• Krizy
    44.1k
    Dok Dinamu ništa ne uspijeva, moćna konkurencija se itekako pojačala.
    Hajduk: Šarlija, Dajaku
    Osijek: Evangelou, Guedes, Drambayev
    Rijeka: Janković, Čabraja, Petrović, Ivanović, Pašalić
  • vjeko1701
    8.5k
    Osijek i Rijeka za njih u ovom trenutku čisto solidno, posebno nakon prošle sezone ali realno oni nisu konkurencija. Kod Hajduka pak opća žalost nakon poraza u pripremnoj.
  • The Undertaker
    5.5k
    Danas su ljudi puno zadovoljniji a mi imamo isti roster kao i prije tjedan (da ne kažem mjesec) dana. Što se promijenilo osim par PR članaka sumnjive vjerodostojnosti? Rekao bih da ljudi jednostavno traže da im se govori ono što žele čuti, nebitno što je zapravo istina.
    Dodatno, još mi nitko nije uvjerljivo objasnio zašto bi Dinamo namjerno preplaćivao HNL igrače.
  • OsamŠest
    3.5k
    Koja šteta za Sosu. Stuttgart traži "samo" 10m eura.

    Kad smo se već danas razbacali, da malo ja odem u ekstreme..
  • OsamŠest
    3.5k
    Dinamo je na story stavio igrača u sjeni i stavili su da pogodimo tko je u pitanju. Bio je Bruno Petković.

    Lijepo sam se cimnuo..
  • vjeko1701
    8.5k
    Koja je bila poanta posta?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nisam bas procitao jedno zadnjih 20 strana, ugl. vidim da je Bakrar u NYC (mislim da su one teorije o iznudjivanju vise novca sad pale u vodu, ocito je Istra dobila bolju ponudu) i da ste pisali nesto za Miska i Frigana tamo.

    Frigan ima potencijal, ne znam sa sigurnoscu kao i vi ostali je li to vec dogovoreno, pregovara li se ili ne ali ako on kao predsjednik zavlaci i laze ja bih to odmah odbio, makar iduce sezone dao 20 golova. Ako ima ponudu od Amera i sl. neka ide, ocito da bi Frigan u Dinamo i da ce se negdje prelomiti, nadam se da ga nasi nece bas pretplatiti.
  • Zagi
    7.8k
    Frigan ima potencijal, ne znam sa sigurnoscu kao i vi ostali je li to vec dogovoreno, pregovara li se ili ne ali ako on kao predsjednik zavlaci i laze ja bih to odmah odbioBornaPŽ1986

    Zašto? Pa njegovo je legitimno pravo probati iskamčiti što više.
    Al da bih promijenio odnos prema Rijeci poslije transfera, bez dvojbe.
  • Droljo
    8.2k
    Frigana bi trebalo osigurati. Dobar je. A i za bakrara mi je žao što je otišao u ny. Nije mi drago kad dobri igrači odlaze iz hnl-a.
    Ja prije sto godina instalirao nekog managera i u editoru u svaki klub u hnl-u stavio po dva tri brutalna igrača. I u prvom tjednu su sve prodali. Osijek proda saviolu i aimara za ukupno 7 mil i dovede nekog panja iz varteksa za 3 mil. I svi su tak napravili. Umiro sam od smijeha
  • SAS1987
    14.7k
    Osijek proda saviolu i aimara za ukupno 7 mil i dovede nekog panja iz varteksa za 3 mil. I svi su tak napravili. Umiro sam od smijehaDroljo

    Football Manager uveo managerske provizije :lol:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zašto? Pa njegovo je legitimno pravo probati iskamčiti što više.Zagi

    Pa je, ali nase je i da vidimo da nabija cifru igracu na temelju jedne sezone da si spasi budzet samo na jednom igracu unatoc suradnjama, posudbama itd. Uostalom ne znam puno o njemu i proslosti ali ako je bio suradjivao sa krimosima o cemu mi.
  • Droljo
    8.2k
    Treba pričekati i vidjeti što će biti sa rijekom i miškom. Pa nema šanse da lik ne kuži ksko je do europe došao zbog nas i naših igrača tamo. Eto neke je i dobio đaba sad. Nitko nije tako glup filat konkurenta i da ti ga taj isti meće u pak kad pregovaraš o friganu. Bumo videli
  • Zagi
    7.8k
    Tretirat ga kao i sve ostale polu-kriminalne nogometne radnike.
    Nužno zlo.
    Naši su očito rekli koliko misle dati za Frigana i sad je samo čekanje dok se Miško ne pomiri s realnošću da je to najbolja ponuda, a on treba pare hitno.
    Dapače ja bih još malo smanjio ponudu ali to je možda sitničavo.

    Biznis
  • bbb medimurje
    3.2k
    Jasno da je ovo sve s bakrarom i MLS-om samo dokaz da Misko bilda cijenu
    Kolko je igraca ispod cijene otislo iz dinama u rijeku i kolko posudbi smo napravili jedino ispravno bi bilo da frigan dođe
    Ako ne, sve veze s miskom prekinuti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions