• Blue Austrian
    337


    Ne znam tko je Autor Teksta, ali Varteks nikada nije osvojio Kup.
  • Blue Austrian
    337
    Ne znam je li se o tome vec raspravljalo ovdje. Ali godinama se mucim s podrskom cijeloj momcadi, cak i kad igraju utakmicu. Oni klaunovi Pasalic, Vlasic i znate vec tko kvare zabavu. Dinamo mi odavno vrijedi puno vise. Nije da navijam protiv repke, ali vidim te smradove u kockastom dresu i odmah mi se povraca.
  • Nino Bule
    11.6k

    Dobro sefe nemre reprezentacija bit sastavljena od 23 igraca iz dinamovog pogona, i vlasic i pasalic su zasluzeno tu, a i nemaju neku bitnu ulogu
  • Blue Austrian
    337


    Nekada bi cak to i htio.
    Vlasic i Pasalic nemaju bitnu ulogu?, a skoro svaku utakmicu igraju.
  • deda
    28.2k
    A čuj ipak je ovo još uvijek reprezentacija Hrvatske. Red je da igraju igrači iz svih krajeva. :cool:
  • Blue Austrian
    337


    Pa nikada mi nisu smetali Dalmatinci jer su Dalmatinci. Onda bi morao sada Livakovica "mrziti".
    Mislim na ovu trojicu koji itekako imaju (preveliku) minutazu.
  • maddaddam
    2.9k
    Novi je poziv dobio i Nikola Vlašić, unatoč tome što u klupskom dresu nije skupio previše minuta, posebice u proljetnom dijelu sezone.

    “Na popisu imamo nekolicinu igrača koji nisu standardni u klubu, a Nikola ima moje ogromno povjerenje. Žao mi je što ne igra, ali ga ne želim izgubiti. Nepozivanje u reprezentaciju bi ga dotuklo, želim ga vratiti u život

    #obitelj
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve ti je objasnio Vela junior: "A ne moš' ne pozvat Vlašića". To je to, nema tu dalje.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Ako je ovo vezano za Orsica, onda nisu bas jednaki. Otsa nije bio ni na klupi skoro 3 mjeseca, ovaj je igrao nesto sitno ipak.

    Ako je vezano za mesto drugo onda isprike.
  • Jurki
    8.8k
    Nepozivanje u reprezentaciju bi ga dotuklo, želim ga vratiti u životmaddaddam

    I mene bi nepozivanje u repku dotuklo.. dal bu zalizani milostiv prema meni. Kaj je repka? Karitas?
  • Mlađi referent
    10.8k
    To kaj Dalića mrzimo i mi, a i tovari, samo znači da radi dobar posao i da je poprilično neutralan
  • maddaddam
    2.9k
    Ako je ovo vezano za Orsica, onda nisu bas jednaki.IstinaZaDinamo

    Nema veze sa Oršom. Orša će se sam izboriti za mjesto pod suncem, ne treba ga “vraćati u život”.
  • blackbully
    4.4k
    Bruno Petković:

    "Naravno da mi Livaja nedostaje, on i ja smo dobri već dulje vrijeme. Takav igrač fali svakoj ekipi. Pokušajmo to što se dogodilo staviti iza sebe što prije. Za dobrobit Marka, reprezentacije i odnosa između sjevera i juga. Trebaju nam dobri odnosi između navijača, ali oni koji su to napravili su nenavijači. Ne vjerujem da bi moja reakcija bila drugačija. Rekao bih osobi koja se tako ponaša da se udalji i napusti tribine. U nogometu se nakupi dosta toga, puno je emocija. Livaja je donio odluku za koju on misli da je ispravna i mi to moramo podržati. On je bitan član reprezentacije."
  • Zagreb1992
    1.3k
    Livaja, Livaja i Livaja ...umjesto da se piše o polufinalu Lige Nacija i borbi za naslov samo se o ovom seljaku piše .I onda ako se dogodi kiks protiv Nizozemska stvarat će se neki alibi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.