• OsamŠest
    2.6k
    Ryan Mmaee
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Prati li itko u20 svjetsko? Moglo bi tu biti zanimljivih igrača za solidne novce
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Samo nemojte Nigerijce gledati. Ja sam ih pratio 2011. na svjetskom U-20 i tad su nas razbili 5-2. To je bilo jedino svjetsko za mlade koje sam detaljnije ispratio. Ja sam tada bio mlad, naivan i impresioniran Nigerijcima. Mislio sam da gledam buduće zvijezde svjetskog nogometa i mislio sam da će Nigerija u roku od 15 godina biti svjetski prvak.

    Kasnije sam shvatio da oni svjetsko U-20 shvaćaju kao svjetsko U-30 i ispostavilo se da je od svih tih igrača daleko najbolju karijeru napravio danas 30-godišnji Ahmed Musa. On je barem dogurao do CSKA Moskve, ostali većinom nisu postali profesionalci ili igraju u indijskoj, drugoj turskoj i sličnim ligama.

    Mislim i da je pogrešno na temelju par utakmica SP U-20 dovoditi igrače. Dinamo treba mlade igrače mjesecima promatrati u njihovim klubovima i gledati kako se snalaze u seniorskom okruženju. SP U-20 je parada kao i juniorska liga prvaka. Statistika nam govori da 80 posto tih momaka nikad neće postati ozbiljni igrači a ovih 20 posto koji hoće su uglavnom već sad u ozbiljnim klubovima i Dinamu su financijski nedostižni.
  • blue heart 72
    1.4k
    Teddy Okou, napadač novog švicarskog prvoligaša Stade Lausanne Ouchy. Odigrao odličnu sezonu, igra pretežno na desnoj strani. Teško da će ostati i dalje njihov igrač, interes za njegove usluge pokazali FCZ, YB i PAOK. Ne znam koja je cijena, vrijednost po TM 600'000. Jučer opet u baražu za ulazak u prvu ligu zabio odličan gol i asistirao
  • xyz
    840


    ''Igor Bišćan ga je prvi put vidio kad je gledao snimke jednog napadača koji ga je zanimao''

    E ovo mi se sviđa. Nadam se da je ta utakmica bila protiv Metza.
  • maddaddam
    2.9k
    Zbog Mikautadzea? Ide taj za opaku lovu iz Metza.
  • xyz
    840


    Da. Prije jedno 3-4 mjeseca sam ga prvi put gledao. Kakav igrač...
  • maddaddam
    2.9k
    Strašan igrač. Brz, nepredvidiv, odličan sa obje noge, desnica pogotovo, razorna sa distance. I nema neke padove u igri cijelu sezonu, a izgleda mi i na kraju utakmice da puca od snage.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Top igrač, ali se bojim da nam je skup
  • Nino Bule
    11.5k
    Ugovor do 2026-e, ali iskreno rađe bi za njega probo iskrcat 6 mil eura nego npr frigana za 4
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ajde da je skup i da smo samo mi zainteresirani, ali navodno je zainteresiran Burnley (a vjv jos neki) sto znaci da su nam sanse u nadmetanju nikakve.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ne možemo platiti veću odštetu, ne možemo dati veću plaću, ne možemo se pohvaliti kvalitetom lige. Nema šanse da dođe
  • Nino Bule
    11.5k
    Imamo i mi svoje adute, npr da je odluceno da se petko proda pa da mu se garantira da ce bit starter u klubu koji sigurno igra europu, odskocna daska za jace klubove od burnleya di ga prilagodba i liga moze pojest ovako ako dođe kao etabliran europski igrac ima vecu sansu uspjet, itd., ali mislim da se situacija razvila u smjeru da nema konkretnih ponuda za petka i da se ne trazi kapitalac za spicu
  • maddaddam
    2.9k
    Ma danas nista od njega, svrsena stvar. Milan je isto zagrizao, bogati englezi, Metzu je danas ono sto su Josko ili Olmo bili nama ranije. Zlatna koka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.