• Draž
    1.3k
    Nek ostane zapisano da nismo još nikog potpisali ovaj tjedan.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Zanimljivo da nema Čavline na popisu igrača Lokomotive koji idu na pripreme.

    Edit: vidim tek sad da nema ni Kačavende i Stojkovića. Očigledno su onda još na odmoru.
  • Fanboy
    2.6k
    To što mediji nagađaju i pišu žutilo ne treba ni prenositi jer će biti službena objava.
    Što se tiče traženja igrača po Francuskoj, tu sam dosta skeptičan. Najbolje tržište za Dinamo su oduvijek bili vrhunski mladi igrači, te povratnici koji zbog raznih razloga nisu uspjeli vani.
    Danas su mladi(Šutalo, Ivanušec, Baturina), te povratnici u ligu(Petko i Mišić) nositelji, a tako je bilo i prije.
    Jasno, dogodio se velik problem sa ucjenama HNL klubova i taj se problem mora riješiti jer ne može Dinamo spašavati druge, a onda ovisnici ucjenjivati bezobraznim politikom.
    No, generalno Dinamo je najbolje igrače sam stvarao ili ih imao sa domaćeg tržišta. Tko god je radio transfer politiku, radio je dobar posao. Problem su bile ostale stvari od trenera do Bjelice(izuzev Vahe) do kriminala.

    KTC je bio klasa i u Francuskoj ligi, preko 200-sk utakmica uz sezonu engleske lige. Prekaljeni stoper u najboljim godinama, pa je opet imao kikseve i bez obzira na klasu pokazao zašto nije napravio korak više u karijeri. Za nas vrh, ali nas je i koštao. Takvi ne rastu na drveću ni u Francuskoj, a imate veliku konkurenciju drugih klubova.
    Strah me da lošom transfer politikom po ligama petice jer su to lige petice, pa je privlačno navučeni promašaje i momčad padne u kvaliteti.
    Razvijaju mlade, zaoštri politiku sa domaćim klubovima da izmanipuliraš igrača i menadžera ok ponudom te kad ih svi odbiju uskočiš u zadnji tren sa transferom jer neće Miško prodavati po 5+ milja po Europi sa klubom koji se bori za sredinu 4 mjesto HNL.

    Od ostalih treba napraviti dobar plan razvoja juniora i posudbe igrača.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Nek ostane zapisano da nismo još nikog potpisali ovaj tjedan.Draž

    Zapisao.
  • Laugreano
    2.5k
    Koliko sam skuzio po talijanskim medijima, Satriano dolazi, ako dinamo prihvati buyback opciju od intera.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    nista protiv toga ako je postena klauzula, ali s obzirom na to kako Talijani placaju cini mi se da ce dogovora tesko doci :grin: Real je prilicno velikodusan u takvim dogovorima.
  • San Lorenzo
    16k
    Dobra je stvar što sam igrač očito želi doći.
  • Ivanmtk
    1.1k
    najveći plus šta ti žele doć u ovu raspalinu od lige igrači Intera i Lyona...

    to samo znači da i oni znaju da je dobar i očekivaju da će eksplodirat kod nas. Dovodi to odma
  • BornaPŽ1986
    1k
    Eto kako je taj Satriano isplivao kraj Vipotnika i ostalih na kraju.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    vise to znaci da se osiguravaju u slucaju da kod nas eksplodira jer znaju da mi dobro prodajemo i razvijamo. Da toliko vjeruju u njega forsirali bi ga sad kad se Lukaku vratio u Chelsea.
    Ako je buyback recimo fiksnih 10 mil., onda ok. Ako su rate, 5 mil. itd.. Onda jebiga, jedva da nam se isplati.
  • marcio amoroso
    36.7k
    E jbg, o toj isplativosti su već počeli i u medijima. Kao najbolje se poslovalo sa našima, bla bla.

    Ako se Dinamo dokopa lige prvaka i smanji nepotrebne troškove mi više nećemo skoro nikako ovisiti o prodaji igrača. Nama su sada rezultati najbitniji. Uvijek ce se nešto zaraditi na nekom budućem Lauritsenu, Andriću ili Stojanoviću.

    Osim toga mi na napadačima ionako ne uzimamo novac. Zadnji ozbiljan smo uzeli za Eduarda, a to je bilo prije 16 godina. Sve poslije je bilo sitno za Dinamo.
  • striko
    1.6k
    Ako se Dinamo dokopa lige prvaka i smanji nepotrebne troškovemarcio amoroso

    Plasman u LP i smanjivanje troškova većinom jedno isključuje drugo.
    Ispalo je da su Drmić i Bočkaj nepotrebni troškovi a odigrali su ključne uloge protiv Bode.
  • emilperska
    5.7k

    Bio je Mandzo s ok iznosom 2010. Bez gledanja TMa mislim da je cca 10m +/-
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    https://twitter.com/Winb1r/status/1675776398726959106

    dinamo traži od fenera 12-13m prema twitteru
    p.s.pozdrav svima zonašima od novog člana
  • Orc123
    8.2k
    Ja ne znam da li nasi mediji imaju kakav utjecaj na ljude u klubu, da izazovu neku nesigurnost ali definitivno ne pomazu. Svaki igrac se secira u detalje, anitko pojma nema o kakvim se igracima radi. Podcjenjivacki stav prema Dinamu je na razini....bas citam Nicotu i za skoro svakog je napisao alikao pitanje da li bi oni prihvatili ponude Dinama. Mi smo neprijatelji sami sebi, sami sebe podcjenjujemo, a 29. Smo klub u Europi. Bas jadno...stancaju se clanci bez ikakvih informacija. Ocekujem od Simica i uprave ovaj tjedan bar jednog igraca, ako nr i vise....moramo se pokrenut u inat ovakvim ljudima koji srozavaju ugled, kvalitetu i znacaj Dinama. Ide se ka zome da budeđo skoro pa samoodrzivi i bez 2-3 transfera po sezoni koja smo morali ostvariti do sad....europa plus svi ostali prihodi plus mozda jedan jaci transfer da se izgura sezona. Potencijala i kvalitete cemo uvijek imati u vlastitoj skoli, a iz hnl ono sto je po realnoj cijeni.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions