• og1986
    2.9k
    Onda ti za koje je "rezerviran" kop ili neka dođu ranije ili neka njih par stoje na ulazima i dopuštaju odabranoj "gospodi" da uđu na tu tribinu.

    Sve više licemjerja i trzavica se osjeti na tekmama. "Gdje si bio 91'" žargon.
  • miro
    3.1k
    Ovu situaciju samo treba iskoristiti i ubuduće to bolje odradit i to je to, bez prevelike drame
  • Bosna86
    11.5k
    Fascinantno je kako uvijek ima najviše upisa oko nebitnih stvari…
  • Keyser Soze
    8k
    Situacija se dogodila na 2-3 metra od mene. Cura nije stajala skroz dolje nego iznad 5,6 redova, dolazi 7 nabrijanih klinaca od 15 godina i počinju malo žešće s "naredbama" da se maknu od tamo, detalje nisam čuo. Na to čovjek od 50ak godina počinje braniti curu i kaže dečkima da se smire, a jedan mali klinac pokušava doći na silu do gospodina, ali ga "kao" drže iako pretpostavljam da je molio Boga da ne dođe do njega. Nakon tog dolaze stariji dečki i razgovaraju s tim gospodinom normalnim tonom i objašnjavaju im situaciju, ali kažem, nisam čuo razgovor i u međuvremenu sam se samo okrenuo naprijed.
    Po meni je kriv način da se odma nabrijano ide u čistku ljudi s tih mjesta, a i cura je bila malo nerazumna sa stalnim potpitanjima o tom zašto bi se ona trebala maknut i kaj sve ne.
  • deda
    27.6k
    Niti jedan incident nije dobar, ali zanimljivo kako se to događa jednom tipu ljudi. Danima prije utakmice se komunicira od kluba koji je sektor za koju grupu navijača. Kako nitko nije Boysicu istjerao i još brdo cura iz kopa?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma ovo mi izgleda kao tipična situaciju koju razumni ljudi rješe u sekundi i sa smješkom al kad je na jednoj strani grupica balavca a na drugoj uvredljiva...dama. Onda dolazi do ovog.
  • Boysica
    441
    ima slike nema tona danas ... Mi smo naucene bit medu njima prilagodili se .
    Nema tu velike matematike postuj kodeks tribine
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ne znam, bio sam na suprotnoj strani, oko mene žena brate mili. Glupa situacija, ali mogla se i trebala riješiti na puno ljepši način. Vrlo lako se može zatvoriti kop od samog otvaranja dvorane pa da tamo ne dolazi nitko osim onoga tko tamo treba biti, računajte da na ovakvim utakmicama ima i gro ljudi koji nikada nisu bili na Sjeveru i nemaju pojma o tome kako navijačka tribina funkcionira - niti to trebaju znati.
  • Juznjak
    2.9k

    To bi bilo super kad bi postojao način da se može odredit tko treba bit u kopu a tko ne :lol: , al opet se vraćamo na ono da ne treba bit podjela. Na kraju krajeva, ako čovjek “zaluta” u kop i svidi mu se, mi dobijamo još jednog žestokog navijača. A s tim računamo, odnosno nadamo se da se neće dogodit da ekipa od 15 ljudi zaluta :smile:
  • Droljo
    4.8k
    Eto. Došli smo do onoga što govorim od početka. Imat takta je dovoljno. A dečko od 13 do 19 godina sa kaje kurac pička dinamo nema takta....
  • Riot
    1.7k
    Pa nemreš poterat nekog.Droljo

    Moze
    gospodštinuDroljo
    Bolje da nisi spomenuo jer to veze s vezom nema u ovom slucaju

    Sto napisa netko gore, oko gluposti se postova najvise nakupi. Odgovorio sam ti jer eto moraliziras tu a ne cinis mi se da ti je materija najjasnija. Napisan je post koji objasnjava neke stvari u temi futsal pa pogledaj. I radije mi nemoj odgovarat ovdje da ne spamamo, a nema se sta vise tu za rec.
  • Nino Bule
    11.3k
    On samo ceka par vezanih losih utakmica da krene bombardirat, kakti volio bi da grijesi, kome on prodaje tu pricu
  • vjeko1701
    5.9k
    Ko je to? Lesički?
  • Ludovic IX
    5.2k
    Samo bi volio znati po kojim se on cinj2nicama vodi da to objavi?

    Dinamo nema nijednog igracq kojeg može dobro unovciti i nema dobrih bonusa od već prodanih igrača?
    Nema šanse da udje u LP/EL da se I tu zaradi nešto?

    Dinamo će prodati 7-8 glavnih igrača da preživi sezonu pa će igrati sa juniorima?
    Dinamo neće dovesti niti jedno pojačanje?
    Navijači će zapaliti stadion, napraviti nerede i izbaciti Dinamo iz Europe na 10 godina?
    Hajduk će dovesti messija i perisica i sa njima osvajati HNL 10 godina zaredom?
    Past će meteor na zemlju, izbrisat ljudsku rasu pa Dinamo više neće imat priliku osvojiti trofej?
    Dario Simic i Igor Biscan su agenti udbe ubačeni da unište Dinamo iznutra?
    Uprava će krwsti love od transfera, plaćati jacuzzie i golfove nekim sitnim kriminalcima?

    Od svih ovih pitanja, nekako mi je ovo zadnje nešto što se nikad nebi moglo dogoditi, ni sad ni u zadnjih 20 godina..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.