• Infinity
    15.3k
    Financijski izvjestaj kaze da su na 30m.
  • bongo
    674
    Upravo tako...

    Koliko god Transfermarkt nije mjerilo, ali dok god naša 4 najvrjednija igrača (Šutalo, Ivanušec, Baturina, Livaković u zbroju 57 milijuna EUR) imaju veću vrijednost od njihove cijele momčadi (49,95 milijuna EUR) nema smisla nikakva usporedba.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Stranicu prati 230 tisuća ljudi, znam da su Turci u pitanju, al bila bi velika stvar za ligu kad bi se ovakav igrač vratio pa makar i dolje.Keyser Soze

    Jebe mi se za ligu.
  • Neki tip
    19.4k
    Jebe mi se za ligu.Mali Zeus

    Ne kužim baš. Napeto ti da Dinamo osvoji prvenstvo s 40 bodova razlike, Hajduk nek ispadne iz lige, a Osijek i Rijeka neka ispadaju od predstavnika Armenije i Latvije?

    Jača liga je plus i za Dinamo kao klub i za nas kao njegove navijače, a bome i za nas kao nogometne gledatelje. Mislim, ne znam kak' ti, ali ja volim nogomet.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ne kužim baš. Napeto ti da Dinamo osvoji prvenstvo s 40 bodova razlike, Hajduk nek ispadne iz lige, a Osijek i Rijeka neka ispadaju od predstavnika Armenije i Latvije?Neki tip

    Pa dobro nedolazak Perišića ne znači ispadanje Hajduka iz lige, a Osijek i Rijeka će neovisno o njegovom dolasku i dalje ispadati od predstavnika Armenije i Latvije.
  • Neki tip
    19.4k
    Referirao sam se na tvoj zaključak da ti se jebe za ligu.
  • Jurki
    8.8k
    Napeto ti da Dinamo osvoji prvenstvo s 40 bodova razlikeNeki tip

    Meni je napeto da se rugam tovarima svake godine kad pobrisemo pod s njima. Ovak su nemoguci a kamoli jos da napušu euforiju do daske. Gust je gledat kak se koprcaju u svojim govnima iz godine u godinu.
    Kaj se mene tice mogu ispasti iz lige. Bmk
    Treba ih cim vise zakucat u zemlju bez milosti.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus Referirao sam se na tvoj zaključak da ti se jebe za ligu.Neki tip

    U smislu da ne bih volio da im Perišić dođe, liga ili ne.
    Kao što vjerujem da tovarima ne bi bilo drago da nama dođe Kova u njegovim godinama.
  • Neki tip
    19.4k


    Ok, ja rivalstvo vidim drugačije i ne želim Hajduku ispadanje iz lige.

    Moj idealni scenarij, na primjer, je da imamo isti broj bodova, istu gol razliku, a prvi smo jer smo ih nabili sva 4 puta u sezoni. Sve s Perišićem i Bašićem i Livajom u ekipi.

    1000 godina zaredom bih to gledao, da mogu živjeti toliko.
  • Tundra
    518
    Treba ih cim vise zakucat u zemlju bez milostiJurki

    Apsolutno se slažem. Isto tako, nije naša briga koeficijent lige pa neka se klubovi izbore sami za sebe, a pritom svim klubovima koji nisu Dinamo želim sve najgore.
  • DrawTube
    3k
    Nikad nisam navijao protiv naših klubova i želio im propast u Europi. Kod nekih sam indiferentan ali klubove poput Rijeke, Osijeka, Istre bih uvijek podržao u Europi
  • Droljo
    5.1k
    E da su rivali uzimali bodove u europi mi bi sad imali čistu i komotnu situaciju sa direktnim ulaskom u lp.
    Ja im želim svake godine što duži boravak u uefa natjecanjima. Svima to znači. Liga mora rasti (da bi mi rasli) a to je jedini način
  • Mr Anderson
    5.4k
    BMK za naše klubove u Europi, pogotovo za tovare. Uvijek navijam protiv njih s kim god da igraju. I ne kužim zašto bi navijač Dinama trebao željeti da smo s njima u bod na tablici? Zanima me naslov prvaka i ne smeta me ako se osvoji s 20 bodova fore.
  • Orc123
    5.2k
    Hajduk stalno najavljuje kapitalce pa potpisu Anella i slicne. Njihova briga i ne bi se zamarao sa njima....trebamo gledati nas i da se iz godine u godinu vidi neki napredak i da rastemo ko klub ...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja zelim nase klubove u grupnoj fazi iz 2 razloga - koeficijent lige i laksi HNL jer necemo samo mi igrat na 3 fronta :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.