• Slavonac86
    386
    badzgworufxemulu.jpg
    Kad igraš navijački
  • Zagreb1992
    1.7k
    Cedevita pred kraj ipak prošla

    Za večeras

    Jackson over 16.5
    Barcelona -Sevilla oba daju gol
  • BBBaranja
    2.5k
    Sad sam tek skužio temu na forumu,a inače redovito igram kladaru :D
    Čitam da ekipa Borca iz Čačka ima velikih poteškoća sa zdravljem igrača,pokosilo ih je nešto a vodstvo ABA lige ne želi otkazati tekmu.
    2.10 trenutno tečaj na Cibonu,to se mora uzeti..
  • Infinity
    16.4k
    Ja maloprije pokusao, blokirano u kladionicama. Jutros bilo u ponudi.
  • blackbully
    4.5k
    Jutros je bilo 2.50 na Cibonu. Navodno je Borac ostao na 7 igrača, minimalan broj za održavanje utakmice je 8. Vodstvo lige im ne želi otkazat utakmicu.

    n40zvek6beofxg4x.jpg
  • BBBaranja
    2.5k
    Ja sam odigrao na 2.10
    Al ko zna sta ce jos biti tu..
    Mozda par igraca Cibosa igrati over,ali opet ako bude velika razlika mozda ih ostavi na klupi Sesar.

    Edit:
    Tekma pomjerena za sutra u 18:00
  • blackbully
    4.5k
    Za one koji vole malo drugačije klađenje. Lutrija je za subotu izbacila koeficijente za dodjelu nagrade Dora za najbolju pjesmu. Uz Let 3, Kedžu i Detour više-manje su svi (barem meni) anonimusi.

    Popis pjesama: https://www.muzika.hr/dora-23-ocjena-svih-18-pjesama/

    Favoriti:
    Harmonija disonance – Nevera (Lei, lei) koef 2.50
    LET 3 – Mama ŠČ! koef 4.00
    Damir Kedžo – Angels and Demons koef 6.00

    Po meni, a i odigrat ću sigurno za veći ulog, pobjednik...

  • Zagreb1992
    1.7k
    Utakmica Borac - Cibona je pomaknuta za sutra u 14:30 ..Upravo Bundović javio ...Njihov predsjednik rekao da možda ni sutra se neće igrati jer igrači nisu u treningu bili
  • BBBaranja
    2.5k

    Nikada se nisam kladio ozbiljno na tako nesto,ali ispratim tu i tamo dodjelu oscara i eurosong.
    Kaldionice se dobro informirane oko tečaja i u većini slučajeva baš najmanji tečaj odnese pobjedu.
  • blackbully
    4.5k
    Kaldionice se dobro informirane oko tečaja i u većini slučajeva baš najmanji tečaj odnese pobjedu.BBBaranja

    Istina, ali evo baš na primjeru Dore sam se prošle godine opekao (nadam se da neću i ove). Stavio okladu na Miu Negovetić koja je bila favorit, a pobijedila Mia Dimšić :rofl:
  • BBBaranja
    2.5k

    A mogli su ti bar vratit ulog,pogodio si ime :)
    Uglavnom ispratit cu ovo
  • Oluja
    4.3k
    ali ispratim tu i tamo eurosong.BBBaranja
    Ovo sam očekivao od Majkija
  • BBBaranja
    2.5k

    Bitno da se nesto prati i okrece lova :D
    Koliko puta kad većina sportova stane odem kod doktorice da me pošalje na vađenje krvi da isčekujem neke rezultate :)
  • Tercel
    472


    Šteta za ovo. Dobra je bila analiza. Al to je klasični Murphyev zakon. Kad ispratim, a ne kladim se baš, naravno da ne prođe. Al samo nastavi/te!
  • Zagreb1992
    1.7k
    FMP- Cedevita Olimpija 2 1.90

    Iskreno bez obzira na poraz od MZT-a jako me iznenadila kvota na goste iz Slovenije ...Kao što sam napisao odlazak Fraizera u redovima FMP-a dosta je poljulalo neke stvari...Kvota bi mogla padati do subote i sutra definitivno je uplaćujem po ovom tečaju...Ekipu Cedevite predvode dva izrazito klasna šutera Ferrell i Adams te u reketu Omić i Alibegović...Sa klupe svoj doprinos daje Murić u tandemu sa Matkovićem ...Upravo u prvom dvojcu vidim razlog zašto bi gosti mogli uzeti pobjedu u Železniku u subotu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.