• NORTE
    11.6k
    Znam da je offtopick, ali smijemo raspravljat, slobodno prebacite u prikladniju temu.

    Par primjera, Olympiacos da se ravnao po rivalima ne bi imao tolike zvijezde u ekipi zadnjih godina.
    Salzburg po Rapidu itd..
    Znam da je Bayern ekstreman primjer, ali njihov rival nije Borussia nego City i RM.

    Mi smo taj hrvatski top klub koji se ne bi trebao ravnat po snazi slabijih od sebe koji se sramote po Aziji i Europi.

    Naravno da bi jači Hajduk značio jači dinamo, ali to je i poanta, neuspješan klub nam ne smije biti motiv.

    Za lošu posjetu i loš marketing krivi mogu biti samo oni koji su upravljali dinamom, kao što su djelomični krivci i za infratsrukturu.
  • DrawTube
    4.9k
    Evo i službene cijene godišnjih ulaznica svih tribina i sektora u Osijeku za članove

    zbgga7a0pb1fl39w.jpg
  • LM1995
    1.8k
    jači podražajNeki tip

    A.Č. (69)
  • doubletrouble
    1.2k
    22-godišnji ukrajinski stoper, došao na jednogodišnju posudbu iz Šahtara
  • vjeko1701
    8.5k
    Ovo mi izgleda ko ga je Tomas izvadio iz svoje tekice koju je koristio u Sheriffu. Ništa loše time ne mislim. Osijek na razini jednog Sheriffa bi bio dobra stvar za ligu.
  • Droljo
    8.2k
    A meni se pada u nesvjest kad vidim stadion u pozadini...
    Mamiću jebem ti sve lopovsko!
  • NORTE
    11.6k
    Evo i službene cijene godišnjih ulaznica svih tribina i sektora u Osijeku za članoveDrawTube
    Njima je cilj pun (novi ultramoderni) stadion.
    Nikakvo pumpanje cijena jer je novi stadion.
    Kapacitet 13 tisuća.

    Sezonske pretplate za novi stadion:
    50 € Kohorta jug.
    50 € sjever.
    Istok 90 € - 120 €.
    100 € godišnja za zapad. Skuplja verzija 150-250 €.

    Privatni vlasnik kluba, stadion izgrađen novcem mađarskih poreznih obveznika.
  • NitkoBitan
    17.8k
    Privatni vlasnik kluba, stadion izgrađen novcem mađarskih poreznih obveznika.NORTE

    Najvaznije za istaknut, madarski puk negoduje jer im Orban okolo drzave gradi stadione kao skolska igralista novcem poreznih obveznika a Hrvati likuju nad sposobnoscu "privatnog" investitora.

    Kad bi se iti jedan stadion u Hrvatskoj (pogotovo Maksimir) krenuo gradit novcem poreznih obveznika svi bi se digli na zadnje noge. Ovako je novac Madara pa nam ne smeta.
  • xavier
    12.1k


    Dobro, nisam najsigurniji što želiš reći. Da bi se Osječani trebali žaliti i reći "ne želimo da nam stadion gradite novcem mađarskih poreznih obveznika"?
  • Krizy
    43.9k
    :100:
    dg1s7idfxzgpsnx6.jpg
  • vjeko1701
    8.5k
    Pod ovim osvjetljenjem mi izgleda kao neki manji ukrajinski stadion xD
  • Krizy
    43.9k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/bakrar-ostvario-transfer-karijere-i-pretekao-frigana-istra-dobiva-dva-milijuna-dolara-15351295

    1.8 milijuna eura. Odlična prodaja za Istru, previše za Dinamo što se mene tiče. Može se naći i boljih igrača za taj novac.
  • vjeko1701
    8.5k
    Slažem se. Nadam to nekako onda pokazuje da su odustali od Frigana?
  • Juznjak
    3.8k

    To i piše u tekstu. A mislim, Frigan ima zbilja jak razlog zašto želi Dinamo, odnosno zašto mu Dinamo odgovara za razliku od destinacija gdje bi bio jako daleko od obitelji. Mislim da New York nije imao nikakve šanse dovesti ga.
  • vjeko1701
    8.5k
    Vidjet će se...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.