojatno čemo se načekat.
  • SAS1987
    14.7k
    Evo sad dragim kolegama iz MariboraFacke

    Dragi kolega, lijep pozdrav iz Maribora :lol:
  • emilperska
    5.7k

    Na prosjeku smo od 2-3 ovakva clanka dnevno. 24 sata, Germanijak, SN.. Nekad si mislim da je to samo clickbait, nekad da glava preko svojih apologeta rusi atmosferu, nekad da ovi bleferi iz lokse i rijeke dizu frku da se stvori presing itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions