• Juznjak
    3k

    Koliko ja znam može se novog igrača pozvat u slučaju ozljede. Tako da može pozvat nekog novog.
  • immerwieder
    1.2k
    već je pozval Belju natrag
  • Zagreb1992
    1.3k


    Ma neće se njega sjetiti nikako ..Brozović mu dolazi sav umoran nakon iscrpljujuće sezone i umjesto da uzme zamjenu za njega on zove Belju ...a u Mišiću imaš i više nego kvalitetnu zamjenu za Broza
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Znaci, ostanes bez stopera, zamjene za Broza nemas i ti ides zvati napadaca iako imas sasvim dovoljan broj istih. Mislim, nisam ni sumnjao da ce pozvati bas njega jer je bilo najlakse njega pozvati jer je vec bio na okupljanju.

    Apsolutno nelogicna odluka, uzimas igraca mladoj reprezentaciji, minute mu sigurno nece dati, imas manjak stopera i veznih... Koji lik majko mila.
  • xyz
    840
    Pa dobro je da nije zvao Mišića... Neka se lijepo odmori, a ne da gubi vrijeme s reprezentacijom.
  • miro
    3.2k
    pa u biti imaš pravo, ionako nam se pol ekipe raspršilo na sve strane
  • Mali Zeus
    9.8k
    Uzeti igrača koji je već s njima u Rijeci ili igrača koji je već na odmoru nekog?

    Lik uzme igrača koji je već u Rijeci, nemreš vjerovat.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Livaković - Juranović, Vida, Šutalo, Perišić - Modrić, Brozović, Kovačić - Pašalić, Kramarić, Ivanušec.

    Ovo najavljuju SN.
    Malo čudna postava
  • Tundra
    518
    Livaković - Juranović, Vida, Šutalo, Perišić - Modrić, Brozović, Kovačić - Pašalić, Kramarić, IvanušecMlađi referent

    Odlična postava samo ne razumijem Juranovića prije Stanišića
  • Mlađi referent
    10.7k
    To je meni lagano za odgonetnuti, jer je Juranović bolji igrač

    Mene zanima zašto Perišiću izmišljat poziciju. Em je on slabiji na beku, em je Sosa jednostavno puno, puno bolji bek.

    Pašalić na krilu će bit standardno loš, ali tu očito nemamo rješenje generalno.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Domagoj jebeni Vida.
    Nadam se da Antolić priča gluposti.
  • Tundra
    518
    Mene zanima zašto Perišiću izmišljat poziciju. Em je on slabiji na beku, em je Sosa jednostavno puno, puno bolji bek.Mlađi referent

    Ne znam zašto, ali mislio sam da je Sosa ozljeđen. Naravno da je bolji, iako je Perišić igrao tu poziciju cijelu sezonu u Tottenhamu tako da mu nije strano. Idealno bi bilo Sosa u prvoj i Perišić njegova zamjena.

    Pašalić na krilu će bit standardno loš, ali tu očito nemamo rješenje generalnoMlađi referent

    Jedino Petko u špicu, a Krama desno krilo.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Drago mi je da i javnost vidi Ivanušeca u prvih 11, nadam se da će ga ponizni i stvarno staviti da igra od početka.

    Vlašića nema, najs :ok:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Zalizani gutač samoglasnika samo daje nadu da će Ivanušec početi, a onda će u prvih 11 staviti Vlašića samo da nam napakosti i da Vlašića ne dotuče što ne igra.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Domagoj jebeni Vida.Mali Zeus

    Ovo ni meni nije jasno, imas Erlica koji je sa Sutalom iznio kraj LN i sa istim tim Šutalom pojeo napad Francuske, uz to mlađi je i mobilniji dosta, ovaj jedino za sta moze biti dobar, jest da ujebe kad ga Depay i Malen uhvate u pritisak i onda gol prime zbog njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.