• Draž
    1.1k
    DIY replika...
    299bl4nwit9koud0.png
  • Ludovic IX
    5.1k
    prodo bi dušu za ovu majicu
  • Nolifer
    6.5k
    Da, to bi bio pun pogodak. A da ne pričam o ovakvoj posebnoj kolekciji koju ima Arsenal, ali sa običnim znakom od Adidasa...

    https://www.footyheadlines.com/2022/11/tricolor-arsenal-2023-anthem-jacket.html

    :ok:
  • ZGV
    3.1k

    Presvijetla ti je boja majice...
  • ZGV
    3.1k
    iz2tf23510p8j8sg.jpg
    q659wbra0kiw9kii.jpg
    Ovako nešto slično
  • Draž
    1.1k
    Znam, jbga, taj model i boja su bili najsličniji. Tamnije tad nije bilo u prodaji.
  • Infinity
    15.2k
    Meni ti veliki grbovi ne izgledaju nimalo 'prirodno' na dresu.

    Inace, grb moze zauzimati 100cm2. To bi bio promjer od nekih 11cm. Trenutno nam je promjer negdje oko 6.5cm.
  • masacusec
    3k
    Ovaj bijeli bomba!
  • ZGV
    3.1k
    Veliki grbovi su se nosili na dresovima 70ih i 80ih tako da na tim retro dresovima i adidas i puma meni odlično izgledaju
  • Bruh
    887
    osobno su mi puno bolji... Sad su pre maleni ovi veliki daju taj neki starinski štih
  • Boogieman
    307
    To uopće ne mora biti prvi, službeni dres, ali bi ga stvarno morali napraviti u sklopu retro kolekcije.

    Btw, verzija s kratkim rukavima nije imala bijeli rub oko rukava (osobno mi je ljepša verzija s dugim rukavima), ali razumijem te, jer sam i ja lagano isfrustriran i stalno se dvoumim da naručim nekaj slično s ebay-a i sam napravim takav "remake".
    i285415639405724780._szw480h1280_.jpg
  • Bruh
    887
    zaš ne bi bio službeni tu sezonu 45 godina obljetnica... Isto kak bi bilo fora da istrče sa oznakama građanskog na rođendan
  • Boogieman
    307
    Može, naravno, samo kažem kaj bi bio minimum koji se od fan shopa očekuje.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Evo baš gledam kakvi su adidas dresovi leakani po Europi za sljedeću sezonu, očekujem da sljedeće sezone napokon i mi prijeđemo na ono što je još krajem 2021 postao novi Adidasov template s novim, minimalističkim i meni osobno ljepšim logom na prsima:

    AVvXsEhT-ZQxeIH7cDse0cVJMiYC4zW3nicxcZ18_NBr8_X3AgHOZBZe3Xu2iaUC3KlOAkkae8You0Y2CB770DmTjUzB7JXL-Fj4ugt6P-Rn1IzSE5weRYnSQToss1yWKEhTvJLyRcY4XcQCYAAc4oBz4vk9ZnCL60HXkszYG9bKq15dA1h5N5eDUn5DvH38bw=s1000

    Inače, već je gotovo polovica godine a nije to nikako obilježeno, zaista se nadam da će dres biti maksimalno mogući hommage povijesti jer je ova godina obljetnica nekih ozbiljno bitnih godina u klupskoj povijesti koje smo do sada uglavnom ignorirali, prije svega ove prve:

    • 100 godina od osvajanja prvog naslova prvaka, naslova prvaka Kraljevine SHS 1923., ujedno i prvog ikada državnog prvenstva kada smo postali prvi hrvatski klub u povijesti koji se mogao zvati prvakom
    • 85 godina od osvajanja prvog kupa
    • 75 godina od prvog naslova prvaka socijalističke Jugoslavije, ujedno i prvog naslova prvaka pod imenom Dinamo
    • 60 godina od igranja prvog finala Kupa velesajamskih gradova, pomalo nepravedno zapostavljene generacije koja je izbacila velikane poput Porta, Bayerna (pobjeda 4:1 u Munchenu) i Ferencvarosa te igrala prvo i uz generaciju 1967. sve do danas jedno od samo dva hrvatska finala europskih natjecanja
    • 30 godina od prvog naslova prvaka slobodne Hrvatske
  • ZGBhoy
    1.7k
    zaista se nadamBosskovitz

    Nada umire zadnja, medutim predpostavljam da bumo dobili nekak Template sa schtange

    Kad gledas ove Godine imamo isti domaci dres kao i Schalke naprimjer, tak bu i naredne godine jel jednostavo Adidas ima razlicite kagorije a koliko pamtim mi smo u onoj Random Kategorij.

    Zivi bili pa vidjeli
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.