• Droljo
    5.1k
    " najpopularnijeg i najboljeg igrača i strijelca te najvećeg promotora SuperSport HNL"
    Ja bih još dodao božjeg sina, predsjednika svemira i doktora nogometa.
  • Zdravko Maček
    117
    Nesrazmjer pridodane pozornosti naspram bitnosti događaja.
    Zanemariv događaj, pumpanje u novinama (dno), reakcija ne odveć stabilnog Livaje i eto sranja....oko ničega.
    Kaj je najgore, još traje i ne vidim kraja nego se još dere po tome, potpuno nepotrebno.
    Gotovo je sad i bok, prestanite nas bombardirati izjavama i nebitnim člancima sa poluistinama i nagađanjima, samo se povećavaju posljedice sranja koje nije ni blizu reakcijama. Ja uopće više ni ne otvaram članke na tu temu
    manje klikova = manji interes
    Nek se skinu više
  • bbb medimurje
    2.9k
    Iako se možda očekivalo da će službeni Hajduk odmah jučer reagirati po pitanju Marka Livaje, valja reći da je baš igrač bio ključan u tome da se prespava noć.

    Znaci od svih ocekuje reakcije istog trena samo od kluba drugi dan
  • Mlađi referent
    10.8k
    Vice je doktor, čovjek ne jebe živu silu neovisno o situaciji
  • Droljo
    5.1k

    Sam mi je žao da nije ovak prošao kad je dotrčao na tribinu....
  • maddaddam
    2.9k
    Ja bih još dodao božjeg sina, predsjednika svemira i doktora nogometa.Droljo

    Ajatolah penaltika.

    Za ovo se zaboraviloMlađi referent

    Predsjednik Hajduka Hrvoje Maleš na gostovanje u HRT-ov Dnevnik 3 došao je naoružan smiješkom i tripartitnim ugovorom Hajduka, Hoffenheima i Šimunića.

    'Sav bodovni zaostatak koji imamo za Dinamom skrojili su suci. Za nas u sezoni već nisu svirana četiri penala i ovim bijesom ne širimo netrepeljivost sjevera i juga jer to može samo tiranin, a mi smo žrtva.'

    Smatra kako se u Maksimiru Hajduka boje.

    'Za razliku od njih mi imamo dioničko društvo, sinergiju navijača i većinskog vlasnika, transparentno poslovanje i jaku perspektivu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zanima me kako još nisu uspjeli naci načina uplest Dinamo i njegove navijace u sve ovo,iako je bilo svakakvih upisa na bespućima interneta.

    To im ne ide baš na ruku,ipak im treba konfrotacija sa Zagrebom za sljedecu sezonu,novo zapaljivanje masa.
  • Mrvica
    3.3k
    Kad imaš zatvor ne treba ti laksativ, samo pročitaš debilne izjave sa juga i sve super! Uvijek netko drugi kriv, nikad oni. :rofl:
  • Oluja
    3.7k
    Novi list- HNS je sa svoje strane iste večeri zatražio identitet osobe koja je vrijeđala Marka kako bi dobio zabranu dolaska na utakmicu reprezentacije. Mi kao Savez imamo tu mogućnost – rekao je Tomislav Pacak, glasnogovornik HNS-a.

    Vidjet cemo kako ce HNS iskoristiti mogucnost kaznjavanja neprimjerenog ponasanja od strane ovoga sto se ponosi jer je prgav
  • NORTE
    9.3k
    Vidjet cemo kako ce HNS iskoristiti mogucnost kaznjavanja neprimjerenog ponasanja od strane ovoga sto se ponosi jer je prgavOluja
    Neće ga ni kaznit.
    Jer im je jedini reprezentativac, simbol i ne žele im se zamjerati, posebno nakon ovog na Rujevici.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jer navijaci svugdje cvrkutaju samo.. normalno da lik misli da je bog, sljedbenici misle da je Isus kad on ne moze napravit nista krivo.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ma nezahvalnici, vrijeđaju ga, umjesto da svi budemo sretni jer smo istovremenici jedne takve ljudske i sportske gromade, Marko treba, kad god to poželi naravno, kad je tužan, ljut, kad je sretan, dobiti mikrofon u ruke i zagrmiti o čemu god hoće, na nama je da veselo i u jednom ritmu zaplješćemo i poručimo 'Yes daddy!'.
    Groteskne likove kao što je onaj riječanin utamničiti bez mogućnosti pomilovanja, 23h dnevno u rupi, nema milosti za takve.
    Hajduk i HNS moraju (i neznam zašto već nisu?!?!) predložiti Vladi RH i da svaki od 127 gradova i 428 općina u svom sastavu imaju barem jednu ulicu Marka Livaje.
    5. lipnja ubuduće mora postati državni blagdan, samim time i neradni dan.

    Livajo oprosti nam, neznamo što činimo!
  • Mali dioničar
    14.3k
    IGOR CVITANOVIĆ


    Što je u hrvatskom nogometu Igor Cvitanović? Ako Wikipedia ne laže, Cvita ima 247 nastupa i 144 gola u domaćim natjecanjima. Trenutno aktivni igrači i HNL-u će morati pojesti još puno pure iliti žganaca da bi stao u istu rečenicu sa Cvitom. Cvita je zabijao u Jugoligi, u HNL-u, hrvatskom kupu.

    Godina je 1998, pripreme su za Francusku. Iza Cvite je briljantna sezona. Naslov prvaka Hrvatske te demoliranje Partizana, gol Newcastlu koji je skoro srušio maksimirski istok, ponižavanje švicarskih Skakavaca te nadigravanje s Atletico Madridom.

    Reprezentacija se grdo muči kvalificirati u Francusku. Na krilima izvrsne forme Prosinečkog i Cvite u jednoj od odlučujućih utakmica u Ljubljani Ćiro igra sa naoko sulude tri špice odnosno Cvitom na boku/veznom - Šuker, Bokšić i Cvita. Pobjeđuje se i na krilima Petera Schmeihela dolazi do nokauta protiv Ukrajinaca i plasmana u Francusku golom Bokšića.

    Pripreme su na Bjelolasici. Bokšić je ozlijeđen i ne ide na svjetsko prvenstvo. U kadru su Šuker, Vlaović, Cvitanović i Krpan na poziciji špice. Nikad se neće saznati što je Cvita točno rekao Ćiri rekao da ga je ovaj izbacio s popisa za svjetsko prvenstvo. Što god da je Cvita napravio, nitko osim stožera i igrača nije mogao znati. Cvita je ronio suze teško se kajući. Ćiro je bio neumoljiv. Boban je, navodno, tražio Ćiru da ostavi Cvitu na popisu. Cvita je gldao Svjetsko prvenstvo na televiziji.

    Cvita nije bio igrač kluba koji ne da ne može do prvenstva Hrvatske nego je igrao u klubu koji je na konopcima imao aktualnog prvaka Engleske, a srednje jake europske klubove pobjeđivao iz zajebancije. Te je godine Varteks igrao finale Kupa. Ne sjećam se da je Cvita koji je bio i posuđen Varteksu jebao mater i prijetio batinama Varaždincima. Ne sjećam se da je Cvita mrzio srpko ime Hajduk. Ne sjećam da je Cvita jebao mater navijačima iako se na Poljudu protov Danske i Slovenije zviždalo i Ladiću i njemu. Ne sjećam se da je itko dizao rampe na Svetom Roku jer se Cvitu izbacilo sa prvenstva.

    Nismo isti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.