• NitkoBitan
    12.3k
    Netko tko ima iza sebe 5 utakmica na sjeveru zna kako izgleda netko kome se navija u sredini kopa.
  • Markelo
    2.5k
    oblik glave ili frizura?
  • Droljo
    5.1k
    Pa nemreš poterat nekog. Bez veze. Onda kao treba punit stadion a takve stvari se dešavaju. Pa nećemo nikad imat prosjek veći neg je sad. Jel nije rečeno da je cijela dvorana taj famozni kop?
    Skoro zaboravih spomenuti gospodštinu koju tu spominjete svakodnevno... Malo licimjerje kao
  • Fanboy
    2.2k
    Sačuvajte me patetike, ovo je guranje radikalnog feminizma i traženje pozornosti...Da su htjeli razgovarati sa njome onda bi to bio nastraj, napad i psihičko zlostavljanje. Ovako su je otpilili i udarili je na ego, pa se osjećala zapostavljenom...

    Pazi ovo, ona u naslovu dečka kojem ne zna ni ime, a ni godište jer u tekstu piše "otprilike 13" naziva klincem, znači u samom naslovu...Kasnije piše "dječji vrtić" za opet po njenom pretpostavljanju djecu od 10 do 14 godina...

    Autorica teksta ima 20 i kusur godina, a dečke koji mogu biti i par godina mlađi od nje naziva klincima jer danas često nema razlike između 14 i 18 godina...Ponižava, etiketira samo da bi stvorila vlastitu priču i dobila na dramatici čitave situacije.
  • miro
    3.2k
    Ne možeš ti nekom van grupe naređivati na takav bezobrazan način. Šta bi sad svi ljudi trebali znat kako ultras grupe funkcioniraju i tome se pokoravati? Di ste bili sat vremena prije tekme, zašto su vam "civili" zauzeli mjesta?

    Tu se treba malo zapitati i grupa, jer se ovakve situacije moraju puno spretnije odraditi
  • xavier
    11.1k
    Jel nije rečeno da je cijela dvorana taj famozni kop?Droljo

    Jasno je rečeno gdje je kop i prvo da kažem kako ovdje znamo samo njenu "istinu", a prilično sam siguran da bi "druga strana" bacila bitno drugačije svijetlo na cijelu stvar.

    Drugo, i najvažnije, pa valjda bi svakom tko dođe tamo trebalo biti jasno da elementarna pristojnost nalaže da se ne guraš u prve redove na sredini kopa ako tamo ne spadaš.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Drugo, i najvažnije, pa valjda bi svakom tko dođe tamo trebalo biti jasno da elementarna pristojnost nalaže da se ne guraš u prve redove na sredini kopa ako tamo ne spadaš.xavier

    Ovdje sve počinje i završava. To nema ništa sa ženama, frizurama i drugim glupostima. Zna se kome je mjesto u sredini kopa.
  • maddaddam
    2.9k
    Ali ona je cijeli tjedan doma pricala samo o toj utakmici :cry:
  • Juznjak
    3k
    Daj se ne lovite na ove gluposti. Sigurno je nitko nije htio maknut bez razloga i sigurno je nitko nije htio maknut na drugu stranu nego možda par redova gore ili par metara lijevo ili desno. Ima skoro svaku utakmicu takvih slučajeva samo što se svi odma pomaknu kad im se kaže i ne krenu se svađat. Ista fora kao i kad se koreografije rade pa treba ekipu molit da stanu na jedno mjesto ili ne znam ni ja šta pa onda par minuta prije koreografije tek krene dernjava jer se do tad mislilo da su ti ljudi koji su došli razumni i da imaju neko poštovanje prema dečkima koji sve pripremaju pa će ih i slušat. Ali ne, oni će sve po svom, oni su kupili kartu i mogu gdje hoće i kad hoće. Ista stvar i s ovim toliko spominjanim pivama, naravno da im se treba sjetit malo obitelji i opalit dvije iza usiju pa nece vise bacat. Na kraju krajeva, tko će znat jel ovo uopće istina šta je ova napisala.
  • miro
    3.2k
    Ma stvar je samo u pristupu, ako čovjeku priđeš na normalan način i objasniš situaciju, u 99% slučajeva nećeš imati nikakvih problema, ali nemreš nadobudne klince pustit da to odrade
  • rob ljubavi
    774


    E pa u tom je stvar.

    Ali opet, čak i da se nađe "klinac" ili netko stariji koji se zna razgovarat, ako je lik sa ženskom na par pivi ili se želi dokazat pred njom, onda to može ispast ovak. "Kaj buš ti meni govoril, znaš ti kad sam ja išo na tekme."

    Jebiga, onda dođe do reakcije, koja je u ovom slučaju bila sasvim pristojna.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ma stvar je samo u pristupu, ako čovjeku priđeš na normalan način i objasniš situaciju, u 99% slučajeva nećeš imati nikakvih problema, ali nemreš nadobudne klince pustit da to odrademiro

    Čisto sumnjam da su klinci od deset godina radili reda kako je ona to napisala.

    U pravu si kad kažeš da se to treba normalno iskomunicirati, ali malo je pičkasto etiketirati jedan event i klub zato što si ti imao neugodno iskustvo, a novinar si pa to imaš gdje napisati.

    Javila se, ispričalo joj se za eventualnu neugodnost, a ona napiše tekst u kojem iskonstruira da je jedno njeno iskustvo s dvoje ili troje ljudi dijagnoza radikalnog muškog šovinizma u dvorani gdje je bilo valjda soma žena.
  • doubletrouble
    1k
    kada krene normalna rasprava ništa se ne mijenja, tu razgovoru nema kraja. Onda krenu ona filozofiranja kao što je i navela u članku, "i ja ću navijati jednako kao i svi", "i ja sam kupila kartu kao i svi", "ja sam član BBB i bili smo u Rijeci" i tako u nedogled. Pristup ni sa jedne strane nije bio ispravan, ali to guranje u prvi plan mi neće biti jasno. Širom dvorane se moglo vidjeti i curica i žena u prvim redovima, ponavljam širom dvorane. Ne u kopu
  • Boysica
    458
    Kak mene niko nije sterao bila sam na sredini i bilo je jos cura i zena s klincima...
    Ja vjerujem da je snimala ili je napravila nesto sto nije u kodeksu tribine jel je sama izjavila da je bila prije kolko naa tekmi.
    Covjek do meme je snimao dosao je decko objasnio da se ne snima iz kopa i to je to ..
    Ko zna sta je tu pozadina price i sta je napravila prije toga ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.