• Mališan
    1.7k
    Iz subjektivnih i objektivnih razloga moram se uključiti i preporučiti Frka brewery (pogotovo ipu)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Vi koji ne volite Lovru, pogotovo iz limenjare nakon termina ne znate šta je život :rofl:

    Inače.. što se najbolje pive tiče, meni osobno točeni Kronerburg i općenito Becks/Calsberg pa čak i Benedikter je tu negdje, žuja točena je isto vrhunska ako nema druge.

    Najgore: jelen, tuzlansko i uvjerljivo pan,
  • Neki tip
    19k
    BenedikterNavijač Dinama

    Benediktiner.

    Mislim, ne ispravljam te iz nekih lektorskih pobuda, nego ako ljudi naručuju negdje da znaju pravi naziv. :)

    Ali slažem se s tobom da je to odlično pivo, meni najdraže pšenično uz Franziskaner, oba bolja od poznatijih i razvikanijih Paulanera i Erdingera (koje isto, doduše, volim).
  • marcio amoroso
    31.9k
    Augustiner je isto vrh, a bio je prije čak i bolji.
  • Eduardo
    17.2k
    Popisu dobrih piva moram dodati Stellu, bar se nalazi na mojoj listi. Iako, dugo je nisam pio, baš dugo.
  • Droljo
    4.7k
    Stella je headliner zagrebačke pivovare. Mora bit dobro.
  • Bosna86
    11.5k
    Nitko da spomene probably the best beer in the world :smile:
    Belgijski Blue moon, također odlično

    Ovo gore trojansko pivo sam imao čast piti dok ga je radio u loncu u kojem mu majka kiseli kupus :smile: … Nas momak ga proizvodi i kad ste u Hercegovini, pogurajte ga
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nitko da spomene probably the best beer in the world :smile:
    Belgijski Blue moon, također odlično
    Bosna86

    Jel dostupno u nekom hrvatskom ducanu? Btw. mislim da se blue moon zove i jedan koktel koji mi je odlican.

    Ja osobno nisam neki pivski gurman (nema za mene tamno, svijetlo, hmelj ovaj onaj, il je fino il nije) ali mi se bas svidjelo Vukovarsko koje nije tako cesto dostupno.

    Dobio sam dosta preporuka za Karlovacko crni radler od limuna pa mi je to bila jedna od odvratnijih piva koje sam probao (nema veze sa tim kaj nema alkohola, jednostavno neukusno).

    Kaj se tice dosta omalovazavanja Ozujskog i Karlovackog vjerujem da je opravdano od vas pivskih gurmana ali imajte na umu da su ta piva pravljena po prosjeku preferencija da se svide sirokim masama (turistima se svidi ili Karlovacko ili Ozujsko pa ga nose doma u gajbama iako u svojim drzavama imaju mnogo bolje pive), znaci neki prosjek svega gdje se ne ide u neku krajnost. Za prosjecnu osobu koja nema neke pivske preferencije i kojoj se pije pivo to su prakticki dve pive s kojima se nemre fulat, nesto kao kad uzimas pomfri kao prilog u restoranu, tesko da ces se bas razocarat.
  • Infinity
    15.2k
    Blue moon bi trebalo da ima tamo gdje ima i Zuje s obzirom da ih dila ista kompanija. Meni se osobno nije svidio.
  • Neki tip
    19k
    Blue moon ima u svakom supermarketu u Zagrebu.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Bum sad udario kontru i preporucio osvjezavajuci sok za ljetne dane (ko voli nek izvoli). Prije par ljeta frend iz Belgije je donio neke sokove za sebe i rekao ajd da probam, zaljubih se na prvi gutljaj. Sok sa okusom Aloe Vere sa komadicima voca (mislim da sad na trzistu ima vise brendova sa sokovima Aloe Vere, ovaj sa komadicima voca je Tropical 0,5l), neopisivo fino... Ima i drugih okusa ali nisam probao. Koliko znam ima ih u Sparu, Konzumu, Roto svijetu pica. Isplati se probat, pogotovo bi se klinci mogli odusevit.
  • Neki tip
    19k


    Uuu, opako, ušao si na Majkijev teritorij, ja ti ne bih bio u koži.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kad vec saramo :rofl: U Belgiji je dost popularan ledeni caj u mineralnoj verziji. Bonus pitanje, moze li mi neko objasnit popularnost Oreo keksa? Doslovno najjeftinija tuba tog tipa keksa sa cokoladom izmedu je ukusnija..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.