• BornaPŽ1986
    1k
    Jedan frajer mi je reka da dolazi, kad sam ga pita otkud ti izvor kaže “njegova obitelj”. Iskreno ne vjerujem da će sad doc jer može još dvi god dobrog ugovora uzet u Turskoj. Pritom igrat konstantno i relativno jake utakmiceBBB Sibenik

    Isto sam dobio info od kolege koji je iz tog kraja (necu imenovati nista da ne osvane clanak negdje) ali razlog te glasine je isto vezan uz ovo sto si napisao. Po mom saznanju recimo samo da bi to trebalo biti 8. mjesec. Sad glasina ili ne vidjet cemo.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Ako prelazi zašto bi to bilo tek u osmom?
  • BornaPŽ1986
    1k


    Nemam pojma, tako sam cuo, a isti taj kolega stagod mi je rekao tako je i bilo inace (sto se tice kluba i lige).
  • Mali Zeus
    13.3k
    Praktički svake godine su glasine da im dolazi.
    I uvijek je neki frend, kolega, strine ujne brat blizak obitelji, teta u pekari.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ma neće doći kao ni do sada, i da se odrekne svojih milijuna koje ima u Tottenhamu on još uvijek može igrati na top razini u nekoj "Atalanti" u ligi petice i da dođe tu igrati sa Grgićem i Mikanovićem ne mogu shvatiti. Da imaju osigurane grupe u Europi još bi i shvatio a ovako će ispasti odmah ili u playoff-u i da mu pri tom splitski redikuli spolno opće s majkom i broje svaki euro koji dobiva kao što je s Kalinićem - nije lud. Kalinića su isto dočekali k'o mesiju pa sad gledaju da ga se riješe čim prije, nakon godinu i par mjeseci.
  • Oluja
    4.4k
    ja se ne mogu odluciti svidja li mi se vise tvoj scenarij ili onaj gdje smo svake godine 15-20 bodova ispred njih ili gdje ih vidim u bankrotu. Nekako mi je drago kad je prava borba ali i uzivam u njihovoj nemoci.
  • Sajla
    5.1k
    Svi scenariji u kojima smo na prvom mjestu i ispred njih su dobri, a uzbuđenje nek dolazi iz toga što će se ti scenariji izmjenjivati periodički. Jedno vrijeme njih nije bilo nigdje, sad su se malo digli, ali će opet pasti - važno je da smo mi na vrhu :smile:
  • Klenx
    5.7k
    Kao što je svojevremeno svatko imao nekoga u bolnici tko je bio prisutan kad su Severini šivali dupe nakon orgija, tako sada svatko ima nekoga “iz ‘ajduka” koji tvrdi da Perija potpisuje, evo samo što nije.
  • serbus
    4.2k
    Kao što je svojevremeno svatko imao nekoga u bolnici tko je bio prisutan kad su Severini šivali dupe nakon orgijaKlenx

    Haha da baš me zanima kako je izašao.taj mit... A zanimljivo da su svi imali nekog u bolnici a nitko nikog na tim orgijama.

    Brzo ćemo vidjeti ako mu je Belupo u glavi kao i Kaliniću.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Kao što je svojevremeno svatko imao nekoga u bolnici tko je bio prisutan kad su Severini šivali dupe nakon orgija, tako sada svatko ima nekoga “iz ‘ajduka” koji tvrdi da Perija potpisuje, evo samo što nije.Klenx

    :grin:

    Tak je onaj vic o tome da uđe lik u birc i kaže meni pivu a za pi.ku sok postao nešto što su svi osobno doživjeli.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Haha da baš me zanima kako je izašao.taj mit... A zanimljivo da su svi imali nekog u bolnici a nitko nikog na tim orgijama.serbus

    Kaj se tiče orgija vrtila se priča tko je sve bio, Rene, Tarik, Štimac, pol Zagreba.
  • doubletrouble
    1.2k
    Kalinić više nije igrač Hajduka
  • Nino Bule
    13.8k
    Drago mi je da je to smece ovako zavrsilo karijeru, jos ce mi leko postat drag nakon ovog

    - Istina, ugovor mi je istekao. Htio sam ostati, ali trener nije igrački računao na mene, ne uklapam se u njegovu formaciju - kazao nam je Kalinić.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ne vidim zašto nebi bio, uvijek pošten u izjavama i ne lupa gluposti
  • blackbully
    4.5k
    Awaziem natrag u Boavistu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.