• Blue Austrian
    337
    I to mi se gadi. "Nasi" nisu nikad umorni pricati kako nema razlike izmedju sjevera i juga te kako je samo Hrvatska bitna, dok je ovima Split, Dalmacija, Hajduk svaka druga rijec :zip:
  • Ludovic IX
    5.4k
    Zato što su naši normalni ljudi koji se ponašaju onako kako se profesionalni sportaš treba ponašati..

    Postuj protivnika onako kako ocekujes da on poštuje tebe. A ako je protivnik iskomplesirani idiot, nećeš se valjda spuštati na njegovu razinu
  • Mali Zeus
    9.6k
    Meni je ipak najbolje kaj imaju pristup ko jebe sve hajdukovce u repki, od igrača do onih u stožeru. Tako je Juranović nazvan Judom jer je rekao da nije nikad imao problema s navijačima, Pletikosa je prozvan jer je bio na treningu gdje se dogodio grozni incident, a Pašalića, Vlašića i Perišića, koji nikad nisu imali nikakvih problema niti u Zagrebu niti u Rijeci, nitko ne spominje jer ne ide uz priču i ovu histeriju koja je nastala.
    Meni se čini kao da su jedva dočekali sve ovo, a ove priče o tome da je HNS kasno reagirao i nisu ga zaštitili su zgodne, proširile se i svi se za to uhvatili. Da je lik zapalio pol Rujevicu dok je odlazio oni bi i to našli načina opravdati.
  • Guinness
    1.9k
    Jedva čekam čuti komentar na sve ovo od @Neki tip.
  • deda
    27.9k
    On je u autoban modu, aktivirat će se nakon reprezentativnih nastupa. Jedino što će nam sve ovo zadnjih dana pomalo ishlapit. :cool:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Jedva čekam čuti komentar na sve ovo od Neki tip.Guinness

    Sumnjam da ćeš ga dobiti. :D

    Ovo je takva, kako bi rekao Plenki, netema, samo kaj je histerija od dolje od toga stvorila katastrofu.
  • Nino Bule
    11.4k
    Odvažna izjava žutog

    Kad je već spomenuo Livaju, što misli Prosinečki o tom slučaju?

    "Ne treba sad razapeti Livaju i reći 'on je taj'. Ali, da jest krivac za to što se dogodilo, sigurno jest. Pripomogao je tome svojim ponašanjem i izjavama. On je jedan od boljih igrača u HNL-u, ozbiljan igrač, prepoznao je to Dalić i htio ga u reprezentaciji. No, mislim da trebamo zaboraviti na to, ne raditi od toga slučaj, staviti u drugi plan, baviti se Nizozemskom i pripremom za utakmicu, a ne njime. Još uvijek imamo atmosferu, imamo razloge za vjerovati u pobjedu."
  • vjeko1701
    5.9k
    Tužno je da se zdravorazumska izjava smatra odvažnom. Svaki iole objektivan će reći isto.
  • Mali Zeus
    9.6k
    "Ne treba sad razapeti Livaju i reći 'on je taj'. Ali, da jest krivac za to što se dogodilo, sigurno jest. Pripomogao je tome svojim ponašanjem i izjavama. On je jedan od boljih igrača u HNL-u, ozbiljan igrač, prepoznao je to Dalić i htio ga u reprezentaciji. No, mislim da trebamo zaboraviti na to, ne raditi od toga slučaj, staviti u drugi plan, baviti se Nizozemskom i pripremom za utakmicu, a ne njime. Još uvijek imamo atmosferu, imamo razloge za vjerovati u pobjedu."Nino Bule

    Neće Robi na more.
  • Jaro
    5.5k
    Neće Robi na more.Mali Zeus

    ionako im gemisti ne valjaju
  • Krizy
    35.9k
    'ta će bevanda..
  • Keyser Soze
    8.1k
    Gvardiol otpao za Ligu nacija zbog ozljede trbušnog zida
  • dZg1986
    384
    Šteta, ali siguran sam da Šutalo i Erlić mogu to i više nego solidno odradit kao i protiv Francuske.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Pretpostavljam da se ne moze novog igraca ubaciti u sastav?

    Nadam se da mu nece pasti na pamet Vidu gurnuti umjesto Erlica.
  • miro
    3.1k
    Nadam se da će se Mišića sjetit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.