• Zagreb1992
    1.7k
    Branković over 12.5

    Utakmica na velik broj poena..Brankovića teško može braniti ekipa SC Derbya u reketu ..u zadnjem dvoboju ovih ekipa zabio je 17 poena..danas ga očekujem preko 13

    Ferrell over 15.5
    Prvi igrač Cedevita Olimpije sa dobrim šutom..Utakmica je bitna radi pozicije u playoffu...Yogi je igrač koji mi je već donosio pare ove sezone u aba ligi..Ako ga krene šut ide na laganih 20 poena
  • Nolifer
    8.1k


    Hvala na info, odigro baš na keca protiv Hajduka, a ovo sam te ispratio i dodao neke svoje, pa kaj bude bude...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Branković prošao..ajmo sad yogi over još :)

    Kaba over 9.5

    Igokea je u teškoj situaciji..Pod košem su očaj i svaki iole ozbiljan visoki igrač ih puni koševima..Ukoliko bude starter Kabu vidim u overu jer Bell Haynes u paru s njim bi mogao dosta pnr odigrati i samim time Kaba ima lake poene u rukama

    Nakon toga ide i analiza koja NBA
  • Zagreb1992
    1.7k
    Kaba pad za pola poena...Fulao čistog zicera pod košem i 3 slobodna bacanja ...Prvo mi salzburg 1. pol odigrao 0-0 a ja imam 1, nakon toga Kane gol i sad Kaba
  • thadd
    108
    Gledajući trenutnu formu a i stanje na tablici, Rijeka 1 1.60 mi se čini kao poklon kvota, f+2 2.60 ću isto probati na jednom. Ako ima netko za sutra još neki prijedlog pa da povežem sa Rijekom neka napiše:)
  • BBBaranja
    2.5k
    Neki dan smo komentirali ovdje pobjednika Dore..
    Let 3 nas je nadletio :D
  • Sunja86
    1.2k
    Slažem se za Rijeku, ja ću dodati na njih još 2 para:

    Beroe - Cska Sofia 2 - 1.65
    Cska Sofia se bori za prvaka sa Ludogoretsom pobjedom idu na prvo mjesto tablice a Beroe je u zoni za ispadanje

    Man.City - Aston Villa pobjeda Citya s 2 ili više golova razlike 1.55

    Jednostavno mislim da će City ići svim snagama i punim gasom još nakon današnjeg kiksa Arsenala te očekujem laganu pobjedu građana


    Uzelo se nešto, nadam se da je netko ispratio
  • Infinity
    16.4k
    Sparta Rotterdam mi djeluje kao super par za uvezati s Rijekom. Za Rijeku nisam mogao vjerovati kolika je kvota kad je izasla prije sedam dana. Bila je 1.80, palo na 1.70. Kod vas u Hrvatskoj otislo i nize, jer se vjerovatno vec guralo neke pare na taj par.

    Tko voli ganjati velike kvote ili tkzv. iznenadjenja, Toulouse i Aris.

    Mene danas Arsenal navuce :groan:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Nedović over 10.5

    S obzirom na dolazak Campazza Nedović ulazi sa klupE...Ono što mi je vrlo izgledno za over je forma Nemanje i da Zadrova vanska linija je obrambeni kriminal...Protiv njih se svi šuteri raspucaju i uz ok minutažu Nedovića očekujem u overu ...Protiv Igokee je u svega par minuta prošao u 3/4 kad je namjestio ruku
  • thadd
    108
    Hvala za Spartu. :)
  • Infinity
    16.4k
    Toulouse nista? :joke:
  • thadd
    108
    Njih se nisam usudio odigrati ali svaka čast, nadam se da si ti oba igrao. :grin:
  • Infinity
    16.4k
    Jesam, ali taj s Toulouseom je bio neki divlji, vec pao Genk. Ovaj sa Spartom gura za neku sicu.
  • superhik
    11.1k
    Jedan hrabri za manji ulog:
    Frigan daje + Rijeka f+2
  • Zagreb1992
    1.7k
    Nedović već do sredino 2/4 prošao :) Nadam se da ste ispratili :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.