• Infinity
    15.2k
    Ne bi se žalio ni na EA7 poput Napolija :cool:Captain America

    Taman bi mogli svima ispuniti zelje s obzirom da urade vise od ocekivane tri kolekcije po sezoni. I opet bi bilo 'ovih sest mi je top, al ovaj sedmi se meni osobno ne svidja i nije nam trebao'.
  • Captain America
    13.9k
    Mislim da bi s majicama za naslov velika većina ipak bila zadovoljna :lol: Jedino ne bi bile 5 eura.
  • Droljo
    5.1k
    A da probamo gucci za po kući i armani za po vani?
  • SAS1987
    13.5k
    Igra tu ulogu i "težina" ugovoraArmagedon13

    Zna se koliko nam otprilike godisnje plača Adidas?
  • Armagedon13
    958

    Po godišnjem fin.izvješću keš 500 000,00 EUR ,a koliko u robi ?
  • Mrvica
    3.3k
    Volio bih ili Umbro ili NB, možda čak i dvije najdraže marke. Što se tiče Nikea nekako mi ne leži za Dinamo, jednostavno ne vidim da nam dresove radi Nike i gotovo. :rofl:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Futsal Dinamo ima Nike i meni su dresovi top. Općenito je Nike vrhunski kvalitet.
  • Nolifer
    6.7k
    Koji god proizvođač bude bio novi, Dinamo mora imati svoje ja i da nije po mogućnosti kataloški dres, nego baš da bude sve Dinamovo i naravno normalan grb, bez gluparija...

    Pa tako bih očekivao da na leđima sportske opreme bude ovaj natpis, a ne praznina i bilo bi moćno...

    czmpyjsdm2c70hyu.png

    A kaj se ostalih proizvoda tiče, da fale mi šilterice, gledam ostale klubove imaju dobru ponudu, jedino mi ono kaj nam Liga prvaka ili Europska dadne to imamo u ponudi ili jednu varijantu Adidasa sa grbom sa strane...
  • Mrvica
    3.3k

    Da se razumijemo nisam rekao da je Nike smeće ili nešto, jednostavno ne vidim ih na dresu Dinama. Možda se i varam i možda bi mi se i svidilo (a bi sigurno) :rofl:
  • Nolifer
    6.7k
    Futsal Dinamo ima Nike i meni su dresovi top. Općenito je Nike vrhunski kvalitet.marcio amoroso

    Slažem se, a kolega, meni bi ovaj bio top dres koji ti je na profilnoj, samo dodaš treću zvijezdicu i :ok:
  • maddaddam
    2.9k
    Ma samo da nas adidas prebaci u pot iznad bili bi na konju.

    Mladje kategorije su imale jednom prilikom nike dresove, ne znam kako je do toga doslo.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ja bih definitivno da prijedemo s Adidasa, ali ne na pre sitne brendove kao Macron itd. Nike, ali ne vjerujem da bi nam davali puno više od Adidasa. NB ili Puma mislim da bi nam najviše pažnje dali
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne bi se žalio ni na EA7 poput Napolija :cool:Captain America

    Ni mi koji inace ne kupujemo dresove se ne bi zalili, ali oni koji ga kupuju bi se mogli pozalit zbog cijene :lol:. Napolijev 125 eura... Al sta je je, taj EA7 bi bio bolja "lifestyle" opcija od adidasa, te polo majice, majice dugih rukava, dukse i da ne nabrajam dalje bi se svugdje furale.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ja sam za onu marku koja ponudi najbolju financijsku i logističku ponudu.

    J...e me se jel dres unikatan...
  • Oluja
    3.7k
    o2uxqpat4lnp3ovh.jpg
    Ovakav dres prizeljkujem za nas iduce sezone, naravno plavi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.