• Droljo
    4.8k
    Ja koliko sam ga pratio ok igrač. Dosta polivalentan. Dere sve, stopera, desnog beka i zadnjeg veznog. A takve naši vole...
  • Infinity
    15.2k
    Dere sve, stopera, desnog beka i zadnjeg veznog. A takve naši vole...Droljo

    Jedva cekaju da zaigra lijevo krilo kod nas.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k

    S obzirom kako je Hertha igrala ove sezone, ne cudi me da je i on bio "los".
  • Krizy
    35.5k


    Igor Thiago
    Ludogorets -> Club Brugge (7.5M €)
  • db-izbjeglica
    12.7k
    uremovića sam gledao samo u onih par nastupa za reprezentaciju i nije bio loš.
    tako da...realno, nemam pojma o kakvom igraču se radi i jel vrijedan ugovora na razini igrača iz bundeslige, a to nije malo.

    primjerice, od kad se vratio u HNL, kalaica izgleda sasvim pristojno, bez problema je uhvatio HNL razinu i izgledao poprilično sigurno...ako u lokosima do kraja oživi karijeru, također ga ne bi trebalo smetnuti s uma...odmah se vidi da tu ima štofa, nije benfica bezveze posegnula za njim.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja sam prije mjesec dana napisao malo veći post za Uremovića. Netko mi je bio odgovorio kako je on htio van u inozemstvo a ne u Dinamo pa u smislu nije nam potreban.
  • BBB Sibenik
    4k
    c13g9y77dlw032xo.jpeg

    f4yejye9jz9ptoc8.jpeg

    Netko je ode na Zoni stalno spominja ovog momka u kontekstu nas da bi bija odlično možda pojačanje, bija dobar scout u Dinamu
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ponovo da spomenem danca Mikkel Kaufmann, jucer opet assist za karlshrue u 2.bundesligi . Meni bolji od vipotnika, puno jefinija opcija. Karlsruher nemaju novaca za otkupiti ga a, kopenhagen traži 1 mil za njega. Kupili ga za 3. Danas se spominje da pregovaraju sa werderom koji nudi nešto manje od milion, stuttgart takodje zainteresiran. Kad bismo ovo brzo odradili imamo odličnog i potentnog centarfora koji j nastupao za sve mlade kategorije danske repke, i još mlad, tek 22
  • Rex Ramae
    2.4k
    Krama sine, vrati se u svoj Dinamo, sotona koja te otjerala je daleko.
  • Mališan
    1.7k
    Ne bi reko da Filip ima 900k u herthi, mozda bruto, ali neto ne sigurno. Dojam mi je da on oce Englesku, a da ga mi još nismo kontaktirali. Mozda saznam vise info iduci tjedan.

    Sunjicu se javio hajduk prije nekoliko mjeseci i nudio ozbiljnu lovu, ali ih je odbio odmah. Ne interesira ga hnl, a pogotovo ne tovarija.
  • Klenx
    4.1k
    Što znači “ozbiljnu lovu”?
  • marcio amoroso
    32.1k
    Joel Pohjanpalo

    Finac koji ima 28 godina i igra za Veneciju. Platili su ga 2,5 milijuna Leverkusenu i vjerojatno mislili sa njim napasti Serie A. U tom pohodu nisu uspjeli iako je Pohjanpalo isporučivao redovno. 19 golova i 7 asistencija su ozbiljne brojke. Ne znam u kakvoj su financijskoj situaciji, ali mislim da bi s obzirom na godine ponuda od 3-4 milijuna morala biti ok. Znam da se kod nas uvijek traže mladi igrači koji se mogu preprodati i to mi je ok, ali Pohjanpalo mi se čini kao sigurna oklada i kao netko tko bi sigurno zabio svojih 20-25 golova u sezoni.

    Dario je sigurno upoznat sa njegovim kvalitetama pa sam možda čak i na dobrom tragu.
  • Krizy
    35.5k
    Ja njega pratim odavno, gledao sam ga dosta u Bundesligi i baš mi nije bilo jasno zašto nakon svake uspješne posudbe nije dobio pravu priliku u Leverkusenu.
    Odličan napadač.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Doveo ga na FM-u u Dinamo dok je još igrao za Leverkusen, odličan :ok:
    On i Andraz Sporar :starstruck:
  • Krizy
    35.5k
    Novi Niko Kovač, doslovno :lol:
    Kapetan BiH U19, može igrati zadnjeg veznog i stopera. Nisam ga gledao ali upis zbog zanimljivog poklapanja s "pravim" Nikom
    https://www.transfermarkt.com/niko-kovac/profil/spieler/866607
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.