• Zagi
    5.1k
    Dobar post "Tranzicijskog napada" na insta
    https://www.instagram.com/p/CsI-KWysgJO/
    Usporedba 8 bekova u našoj cjenovnoj kategoriji i Ljubičića.
  • xyz
    840
    Gledam Ludogorec - CSKA, derbi praktično za naslov prvaka. Jako dobra utakmica. Kiril Despodov kojeg se već spominjalo je baš klasa. Danas gol i asistencija i dominira. Od Tekpeteya daleko bolji igrač. Dobar je i napadač Igor Thiago (21 godina). On je bio došao taman pred utakmicu s nama prošlo ljeto. Jak, dobar u skoku, dobar duel igrač... Vipotnika nisam gledao, ali sumnjam da je bolji igrač.
  • blue heart 72
    1.4k
    Dečka nisam nikada gledao, ali vidim da iz Basela pokušavaju dovesti Benjamina Fredricka. Riječ je o desnom stoperu koji ima 17 godina, igra za U20 repku Nigerije. Po Fabriziu R. na njega su već bacili oko RBL, Anderlecht i Midtjylland, vrijednost po TM-u mu 150'000. Ne mislim da se bi i mi trebali uključiti u igru, samo si mislim hoće li nekada i naši "scouti" iskopati tako nešto Znači jeftino sa lijepim potencijalom
  • Infinity
    15.3k
    Dečka nisam nikada gledao, ali vidim da iz Basela pokušavaju dovesti Benjamina Fredricka.blue heart 72

    Tko?

    samo si mislim hoće li nekada i naši "scouti" iskopati tako nešto Znači jeftino sa lijepim potencijalomblue heart 72

    Gledas na to tako samo zato sto taj mali nije iz Hrvatske. Doveli smo mi hrpu mladih igraca s velikim potencijalom. Na kraju smo neke razvili u velike igrace. Na kraju krajeva, ovom je TM cijena 150.000, to ne znaci da ce ga pustiti bez par milijuna.

    Mlade igrace iz inostranstva je teze dovesti i veci je rizik s obzirom da se mladom igracu teze priviknuti na drugi jezik i drugu kulturu. Puno je lakse raditi s igracima iz Hrvatske. Na kraju nam se to jako dobro isplati.

    Mi npr. na malog Baturinu gledamo kao na izdanak svoje skole, sto i jest, ali je on bio mladi igrac RNK Splita i netko ga je doveo i razvijao do prvog tima. Josip Sutalo je dosao iz Metkovica, pa Moro iz Solina, Olmo iz Barcelone, Modric iz Zadra, Lovren iz Karlovca, Eduardo iz Brazila, Kovacic iz LASK-a itd.

    Na ovom forumu bi se dalo zakljuciti da Dinamo nikad nije doveo mladog potentnog igraca, ali isto tako ni pojacanje u seniorskoj konkurenciji. Pretjeruje se s kritikama.
  • blue heart 72
    1.4k
    ma stoji kaj si napisal, doveli smo mi puno mladih grača iz HR, pogotovo iz dalmatinskog bazena. Isto tako je jasno da ne može ni svaki igrač uspjeti kojeg dovedeš, moraš i promašiti sa nekim. Poanta upisa je da moraš jednom napraviti i iskorak malo dalje, a ne se samo ograničiti na okruženje. A kaj se cijene tiče sigurno se ne radi o milijunima čim su među zainteresiranim klubovima Anderlecht, Midtjylland i Basel. Basel je poznat kao klub koji uvijek nađe te neke "No Name" igrače za male novce, koji se većinom pokažu kao puni pogodak.
  • Infinity
    15.3k
    Nije li Eduardo prije 25 godina bio iskorak? Pa Olmo iz Barcelone? Kovacic je domaci, ali je dosao iz Linza.

    Doveli smo mi jos jako puno igraca iz inozemstva, ali nisu postali dovoljno uspjesi, pa je nekima u podsvijesti to da uopce ne dovodimo igrace van Hrvatske. Nije li dosao Fotso iz Rome, Milic iz Buducnosti, Cekici negdje iz Albanije, Burton iz Arsenala? Bio je onaj neki mali iz Toronta, sad imamo nekog iz Arabije. Bila su dva Kima iz Koreje. 'Milijun' stranih mladih igraca je proslo kroz Dinamo. Radi se, ali ne mogu svi biti Olmo. Pogodili smo s Eduardom, Olmom, pa i Sammir je dosao s 19 godina. Iako je Hrvat, i Kovacic je dosao sa strane.

    Zasto bi mladi igrac iz Basela bio iskorak u odnosu na mladog igraca iz Barcelone ili mladog igraca iz Rome ili mladog igraca iz Arsenala?
  • SAS1987
    13.5k
    Puno više se fokusiralo na djecu dok je u klubu bio Marčinko :lol:
  • Droljo
    5.1k
    5n49s1u429pv8749.jpg
    Jesu to ova dvojica što je kolega predlagao za krilo i špicu? :rofl:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Krilo da, spica je Igor Thiago :wink:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    S obzirom da je Hertha ispala, a nama bi dobro dosao jos jedan iskusniji stoper valjalo bi dovesti Uremovica. Domaci igrac, povremeni reprezentativac... ne vjerujem ni da bi bio preskup.
  • Infinity
    15.3k
    U Herthi ima 900.000€, ali Herthi gori pod nogama po pitanju financija i gledat ce da zarade bilo kakav novac od igraca koji su pod ugovorom.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Po TM-u vrijedi 2M, taman da ga prodaju za 1-1.5M i riješe se njegove plaće od 900k. :grin:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Biscan je Uremovica doveo u Olimpiju ako se ne varam. Jebte, Igor ima uvid u svakog igraca koji se spomene :lol:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k

    Bas sam provjerio, to je upravo ta sezona. Tako da, ne bih se iznenadio da ga vrati u Dinamo ako je na njega ostavio dobar dojam.
  • marcio amoroso
    32.5k
    U Rusiji i Premiershipu bio odličan, u Bundesligi ne tako. Mislim da je jedan od naših forumaša imao jako dobre insajderske informacije oko njega pa ih možda nekada podijeli sa nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.