• marcio amoroso
    32.5k
    Na takve igrače je Bišćan vjerojatno mislio kad je rekao da smo nekima vjerojatno peta opcija i da pokušavamo nezamislivo. Meni je to apsolutno ok.
  • maddaddam
    2.9k


    Mozda ga je tu snimio. Tu je odigrao dobru utakmicu.
  • Zagi
    5.2k
    Ovaj naš nije nimalo impresioniran presingom.
    Uh kaj volim takve stopere.
    Biti će to dobro.
  • Draž
    1.1k
    Da napokon nagađanja/priželjkivanja povratka Čavline u Dinamo stavimo pod tepih...

    A vaša klupska budućnost? Ostajete li u Lokomotivi ili ćete se možda vratiti u Dinamo?

    - Ostat ću na Kajzerici! To je najbolja opcija, imam potporu kluba, a to je mladom igraču najvažnije. U Lokomotivi imam sve što mi je potrebno i nadam se da ću u novoj sezoni biti još bolji nego što sam bio u prošloj. Lokomotiva je, eto, moj prvi izbor, razgovarao sam s menadžerom, klubom i ocem i svi smo zaključili kako je ostanak na Kajzerici najbolja opcija - kaže Čavlina.(SN)
  • Ludovic IX
    5.5k
    može on pričat sad jedno ali da dinamo proda livija i kaže cavlini da ce bit broj jedan, to je to..nadam se da se to neće desiti još barem neko vrijeme ali naša rebuy klauzula vrijedi dok on ne ode iz lokomotive
  • Nino Bule
    11.5k

    Pa vjerovatno je odluceno da ce nevistic biti taj ako se livi proda a da je za malog cavlinu bolje da standardno brani jos jednu sezonu
  • Droljo
    5.1k
    Rebić? Za desno krilo
  • Olmic
    2.7k
    ni pod razno. Karakter 0, kao igrac solidan, ali nema ga na mapi vec 2 godine
  • xyz
    840


    Klauzula će svakako biti aktivirana ili da prijeđe kod nas ili pri transferu u drugi klub. Ako ga neki klub želi kupiti za npr. milijun, onda će Dinamo aktivirati klauzulu od pola milijuna i prodati ga.
  • Droljo
    5.1k

    Kao igrač stroj. Karakterno ne znam. Pre skup i nerealan prije.
  • BBBaranja
    1.9k
    Stevan Jovetić
    Ističe mu ugovor u Herthi,zelio bi ga vidjeti kod nas..
  • Infinity
    15.3k
    Igrac s toliko ozljeda bi u tim godinama mogao bih ogroman teret. Ne sjecam se ni kad je posljednji put odigrao dobru sezonu. Transfermarkt mu biljezi preko 30 ozljeda i preko 200 propustenih utakmica zbog ozljeda.

    Ne bih se ja s tim zezao.
  • BBBaranja
    1.9k


    Taj podatak mi je promaknuo,ali čovjek je klasa..
    Jedino u ugovor ubacit onda neke stavke o određenom broju nastupa..
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Daniel Maldini. Igra krila, igrač Milana na posudbi u Speziji. Ove sezone odigrao 18 utakmica, počeo 4 (35min p/o) i zabio 2 gola. Ima fin udarac desnicom. Inače, sin Paola, tako da Šimić sigurno dobro pozna njega i njegove kvalitete
  • Eduardo
    17.6k
    Samo da zabilježimo ovoga, čisto da vidimo di će ga budućnost odnijeti i u kojem smjeru. Malo se na Twitteru povela rasprava o njemu. Ništa konkretno, samo u kontekstu zanimljivog napadača kojemu ističe ugovor na kraju mjeseca. Ima 26 godina, dolazi iz Obale Bjelokosti i u netom završenoj sezoni je u drugoj Francuskoj ligi u 35 nastupa zabio 17 golova i dodao 12 asista. To mu je prvi zapaženiji učinak u karijeri. Sad ostaje pitanje radi li se o bljesku u jednoj sezoni ili može to ponavljati u kontinuitetu. TM ga cijeni na 4M€. Sad na zadnjem okupljanju reprezentacija zabio je i gol u kvalifikacijama za Kup nacija.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.