• Kujtim Shalla
    2.1k
    Meni je gadno sarajevsko, prošle godine ga našli u jednom dragstoru i stvarno mi nije sjelo. Pio sam i nikšićko koje mi je baš pitko, a nisam ljubitelj slatkih i obojenih piva. Meni je grinbergen tako prenapuhan a skup
  • Krizy
    36.2k
    Grimbergen je dobar uz hranu kažu ali meni isto nije ništa posebno.
    Tuzlansko i Sarajevsko nisam probao.
    Najviše pijem Staropramen i točeni Paulaner nakon termina ali nisam neki veliki poznavatelj piva da mogu reći jesu dobra :rofl:
  • Crusades1986
    9.8k
    Meni je Budweiser dobar.

    A najfinijia piva koju sam za sad probao je točeni Carling u Liverpoolu.
  • Infinity
    15.2k
    Lowenbrau :vomit: Naravno i Tuzlansko, al meni to nije strano :rofl:

    Sarajevsko mi je ekstra, par puta sam ga pio i sjelo mi je svaki put.

    Tuborg i Heineken su mi prvi izbor opcenito, rijetko nesto degustiram, osim kad nema nesto od ovog. Bolje ici na sigurno, nego da se razocaram.

    Opcenito izbjegavam toceno za koje koriste CO2 za potiskivanje. U BiH koriste za Zuju od koje me opcenito boli glava, ali me od tocene tri dana boli glava.

    A pelin badelov onaj antique mi je prva liga.Kujtim Shalla

    Ovo mi je nesto najbolje. Jedno vrijeme ga nije bilo toliko po BiH, stizale manje kolicine, ali sad ima u skoro svakoj kafani i prvi mi je izbor kod ljutih pica.
  • Dino
    2.2k
    Nisam neki teski znalac kaj se tice pivice, ali obozavam proizvode od Medvedgradske pivovare, Gricku vjesticu pogotovo.
  • Droljo
    5k
    Frende, gledaj ti da zdekaš čim više tih pivi i da budu mrzle. A ne kvalitetu. Probaj nakon svake druge bar presjeć sa lozom ili šljivom. Za takve stvari žuja je zakon. I lagano pišst u more pa opet u ladovinu i dalje rokaj. More more.....
  • serbus
    3.6k
    Kad smo već oko mora kad se idete kupat da li idete u vodu ili more :lol: ... i drugo kako kažete mul ili mol ?
  • serbus
    3.6k


    Ja sam do 38godine isto bio na molu, dok se na Viru nije otvorio birc mul. I gledam koji kurac mu je mul a to je ispao mol :lol: . Kažu da je mol neka riba.
  • miro
    3.1k
    Mol je oslić
  • ZgBlue
    486
    @Kujtim Shalla San Servolo, lokalna piva negdje iz Istre, možda malo skuplja, al jako dobra piva!!

    A kad smo već kod pive, uvjerljivo najbolja koju sam probao u zadnje vrijeme je Houblon!
    Probao sam ju negdje u Dubravi, a kolko sam skužio nema je svugdje.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ako se nađete u Hercegovini, tražite Trojansko pivo. Većinom je ima u kafićima u Čapljini, a naći ćete je i u par kafića u Ljubuškom i Mostaru.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Inace nisam ljubitelj piva s vecim postotkom alkohola jer naginju na slatko i nisu toliko pitka. No, svako pravilo ima iznimke :grin: Ovaj Cornet mi je odlican
    rs3szpkjnkpo4h8u.jpg

    Sto se losih stranih tice, potvrda za Tuzlu, Gambrinus (ova piva s pipe u Plzenu je rajski nektar, ne znam sta se dogodi s njom kad je pakiraju u limenke, vjerojatno proizvodni pogon izvan Ceske). Posebna zamka su crna piva, vecina sto se prodaje je umjetno bojilo..
  • plavi67
    920
    heiniken silver mi je brutalno pitka piva
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    u pravu si, ma kad je hladna i svaka je dobra, i Maks dvije i pišoni u remo pa opet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.